Król Lew PBF
Dezaktywacja / aktywacja konta - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Dezaktywacja / aktywacja konta (/showthread.php?tid=66)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


Dezaktywacja / aktywacja konta - Vasanti Vei - 24-06-2012

Jeśli chcesz zdezaktywować któreś ze swoich kont, napisz o tym w tym temacie. Zostanie ono wtedy dodane do grupy "Konta zawieszone". W przypadku chęci przywrócenia konta do grupy, do której przynależało wcześniej, również wystarczy napisać w tym temacie. Jeśli ogólna liczba kont na to pozwala, konto zostanie przywrócone i można na nowo pisać. ;)

Kod:
[b]Nick:[/b]
[b]Powód:[/b]



RE: Dezaktywacja/aktywacja konta - Hofu - 22-07-2012

Nick: Mariachi
Powód: Nie widzę już w nim sensu :( Przepraszam. Ale za to założę pewnie inną postać, trochę inną ;)


RE: Dezaktywacja/aktywacja konta - Akilian - 07-08-2012

Nick: Aqua
Powód: Nie jest mi potrzebna. Może kiedyś, w prezyszłości, kiedy coś z nią wymodzę założę drugi raz, teraz jednak to nie ma sensu.

Skasowana


RE: Dezaktywacja/aktywacja konta - Jarema - 14-08-2012

Nick: Jarema
Powód: Nie wyszedł mi taki, jaki chciałam, by był.


RE: Dezaktywacja/aktywacja konta - Kivuli - 16-08-2012

Nick: Kivuli
Powód: Powód? O ile teraz dałabym sobie radę odpisywać codziennie na każdym forum, na którym jestem (a jest ich osiem), to podczas roku szkolnego byłoby ciężej. Więc po prostu chcę ograniczyć fora do minimum. Przepraszam administrację za problem. Oczywiście głupia nie pomyślałam, że w pewnym momencie zbierze się tyle for. Przepraszam was jeszcze raz za problem. Kiedyś postaram się tu wrócić. Oczywiście będę tu zaglądać i czytać wasze posty, ale na razie muszę odpocząć.


RE: Dezaktywacja/aktywacja konta - Jua - 16-08-2012

Nick: Kindi
Powód: Chciała bym założyć inne konto z innym zwierzęciem i Kindi mi nie zbyt się udał.


RE: Dezaktywacja/aktywacja konta - Sheloth - 24-08-2012

Weźcie mi skasujcie Hanabi. Nawet jej nie ruszyłam. I raczej nie planuję.


RE: Dezaktywacja/aktywacja konta - Aylar - 14-09-2012

Nie sądziłam, ze kiedyś to zrobię, ale...

Nick: Aylar, Vari
Powód: Już dawno straciłam chęci do gry tymi postaciami. Chciałam poczekać miesiąc, góra dwa z nadzieją, że ta sytuacja się zmieni, ale tak się nie stało. Dlatego z wielkim smutkiem z mojej strony proszę o... usunięcie Aylar i Vari :C


RE: Dezaktywacja/aktywacja konta - Eleas - 22-09-2012

Nick: Eleas
Powód: Nie lubię go :( Jeśli ktoś go chce, niech napisze na moje drugie konto, czyli Morana.


RE: Dezaktywacja/aktywacja konta - Akilian - 22-09-2012

Nick: Tamara
Powód: Duchem dużo nie zrobisz. Zrobiła co nie co na tym świecie, możliwe jest, że kiedyś ruszę jej wątek. Ale to kiedyś.


zrobione - K.


RE: Dezaktywacja/aktywacja konta - Shaid - 01-10-2012

Nick: Aslan
Powód: Trochę mi szkoda go usuwać, ale... Z tym dziadem już nic nie zrobię. Skończył się ._.


usunięty - K.


RE: Dezaktywacja/aktywacja konta - Moran - 02-10-2012

Nick: Eleas
Powód: Nie widzę sensu w trzymaniu go tutaj, skoro taty nie ma.


uś vol. 2


RE: Dezaktywacja/aktywacja konta - Naomi - 11-10-2012

Nick: Rayna
Powód: Odrzuca mnie gra nią ;/


się zrobiło.


RE: Dezaktywacja/aktywacja konta - Baciar - 13-10-2012

Nick: Baciar.
Powód: Userka od braciszka mi się wykruszyła i cały misterny plan legł w gruzach. Za kilka miesięcy pewnie znów tu przybędę i ukradnę komuś szczyla samicę. Oczekujcie mnie gorąco.


RE: Dezaktywacja/aktywacja konta - Ameerah - 13-10-2012

Nick: Ameerah
Powód: Ano, nie trudno zgadnąć, że nie będę nią jednak grała, więc robię to co wcześniej chciała jej poprzednia userka z tego samego powodu. Proszę o jej usunięcie, bo to nie ma sensu trzymać jej tak.