Król Lew PBF
Niepełnosprawni na forum - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wszystko we wszystkim (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Dyskusje (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=100)
+---- Wątek: Niepełnosprawni na forum (/showthread.php?tid=675)

Strony: 1 2 3


RE: Niepełnosprawni na forum - Felija - 25-04-2013

Bo jesteśmy pozytywnie walnięci?


RE: Niepełnosprawni na forum - Nkiruma - 25-04-2013

w połowie się zgodzę...


RE: Niepełnosprawni na forum - Kuglarz - 25-04-2013

Ja się zgodzę całkowicie XD


RE: Niepełnosprawni na forum - Ashley - 25-04-2013

Nie jestem hipokrytą. Mogłam się mylić i pojmuje co mi mówicie.Przepraszam Kami i Chikja za to że mieliście racje, a ja się uparłam na swoim. I git ^^

Kami i Chikja to ta sama osoba. :'D


RE: Niepełnosprawni na forum - Samiya - 25-04-2013

heh, niepełnosprawni to tacy sami ludzie jak my. A fakt, ja też nie lubię wielu osób z mojej klasy, ale też część lubię. Za to jestem bardzo nieśmiała xd ludzie mnie przerażają.


RE: Niepełnosprawni na forum - Ashley - 26-04-2013

Więc powiem tak. Parę wyznaczonych osób wie kim jestem. Mogłabym się ujawnić, ale ujawnię się kiedyś.


RE: Niepełnosprawni na forum - Samiya - 26-04-2013

Ujawnić? Wut? A co ty, poszukiwany morderca? xd


RE: Niepełnosprawni na forum - Chikja - 26-04-2013

Samiya napisał(a):Ujawnić? Wut? A co ty, poszukiwany morderca? xd

Gwauciciel borówek >3


RE: Niepełnosprawni na forum - Samiya - 27-04-2013

To tak można? O.o


RE: Niepełnosprawni na forum - Alve - 27-04-2013

E Ashley, już wiele razy o tym mówiłaś, (lol nawet w tym temacie) więc piszesz o "sekrecie" który nie istnieje.


RE: Niepełnosprawni na forum - Samiya - 27-04-2013

Pozwólcie mi zgadnąć! Hm... Ash jest niepełnosprawna? xd


RE: Niepełnosprawni na forum - Skanda - 27-04-2013

Cytat:Wiem co to znaczy być osobą niepełnosprawną.
-Ash

Swoją drogą, to do niepełnosprawnych nie mam zupełnie nic i toleruję ich, ale biorąc pod uwagę, że mam problemy nawet ze zwykłymi ludźmi, to przy niepełnosprawnych za cholerę nie wiem, jak powinnam się zachowywać.
Z jednej strony taki człowiek wiadomo, nie chce się wyróżniać i woli być traktowany jak wszyscy, ale przecież niekoniecznie może w wszystko zrozumieć. Z kolei z drugiej strony można mówić do niego jak do dziecka, najprościej jak się da, bo może nie być na tyle rozwinięty, żeby wszystko załapać od razu, ale też może być mu przez to przykro, że zachowujemy się specjalnie inaczej w stosunku do niego.
No i weź tu kurna człowieku wiedz, jak się zachować-normalnie konflikt tragiczny.


RE: Niepełnosprawni na forum - Khayaal - 28-04-2013

mam na roku chłopaka z rdzeniowym zanikiem mięśni, swoją drogą obdarzonego świetnym poczuciem humoru. spytałam go o to - jak chce, żeby być traktowany, bo na swoim blogu opublikował notkę, że wszystko, byle nie współczucie i "och, taki jesteś dzielny, że studiujesz". a co ma robić? nawet, jakby chciał sobie palnąć w łeb, musi kogoś poprosić o pomoc - cytat.
i odpisał, że tak, jak traktuję innych znajomych. no ja po nich jeżdżę i się wyzłośliwiam, co działa tak jakby w obie strony, ale jeździć po niepełnosprawnym jakoś tak głupio, nie? ale się uparł.
i jakoś to działa ;)

także: ja też nie wiem, jak traktować niepełnosprytnych, ale ten mój jest spoko 8)


RE: Niepełnosprawni na forum - Chikja - 28-04-2013

Samiya napisał(a):To tak można? O.o


Nie ma rzeczy niemożliwych.

A jeśli chodzi o temat, to nie wiem jaki jest jego cel. To że na świecie są ludzie niepełnosprawni to ja już wiem od dawna, wielki sekret Ash jest na bilbordzie od jakiegoś czasu.. nie wiem, czokolwiek pokrętna tu ta logika.
Swoją drogą dobieranie odpowiedniego zachowania do każdej osoby to nic obraźliwego, no jeszcze trochę seksizmem nazwiemy brak bidetu w damskim kiblu.. no bo jak to oni go mają a my nie? Kij z tym że siusiamy na siedząco..
To samo jest w autobusie z ustępowaniem miejsca, nie wiesz czy zejść staruszce, czy nie- bo nie daj buk ją urazisz.. wole nie schodzić aż sama nie poprosi.

Nie popadajmy już w przesadę, bo to już zakrawa na absurd.


RE: Niepełnosprawni na forum - Khayaal - 28-04-2013

bidet to taka umywalka do pupy używana przez baby, o pisuar Ci chodzi, Kamulcu. :P