Król Lew PBF
Nieobecności - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Nieobecności (/showthread.php?tid=65)



RE: Nieobecności - Kykczor - 26-04-2018

Uuuuu, temat do chwalenia się planami na majówkę? :D

To ten no 1-5.05.18 będę stoliczną kaczką jak, możliwie że bez internetu na tyle by jakieś posty trzaskać, więc nu.


RE: Nieobecności - Vasanti Vei - 26-04-2018

No to ten, ja w niedzielę 29 maja wyjeżdżam na wschód i zabieram chłopaka na wesele, a rodzice też mnie dawno nie widzieli, więc do 4 maja może mnie nie być wcale. Z kolei 9 maja mam ważnego kolosa i też może mnie za bardzo nie być w internecie (albo wręcz odwrotnie, ale wolałabym jednak spiąć się w sobie i skupić się na nauce xd).
Postaram się poodpisywać dzisiaj i jutro, przynajmniej w większości wątków, w których zalegam odpisy. Wiem, że moja nieobecność będzie dość długa, więc nie przejmujcie się mną i w razie potrzeby śmiało pomijajcie w wątkach.


RE: Nieobecności - Moyo - 26-04-2018

Nie będzie mnie prawdopodobnie od 28.04-02.04. Tak mówię skoro się chwalimy planami na majóweczkę ;)
Będę w górach także może być problem z netem do którego może będę miała dostęp wieczorami więc może uda mi się odpisać w ważniejszych wątkach, ale nic nie obiecuje.


RE: Nieobecności - Eyre - 03-05-2018

Jeszcze kilka dni będę miał mało czasu na pisanie, ale wracam do żywych userów.


RE: Nieobecności - Vari - 08-05-2018

Muszę trochę od wszystkiego odpocząć, wrócę niebawem!


RE: Nieobecności - Hatari - 09-05-2018

Od 13.05 do 26.05 oglaszam niską aktywność. Będę mieć wakacje i bujać się po Polsce z ziomeczkami >v>d 
Nope. W tym roku nie zawitam na Pyrkona, ale moszliwe że w piunteg czy sobote będę w okolicy targów.

Kamui, Chikja, Hatari, Sköll, Zuri~



RE: Nieobecności - Gyda - 13-05-2018

Nie będzie mnie do 21 maja.


RE: Nieobecności - Ghalib - 15-05-2018

ten tydzień mam zawalony robotą różnego rodzaju także nie będzie ode mnie odpisów zapewne do końca tego tygodnia właśnie~


RE: Nieobecności - Moyo - 16-05-2018

Moje odpisy nie będą pojawiać się jeszcze trochę. Nawałnica nauki przed wystawieniem ocen itp. w śnieżnym lesie postaram się odpisać, może coś jeszcze machnę ale mało prawdopodobne.


RE: Nieobecności - Vasanti Vei - 18-05-2018

Jak by wam to rzec. xD Zaliczenia, wcześniejsze egzaminy, takie tam. Trudno mi powiedzieć, kiedy wrócę do żywych, bo jeszcze nie mam terminów wszystkich egzaminów. Ja wiem, że od dawna znikam, ale naprawdę chciałabym zaliczyć tę sesje sprawniej niż w zeszłym roku i dlatego forum zeszło u mnie na dalszy plan, wybaczcie.


RE: Nieobecności - Zephyr - 18-05-2018

Do połowy, może końca czerwca, będzie mnie mało. Odpisów się raczej do tego czasu nie spodziewajcie :/


RE: Nieobecności - Askari - 19-05-2018

W tych pięknych okolicznościach przyrody zwykle gdzieś wybywam od razu po pracy, więc nie zabijajcie jak przez kilka dni nie będę odpisywać ;)


RE: Nieobecności - Vincent - 20-05-2018

Nie będzie mnie za często, odpisy ode mnie pojawiać się będą rzadko przez bliżej nieokreślony czas.

Vincent, Horus, Lerato.


RE: Nieobecności - Kykczor - 21-05-2018

Nie będę miał czasu mniej więcej do połowy czerwca. Odpisy będę się starał robić ale lepiej uzbroić się w cierpliwość.


RE: Nieobecności - Samiya - 02-06-2018

4.06-7.06 wyjeżdżam :v