Król Lew PBF
Dezaktywacja / aktywacja konta - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Dezaktywacja / aktywacja konta (/showthread.php?tid=66)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Dezaktywacja/aktywacja konta - Panimalos - 08-05-2016

Shida też do dezaktywacji. Wyruszyła za rodzinką.
Nimal w sumie też.


RE: Dezaktywacja/aktywacja konta - Zenzelé - 08-05-2016

Szawolcs co prawda zawitał na tych ziemiach na moment, ale stwierdził, że ich klimat nie odpowiada mu.

Konto można skasować.


RE: Dezaktywacja/aktywacja konta - Lerato - 09-05-2016

Ja się tak nie bawię, idę stad

I wszystkie moje postaci, baju~ ewentualne lwiątka moje albo nie istniały, albo umarły :v


RE: Dezaktywacja/aktywacja konta - Vasanti Vei - 09-05-2016

Offtop:

Ekhem.
Spokojnie.
Jak ktoś ma jakieś wątpliwości co do działa administracji czy innych spraw, to proszę pisać w Skargach i zażaleniach albo założyć temat w Propozycjach. Działanie pod wpływem emocji na ogół nie przynosi wiele pożytku; polecam przespać się przed podejmowaniem ważnych decyzji.


RE: Dezaktywacja/aktywacja konta - Lerato - 09-05-2016

Ale ja chcę :v


RE: Dezaktywacja/aktywacja konta - Vantre - 09-05-2016

bo jednak niektóre postacie miały podzielić przyszłość z innymi, a skoro tak się nie stanie, z przykrością:
Vantre i Indra do dezaktywacji

przynajmniej teraz


RE: Dezaktywacja/aktywacja konta - Kahawa - 09-05-2016

Do dezaktywacji Kahawa.
Jej drogi były ściśle powiązane z zachodnimi, znikniecie wielu bliskich osób skłoniło ją samej do podróży lecz w całkiem innym kierunku. Potrzebowała wyciszenia.

Wątki, które są na marginesie zostaną zakończone, nie przerwę ich w połowie.


RE: Dezaktywacja/aktywacja konta - Solovar - 09-05-2016

Nie wyrabiam się zbytnio więc proszę o dezaktywację Mordenara. Przynajmniej na razie.


RE: Dezaktywacja/aktywacja konta - Frigg - 09-05-2016

Proszę o dezaktywację wszystkich moich postaci tj. Frigg, Chi, Vari, Nirai oraz Duha.
Większość charakterów jest dopiero co zaczęta, więc nie powinno to mocno zaciążyć na fabule. Nirai mógł z rozpaczy odejść z Lwiej Ziemi. Frigg za to odeszła, bo... To Frigg. Kto wie co siedzi w jej łbie.
W każdym bądź razie nie chcę, aby Frigg lub też Nirai zostali komukolwiek oddani. Kontakt do mnie na gg macie, ale osobą decyzyjną jestem tu ja lub też Kahawian czy Skanda.

Miło było, ale na mnie już czas.


RE: Dezaktywacja/aktywacja konta - Laja - 09-05-2016

Proszę o dezaktywację wszystkich moich kont: Maya, Laja, Kamyk, Ahati, Nuru.

Nie wyrażam zgody na przejęcie którejkolwiek z tych postaci.

Krótki rys fabularny:
Maya - wraz z resztą Stada Zachodnich Ziem udała się na poszukiwanie Kahawiana.
Laja - po spotkaniu z duchem Deriona, Samiyą oraz Genbu wróciła na Zachodnie Ziemie, gdzie przeszkoliła Makariego z medycyny, przekazując mu swoją wiedzę. Nie wiedziała o zniknięciu Kahawiana, jednakże kiedy się dowiedziała, zebrała swoje manatki i wyruszyła w drogę. Była mu bowiem winna lojalność.
Kamyk - poszedł z Ghalibem i Vantre.
Ahati - po spotkaniu z Tosą nad wodospadem, udała się w swoją drogę, w przeciwną stronę niż dotychczas; z dala od tych ziem.
Nuru - śmierć matki oznaczała utratę jedynej osoby, na której mu w życiu zależało. Ze względu na to, że został okłamany przez Busarę co do jej stanu, nie był w stanie jej tego wybaczyć i żałował każdej chwili, której nie spędził z matką. Odszedł w sobie tylko znanym kierunku, jeszcze zanim Kahawian zniknął.

Wszystkim, z którymi pisałem, bardzo dziękuję za mile spędzony czas. Piszcie, piszcie, piszcie i czujcie swoje postacie.

Zdr.

[Obrazek: sailormoon.jpg?w=665]


RE: Dezaktywacja/aktywacja konta - Genbu - 10-05-2016

Genbu do dezaktywacji, powód? To miał być anioł stróż Laji a skro jej już nie ma...


RE: Dezaktywacja/aktywacja konta - Zenzelé - 06-08-2016

Zenzele, bo jest już daleko stąd i na powrót się nie zanosi, dziękuję


RE: Dezaktywacja/aktywacja konta - Jasiri - 21-08-2016

Nie mam na razie zamiaru pisać Jasiri. Proszę o dezaktywację.


RE: Dezaktywacja/aktywacja konta - Venety - 21-08-2016

Konto ducha nie liczy się do puli prowadzonych kont, dlatego nie ma potrzeby jego zawieszania.


RE: Dezaktywacja/aktywacja konta - Mirra - 25-08-2016

Mirra, Fiametta, Nilima, Zuri
Ładnie proszę o przywrócenie kolorków :)