Król Lew PBF
Nieobecności - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Nieobecności (/showthread.php?tid=65)



RE: Nieobecności - Kuro - 23-02-2018

Heloł! Mega sory, że tak zamilkłam ale ferie były i miałam wyjazdy w sumie dalej nie ma mnie w domu, tylko siedze u znajomej, więc do poniedziałku raczej postów nie będzie.


RE: Nieobecności - Moyo - 04-03-2018

Przepraszam za nie odpisywanie, szczególnie w wątku Kilimandżaro. Mam nadzieje że od jutra się to zmieni i proszę o cierpliwość.


RE: Dezaktywacja / aktywacja konta - Venety - 09-03-2018

Wybaczcie, że mnie tak nie ma (i moich odpisów). Na dniach popsuła mi się zamrażarka i prócz codziennych spraw związanych z ogarnianiem uczelni, domu i takie tam, siedzę w kuchni i ratuję to, co da się uratować.


RE: Nieobecności - Zevran - 11-03-2018

Nie ma mnie do końca kwietnia. 
Z różnych powodów i technicznych i tych zwykłych, codziennych. 

Wybaczcie, że tak późno piszę, specjalnie wykupiłem na tę okoliczność internet w telefonie :y


RE: Nieobecności - Taal - 15-03-2018

Okej zglaszam nieregularnosc lub nawet brak odpisow do 27.03. Wyruszam poznac Trumpa i zrobić fotke Statule Wolności. MURIKA!


RE: Nieobecności - Athastan - 15-03-2018

W ten weekend (16 i 17) wyjeżdżam i nie wiem jak będzie z dostępem do sieci (i czasem), także może być przerwa w odpisach.


RE: Nieobecności - Moyo - 15-03-2018

Mała przerwa w odpisach bo niestety skończył mi się internet w telefonie a i w domu się kończy ( efekt oglądania seriali i filmów w necie jak się jest chorum całymi dniami). Poza tym posty na telefonie no są nie możliwe a w domu jak wracam nie za bardzo mam czas. Może to trwać do poniedziałku lub wtorku.
~Huntrees, Moyo, Sirisa, Cecezelela,Banjo,Shindy,


RE: Nieobecności - Samiya - 17-03-2018

Internet mi zdechł w specyficzny sposób, działa tylko fejs i youtube :v więc z tym potrafię na razie żyć, korzystając z resztek transferu w telefonie, ale forum już odpada
Czas nieokreślony, bo nie wiem kiedy mi się uda coś z tym zrobić (kiedy mi się zachce cos z tym zrobić xD)


RE: Nieobecności - Kykczor - 25-03-2018

Od jutra do 29.03 może być mnie znacząco mniej, nie jestem jeszcze tego pewny ale ostrzegam


RE: Nieobecności - Omara - 03-04-2018

Jak widzicie nie wchodze za często na forum. Mieszkam za granicą w tej chwili, a do tego od niedawna pracuję. Postaram sie wchodzic na forum w miarę czasu i możliwości. Dlatego przepraszam ze tak zamulam od jakiegoś czasu.


RE: Nieobecności - Kykczor - 06-04-2018

Jadę na krucjate, nie będzie mnie przez weekend :3


RE: Nieobecności - Kamui - 15-04-2018

Dziś(15.04) jutro i we wtorek zgłaszam nieobecność. Mam nocki po 12h i będę prawdopodobnie zbyt zmęczona żeby pisać składanie >^>d


RE: Nieobecności - Athastan - 19-04-2018

Od jakiegoś tygodnia nie mam za dużo czasu (trochę się spraw nazbierało) i ten stan może się jeszcze trochę (do majówki) utrzymać. Staram się być na bieżąco z akcją, ale odpisy, jeśli w ogóle, będą słabe, także przepraszam wszystkich, z którymi mam jakieś fabuły.


RE: Nieobecności - Venety - 26-04-2018

Do 20 maja. Może być mnie mniej lub wcale, zależy od tego, jak się sprawy potoczą. Przeprowadzka.


RE: Nieobecności - Samiya - 26-04-2018

29.04.-04.05 - wyjeżdżam za granicę, więc będę uzależniona od ewentualnego źródła wifi, i sprzętu, którego mogę nawet tam nie mieć xD
05.05-08.05 - zapowiada mi się dużo bycia społecznym, więc wtedy również może mnie nie być.