Król Lew PBF
Nieobecności - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Nieobecności (/showthread.php?tid=65)



RE: Nieobecności - Khayaal - 22-11-2012

ja planuję być w tym czasie w sieci...


RE: Nieobecności - Vasanti Vei - 22-11-2012

A ja się w zeszłym roku zastanawiałam, jak można siedzieć na fejsie podczas Falkonu... A było trochę takich.

Ale chyba nie tyle co normalnie? xP


RE: Nieobecności - Khayaal - 22-11-2012

przede wszystkim na miau i na mailu, nie na fb :P


RE: Nieobecności - Moran - 25-11-2012

Moran, Sharma.
Zajebany przez matkę kabel. Nie wiem, ile potrwa nieobecność. Sorry.


RE: Nieobecności - Erick - 25-11-2012

Erick i reszta..

Teraz ograniczam komputer i będę siedzieć rzadko, ale postaram się odpisywać regularnie..


RE: Nieobecności - Arto - 26-11-2012

Ograniczona aktywność w najbliższym czasie.


RE: Nieobecności - Felija - 27-11-2012

Sorry, że nie było mnie wczoraj, odsypiałam Falkon. Z kolei teraz muszę przeczytać Pana Tadzia, bo z tego odpowiadam, a mam jeszcze parę innych zajęć, więc też wam nie poodpisuję, przepraszam. D:


RE: Nieobecności - Mogrim - 27-11-2012

Ja ze względu na nieustanne fale atakujących kolokwiów i trzymane w rezerwie oddziały zbliżającej się sesji ograniczam się tylko do fabularnych odpisów :)


RE: Nieobecności - Hofu - 29-11-2012

Od jutra popołudnia nie będzie mnie aż do niedzieli popołudnia/wieczoru albo do poniedziałku ;) Powód: Bierzmowanie i pełny dom ludzi, więc nie będę miała kiedy usiąść przy kompie :)


RE: Nieobecności - Skanda - 05-12-2012

5-6 grudnia idę do szpitala, bedo mnie ciąć ;_;


RE: Nieobecności - Asuan - 05-12-2012

6,7,8, możliwie 9 grudnia
projekt klasowy, na dane dni umówiliśmy się na organizację


RE: Nieobecności - Khayaal - 06-12-2012

Na tym moim zadupi wystarczy troche sniegu i mrozu, zeby kable pozdychaly. Nie mam internetu. Mam nadzieje wrocic wkrotce, moze nawet jutro - ale nie wiem, ile to tak naprawde potrwa.
Nieobecnosc na wszystkich postaciach (tam, gdzie sie da, nie czekajcie albo animujcie je sami). Kontakt przez Fel.

edit
już :3



RE: Nieobecności - Hewa - 15-12-2012

Nie będzie mnie gdzieś do czwartku, a może już w środę wejdę. No i od razu powiadamiam, że spadnie moja aktywność na święta raczej.
Ostatni tydzień szkoły i się wszystkim zachciało sprawdziany robić. Do tego lektura i jeszcze 2 sprawdziany, których nie pisałam, bo byłam na zawodach.


RE: Nieobecności - Erick - 16-12-2012

nie będzie mnie przez jakiś czas.. około miesiąca, więc pomijajcie mnie w postach.
we wtorek wyjeżdżam na święta do babci, gdzie nie ma internetu, później jestem w górach na nartach, a w styczniu biała szkoła od razu po sylwestrze.

spodziewajcie się mnie około 20 stycznia.


RE: Nieobecności - Felija - 23-12-2012

Nie będzie mnie od jutra po południu albo do wtorku wieczorem, albo do środy.