Król Lew PBF
Dezaktywacja / aktywacja konta - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Dezaktywacja / aktywacja konta (/showthread.php?tid=66)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Dezaktywacja / aktywacja konta - Satau - 04-08-2017

Nick : Toja
Powód : Zawieszam do odwołania. Wymaga tego zaistniała sytuacja, a ja nie zamierzam postaci oddawać tylko dlatego, że ktoś pokolorował lineart wyglądu postaci ^^" Mimo wszystko postać należy do mnie i tak już zostanie. Jeśli komuś się coś nie podoba to "polecam założyć konto u innej matki, która szuka dziecka".


RE: Dezaktywacja / aktywacja konta - Falaris - 05-08-2017

Prosiłabym o aktywację Falarisa. Chciałabym spróbować jeszcze raz gry na tym forum :)

Zrobione.


RE: Dezaktywacja / aktywacja konta - Saoirse - 08-08-2017

Fahari

Bo wiadomo


RE: Dezaktywacja / aktywacja konta - Satau - 08-08-2017

Nick : Satau, Folami
Pówód : Nie będę ukrywała, że jest ich dużo, nawet więcej niż się może wydawać :v ale nie zamierzam aż tak tutaj offtopować i tryskać jadem na poszczególnych userów, bo każdy wie kogo mam na myśli. Było miło, nie zamierzałam opuszczać forum nigdy (KL był moim pierwszym poważnym) no, ale niestety nie będę się kisiła z tymi kąsającymi bananami <3 Dziękuję za miłe chwile, wspomnienia równie mocno co za te złe, które pokazały mi rzeczywistość i sprowadziły na równą ziemię pokazując jacy potrafią być ludzie. Odejść lub zmniejszyć aktywność planowałam już pod koniec tego miesiąca. Prawda niestety najwidoczniej kuje w oczy, ale już nie będę sypała hejtem...
Było to cudownie, atmosfera właściwie też nie należała do najgorszych, bynajmniej na początku, ale co ja się znam. Przecież łamię regulamin na każdym kroku, pewnie nawet pisząc te wypociny. No cóż bywa i tak. Poznałam tu też wspaniałych ludzi, przyjaciół i nie żałuję ani chwili spędzonej tutaj <3 Kocham was wszystkich całym serduchem.
Postacie prosiłabym uznać za zaginione (Sat i Fol odeszły wraz z Myrem). Nie życzyłabym sobie również tego, by ktokolwiek je przejmował, bo takiej zgody w życiu nie wyrażę, zbyt się z nimi związałam. 
Tak pewnie ciekawi was, dlaczego zostawiam Vari... otóż nią będę pisała, ale nic poza tym, nie będę się udzielała w eventach, na sb itp. tylko fabuła i stado. Jeśli dotrwaliście aż tu to tylko jeszcze raz was pożegnam i życzę miłej gry.



Sat


RE: Dezaktywacja / aktywacja konta - Messiah - 08-08-2017

Nick: Messiah
Powód:  Zawieszam Messiaha, wiadomo z jakich względów i powód drugi to brak fabuły dla niego. Chciałabym też prosić co do losów Messiaha że zaginął w akcji wraz z Sat, Myrem i rodzeństwem. Dziękuję.


RE: Dezaktywacja / aktywacja konta - Fahyim - 14-08-2017

Nick : Fahyim
Pówód : Taki sam co reszta rodzinki. Fahyim odszedł wraz z Myrem, Satau i resztą rodzeństwa w świat


RE: Dezaktywacja / aktywacja konta - Kiu - 15-08-2017

Nick: Myr

Powód: zabrał dzieciaki, Satau i se poszedł :V


RE: Dezaktywacja / aktywacja konta - Duch - 21-08-2017

Aktywacja postaci
Nick: Duch

Powód: Bo nudzi mi się na jednej postaci.


Proszsz *wysmarowuje zieloną farbą*


RE: Dezaktywacja / aktywacja konta - Sprike - 22-08-2017

Nick: Eleyna.
Powód: Chcę znowu spróbować nią zagrać. Może tym razem pójdzie mi lepiej?

Już.


RE: Dezaktywacja / aktywacja konta - Kijivu - 30-08-2017

Poproszę o aktywację Kijivu. Chciałabym z połowa września wrócić do pisania na pbfach :)


RE: Dezaktywacja / aktywacja konta - Ehstho - 02-09-2017

Ehstho poprawiony/uzupełniony, czy jak zwał tak zwał. W każdym razie spełnia wymogi, więc proszę o reaktywację.


RE: Dezaktywacja / aktywacja konta - Eurielle - 07-09-2017

Nick: Eurielle, Thanatos, Akshaya

Powód: Odchodzę z spraw osobistych i nie mam czasu na granie.
P.s. Nie pozwalam na oddawanie moich kont.


RE: Dezaktywacja / aktywacja konta - Zevran - 10-09-2017

Debra, dezaktywujcie szunową, nie chce mi się jakoś teraz tym starym prykiem grać XD


RE: Dezaktywacja / aktywacja konta - Ua - 23-09-2017

Nick: Mrithi

Powód: Satau jest zawieszona, a bez niej ta postać nie ma racji bytu


RE: Dezaktywacja / aktywacja konta - Sprike - 10-10-2017

Nick: Shem.
Powód: Jego rodzinka jest średnio aktywna fabularnie a poza tym straciłam wenę do pisania tą postacią.