Król Lew PBF
Lamparciątko - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Kosz (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=106)
+---- Wątek: Lamparciątko (/showthread.php?tid=658)



Lamparciątko - Vasanti Vei - 01-04-2013

Hewa, szukając lwicy, która wykarmiłby małego Moonlighta, natrafiła na lamparcicę Rinę wraz z młodym. Hewa pomogła Rinie, ta zgodziła się mamkować Moonlighthowi i wszystko jest ładnie: https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=371&pid=22725#pid22725

Ale tak sobie pomyślałam - a gdyby Rina po pewnym czasie umarła, pozostawiając malutkiego lamparta na Lwiej Ziemi? I gdyby tak przygarnęła go Vasanti...?
To jeszcze bezimienny samczyk, nie ma też ustalonego wyglądu, więc można go ukształtować dowolnie. Jedyny warunek to to, żeby był w LZ. Wątek z Vasanti nie jest konieczny, ale uznałam, że to mogłoby być ciekawe.

Byłby ktoś zainteresowany?


RE: Lamparciątko - Moran - 01-04-2013

A NA CHOLERĘ CI NOWY DZIECIAK! SZAMĄ SIĘ ZAJMIJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111111111111111111oneoneoneadinadinadineinseinseins


RE: Lamparciątko - Vasanti Vei - 01-04-2013

Ale Szame sobie Hasi wzięła. D:


RE: Lamparciątko - Sharma - 01-04-2013

TRUDNO

czuję się odrzucona ;___;

Odpisz w treningu i na Skale!


RE: Lamparciątko - Vasanti Vei - 01-04-2013

No właśnie piszę na skale.

A ja wiem, Ty masz taki perfidny plan, żeby Vei przygarnęła Szamę i jak Vei będzie stara, to Szama będzie rządzić i będziesz miała najważniejsze stada na forum! PRZEJRZAŁAM CIĘ TY ZŁA ISTOTO! >>


RE: Lamparciątko - Khayaal - 01-04-2013

nie "wzięła sobie", tylko "się zaopiekowała, bo wszyscy inni mają Szamę gdzieś i sobie robią inne dzieciaki". :C


RE: Lamparciątko - Moran - 01-04-2013

O, ty, na to nie wpadłam! Dzięki, Felko! >:3
Hasia ma rację. Biednej Szamci nikt nie chce i to jest smutne :(


RE: Lamparciątko - Vasanti Vei - 01-04-2013

Dobra, to Vei weźmie Szamę, a jak Moran będzie miał dzieciuchy z Padme, to ja sobie wezmę samca i potem się zamienimy stadami. O! xD


Ej, ale serio, nikt nie czuje powołania do grania lwioziemskim lamparciątkiem wychowywanym przez samą królową...?


RE: Lamparciątko - Khayaal - 01-04-2013

dziecię, minęło 20 minut, odkąd założyłaś ten temat. może trochę cierpliwości? :P


RE: Lamparciątko - Vasanti Vei - 01-04-2013

Ja tylko przypominam, po co jest ten temat. ^^


RE: Lamparciątko - Rain - 01-04-2013

Tak, Vasanti, rób co chcesz, zajmuj się czym chcesz, dalej mnie olewaj, szukaj sobie, czego zapragniesz...


RE: Lamparciątko - Samiya - 01-04-2013

No eeej, jak Padę z Moranem będą mieli dzieciuchy, to jak chcem miecz dziewczynkęee!


RE: Lamparciątko - Felija - 01-04-2013

Rain, póki co nikt się nie zgłasza, więc nie masz się co martwić na zapas... I moja wina, że ciągle ktoś się wbija do Vei, więc praktycznie nie da się jej złapać samej? xP


RE: Lamparciątko - Felija - 07-04-2013

Już znalazłam odpowiednią osobę, temat zamykam. :)