Król Lew PBF
Dezaktywacja / aktywacja konta - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Dezaktywacja / aktywacja konta (/showthread.php?tid=66)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Dezaktywacja/aktywacja konta - dfghjkl - 07-12-2015

Chciałbym usunąć całkowicie to konto. Ponieważ zostało stworzone jedynie w celu sprawdzenia jak działa sama rejestracja na forum i nie przewiduję by miało być wykorzystane w najbliższym czasie.
Z góry dzięki i sorka za dodatkową robotę xD


RE: Dezaktywacja/aktywacja konta - Nyasi - 13-12-2015

Nyasi

Nie mam na niego pomysłu, jest w miejscu gdzie może zniknąć, a poza tym mam pomysł na inna postać.


RE: Dezaktywacja/aktywacja konta - Samiya - 13-12-2015

Twoja postać jest dziabnięta przez węża. Nie, dezaktywacja nie wymaże magicznie tego faktu. Albo daję mu ducha teraz, albo opisujesz na fabule jak umiera.


RE: Dezaktywacja/aktywacja konta - Kasill - 13-12-2015

To dziabnij go bo nie chce mi się opiywac jego śmierci. Z reszta nie chodziło mi o wymazanie tego faktu poprostu nie mam pomysłu jak go odratować i chciałam to przełożyć na inny termin.


RE: Dezaktywacja/aktywacja konta - Kami - 22-12-2015

Poproszę o zawieszenie Kamuiego :v

Już.


RE: Dezaktywacja/aktywacja konta - Solovar - 01-01-2016

Nick: Vader
Powód: Opuściłem to konto i nie mam już ochoty na nim grać.

Don.


RE: Dezaktywacja/aktywacja konta - Tafari - 07-01-2016

Nick: Bjarke
Powód: Aż mi głupio tak szybko z niego rezygnować, ale założyłam tę postać bez jakiegokolwiek konceptu na charakter, tak na szybko, bo mi się spodobał design który naszkicowałam. I to widać, bo teraz nie mam na niego żadnego pomysłu. Nie chcę sobie blokować fajnego designu, który mogłabym potem w przyszłości wykorzystać, a postać jest dla mnie strasznie nudna i nieciekawa. Kiedyś coś z nim zrobię, albo wezmę jego fajną grzywę i dam komuś innemu, ha!

Już.


RE: Dezaktywacja/aktywacja konta - Ghalib - 15-01-2016

Nick: Koho...
Powód: ...bo nie mam na niego pomysłu gdy nie ma Frigg i w ogóle jest z nim taki przestój, że uwolnię na razie Tosę od niego :v

Już.


RE: Dezaktywacja/aktywacja konta - Ghalib - 02-02-2016

Nick: Wszystkie moje postaci: Ghalib, Cola i Xis
Powód: Po pierwsze nie mam już na to czasu. Dużo rzeczy mi zajmuje teraz czas i zajmowanie się jeszcze forum mnie męczy i przytłacza. Po drugie. Żal mi porzucać Cieniowisko i w ogóle, ale gra zaczęła mnie bardziej męczyć niż cieszyć. Odpisywanie to dla mnie ostatnio zerowa przyjemność. Nie oszukujmy się, przez brak czasu tracę kontrolę nad cieniowiskiem i w ogóle i mi się zwyczajnie nie chce. Nie mam zamiaru ciągnąć czegoś na siłę.

Tylko proszę poczekać z dezaktywacją do momentu aż zakończę wątek Ghalibem i Xis na fabule.


RE: Dezaktywacja/aktywacja konta - Kivuli - 08-02-2016

Nick: Asali
Powód: Nie potrafię już nią grać. Wcześniej jakoś łatwiej mi to szło, a teraz po prostu się męczę przy pisaniu nią postów.

Zrobione


RE: Dezaktywacja/aktywacja konta - Kahawian - 12-03-2016

Nick: Bleikr
Powód: Że tak ujmę, czekam na odpowiednią chwilę na powrót. :)

Zrobione


RE: Dezaktywacja/aktywacja konta - Kiba - 02-05-2016

Nick: Kiba
Powód: Nie mam pomysłów na tą postać i nie mam ochoty prowadzić jej na siłę.


RE: Dezaktywacja/aktywacja konta - Kahawian - 08-05-2016

Jeszcze pół roku temu nie miałam wątpliwości co do tego, co tutaj robię i czy ma to jakiś sens. Wchodzenie na Kla było swoistym punktem w planie dnia, tak samo jak odpisy, planowanie wątków. Rozmowy na temat tego, co dzieje się na forum z innymi graczami. W skrócie… zależało mi. Bardzo.

Jednak jak bardzo i jak szybko się wszystko może zmienić… nie przewidziałam tego. Nie przewidziałam tego, że zostanę po prostu zniechęcona i znokautowana w taki sposób. Nie tylko przez nieuczciwe traktowanie mojej osoby, postaci. Podburzanie innych przeciwko mnie, obrażanie. Olewanie wszelkich prób i próśb, które wystosowywałam. Nie spodziewałam się, że gracze zostaną podzieleni, jak to się obecnie często mówi… na „gorszy i lepszy sort”. Oraz to, że zostanie to potraktowane z przyklaskiem przez pewne osoby, ze zlekceważeniem pozostałych.

To forum miało być miejscem na uspokojenie się i zabawę a przestało nim być. Tym samym nie ma sensu, bym wymuszała z siebie kolejne posty, które przychodzą z trudem i zajmują znacznie więcej czasu niż powinny. Dziękuję szczerze wszystkim graczom za pisanie, przepraszam tych, z którymi miałam umówione wątki. Dzięki za spędzone chwile i wspólne rozmowy. Liczę, że gdzieś jeszcze się spotkamy.

Żeby nie przedłużać, proszę o usunięcie ( czy raczej dezaktywację, bo usunąć już się nie da…) następujących kont: Kahawian, Deyne Nyota, Tosa, Busara, Bleikr, Maela, Kicheko.

Co do kilku kwestii fabularnych, żeby nie zostawiać bez informacji.

- Kahawian – wyruszył w drogę na ojczyste ziemie wraz z córką Busarą, w celu odnalezienia Kalani. Na czas swojej nieobecności, wyznaczył Myra jako zastępcę.
Po kilku dniach, wróciła Busara z informacją, że Dwugrzywy zaginął. Myr zostaje przywódcą, młoda wraca do poszukiwań.
- Deyne Nyota – zmarła w wyniku choroby, która w końcu po długiej walce zebrała swoje żniwo.
- Tosa – Poinformowany przez córkę przyjaciela o zniknięciu rudego, wyrusza z nią na poszukiwania.
- Busara – wiadomości wyżej.


RE: Dezaktywacja/aktywacja konta - Damaja - 08-05-2016

Proszę o zawieszenie Kalani i Damaji. Fabularnie Kalani nie było już od jakiegoś czasu, stąd ta wyprawa, zaś Damaja bez Kahawiana (i, ekhm, Busary) nie ma po co tutaj tkwić.

Baju baj wszystkim miłym ludziom.


RE: Dezaktywacja/aktywacja konta - Griffa - 08-05-2016

Co tu dużo pisać, Griffa poszła za bratem (wybacz Maru) a Saix i Tjalve ruszyli z pomocą Busarze. Maela też z nimi poszła. Weeeeeeell.

Zawiesić Griffę, Saixa i Tjalve plz.