Król Lew PBF
Dezaktywacja / aktywacja konta - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Dezaktywacja / aktywacja konta (/showthread.php?tid=66)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Dezaktywacja / aktywacja konta - Aisha - 25-03-2018

Nick: Aisha
Powód: Zapowiedziałam to już wcześniej, po prostu już widzę, że nim fabularnie Aisha będzie miała dobry moment na zniknięcie to sobie będę musiała bezczynnie jeszcze poczekać, a nie ma po co :v


RE: Dezaktywacja / aktywacja konta - Chikja - 27-03-2018

Nick: Hatari

Powód: :V 
Proszę odwiesić.


RE: Dezaktywacja / aktywacja konta - Askari - 19-04-2018

Laini poprawiona, proszę odwiesić ;)

Proszę.


RE: Dezaktywacja / aktywacja konta - Xenia - 20-04-2018

Nick: Azim
Powód: Proszę o odwieszenie, mam już wenę na tę postać ;)

Jo


RE: Dezaktywacja / aktywacja konta - Perykles - 21-04-2018

Nick: Perykles
Powód: Aktywacja \0/ - wiek uzupełniony.

jo


RE: Dezaktywacja / aktywacja konta - Cheka - 29-04-2018

Cheka czeka na aktywację, staty i wiek poprawione :P

Proszę.


RE: Dezaktywacja / aktywacja konta - Zevran - 30-04-2018

Kiburi i Sheogorath do dezaktywacji. Kibelkiem nie chce mi się pisać, może kiedy indziej, a Sheo to chcę poczekać jak chociaż będzie już chociaż tym młodym dorosłym, więc na razie nic nim nie skrobnę.


RE: Dezaktywacja / aktywacja konta - Hatari - 11-05-2018

Nick: Hatari

Powód: Brak weny na rudą.

Jo



RE: Dezaktywacja / aktywacja konta - Kuro - 13-05-2018

Nick: Ema
Powód: Chce nia nieco pograć, tak bardziej na luziku. Więc do odwieszenia, chyba że dalej ma coś nie tak w profilu to dajcie cynk.

Jo


RE: Dezaktywacja / aktywacja konta - Gyda - 06-06-2018

Gyda, Zen, Szawolcs

Pisałam tutaj od września 2013 roku, z dwiema dłuższymi przerwami, i zawsze kiedy zaczynałam nowe wątki, wciągałam się w fabułę, mając nadzieję tworzyć ją z kreatywnymi ludźmi. Bardzo wam dziękuję za te najlepsze momenty wspólnego pisania. O to mi tylko chodziło, a poczucie sensu pracy jest super. Ostatnie trzy miesiące bardzo mnie zaskoczyły, bo nie przypuszczałam, że będę się aż tak dobrze bawić swoimi postaciami. Niestety nie mogę tutaj już dać z siebie więcej, a chciałabym i mam taką potrzebę, co powoduje frustrację. Wolę z niej zrezygnować.

Proponuję, żebyście nie uznawali pisanych przeze mnie na marginesach wątków za wydarzone w fabułach waszych postaci. Przykro mi, jeżeli ktoś odniesie przez to wrażenie, że stracił w ten sposób tylko czas. Wydaje mi się jednak, że to najlepsze rozwiązanie (historie Gydy i Szawolcsa nie zostały wplecione w inne wasze wątki, z tego co czytałam). Co do Zen - albo zniknęła w ciemnościach jaskini, albo znalazła z braćmi drugie wyjście, a później odeszła w swoją stronę.

Życzę wam powodzenia. Piszcie.


RE: Dezaktywacja / aktywacja konta - Ghalib - 06-06-2018

Postać: Kayla
Powód: Straciła rację bytu.


RE: Dezaktywacja / aktywacja konta - Samiya - 17-06-2018

Arvo
powód jak wyżej

Samiya
Nie dostałam żadnego odpisu od miesiąca, sama już całkowicie zapominam o tym, co ja tu robię, bo nie robię nic. Nie będę się wysilać dla zerowego odzewu, bo zwyczajnie mam lepsze rzeczy do roboty. Nie chce mi się próbować walczyć z wiatrakami i na siłę ciągnąć tego cyrku :v
Eloszki, było miło, skończyło się jakiś czas temu, pewnie i tak będę tu sobie wpadać raz na jakiś czas by zerknąć co i jak, albo odpisać w offtopie.


RE: Dezaktywacja / aktywacja konta - Kamui - 18-06-2018

Ey :vc Sam a na PW to już nej odpowiesz? :/c


RE: Dezaktywacja / aktywacja konta - Kykczor - 18-06-2018

Kamuti: jak wyżej wyżej

Aquila: wisi w powietrzu i nic nie robi to go zwieszę na jakiś czas.


RE: Dezaktywacja / aktywacja konta - Samiya - 18-06-2018

pisz do Ines jak chcesz coś dotyczącego stada xD