Król Lew PBF
Nieobecności - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Nieobecności (/showthread.php?tid=65)



RE: Nieobecności - Ua - 07-06-2018

Jutro wyjeżdżam, wracam 15-16.06. Dzisiaj się pakuję, więc na odpisy nie liczcie. Na miejscu na 99% nie będę mieć internetu, a nawet jeśli będzie, to nie sądzę, bym miała czas i głowę do lefków.


RE: Nieobecności - Tamu - 09-06-2018

Mnie nie ma od jutra. Wracam dopiero koło 20 czerwca, a na miejscu internetu brak. Cieszę się, że przed wyjazdem zaangażowałem się w taką fajną aktywność i po powrocie będę pisał jak najczęściej. Pozdrawiam.


RE: Nieobecności - Xenia - 21-06-2018

Muszę sobie zrobić przerwę od forum, na czas nieokreślony. Jakoś nie mogę się zebrać do pisania już od ponad miesiąca, możecie mnie śmiało pominąć jak kogoś blokuje. Przepraszam ;-;

~Xenia, Azim, Nayah, Badu, Hazina


RE: Nieobecności - Kykczor - 14-07-2018

Znikam na cały tydzień doooo 23 może mnie nie być


RE: Nieobecności - Kamui - 18-07-2018

Do soboty będzie mało odpisów z przyczyn naturalnych uAuv


RE: Nieobecności - Vasanti Vei - 26-07-2018

Do niedzieli będzie mnie mało.


RE: Nieobecności - Vari - 29-07-2018

Przez sierpień(prawdopodobnie na takie 99.99%) może być mnie naprawdę mało, o ile w ogóle dam radę jakoś wchodzić i pisać. ;/


RE: Nieobecności - Venety - 31-07-2018

1-4 prawdopodobnie wcale (posty - brak dostępu do laptopa, z telefonu wchodzić będę), do 14 sierpnia zaś będzie mnie dużo mniej. Wyjeżdżam, ale zabieram laptopa, posty więc będą.


RE: Nieobecności - Vari - 02-08-2018

Tak wiem, wiem ;V Wybaczcie, ale kolejna niezależna ode mnie zmiana planów w moim życiu :/ Będzie mnie mało od dnia dzisiejszego do 26.08 prawdopodobnie. Nie byłam pewna początkowo, ale jednak los znowu mi pokrzyżował plany, więc tego... :p Miłej reszty wakacji! ;*


RE: Nieobecności - Shani - 02-08-2018

Może mnie nie być do końca sierpnia lub początku września, wyjazd do krakowa.


RE: Nieobecności - Kamui - 05-08-2018

Może nie być mnie 5 dni od dziś czyli tak do 10.08. Wyjazd służbowy, nety będą, ale nie obiecuję odpisów.
Kami, Viti, Chika


RE: Nieobecności - Nissa - 05-08-2018

Wyjeżdżam na trzy tygodnie. Nie mówię że nie będzie odpisów, ale nie wiem jak tam z netem ;)


RE: Nieobecności - Hashimea - 06-08-2018

Wyjeżdżam, w dniach 6-9 sierpnia będę nieobecna, a więc i odpisy niestety będą musiały poczekać~


RE: Nieobecności - Manaia - 07-08-2018

Od jutra przez 2-3 dni mogę nie odpisywać, ale postaram się wrócić jak najszybciej :)


RE: Nieobecności - Athastan - 09-08-2018

Przepraszam za brak odpisu, ale ostatnie trzy dni miałem zajęte przez przygotowania i podróż.
Chwilowo jeszcze też nie odpiszę, bo wi-fi w hotelu mam delikatnie mówiąc przeciążone i ciężko cokolwiek zrobić. Może uda mi się coś skrobnąć o jakieś dziwnej porze, jak wszyscy pójdą spać.

Edit.
No jak widać jednak nie wyszło.
W każdym razie już wróciłem i zabieram się za odpisy. Jeszcze raz przepraszam wszystkich, któży są zamieszani w jakieś akcje z moim udziałem.