Król Lew PBF
Jak tu trafiłeś? - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wszystko we wszystkim (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Ankiety (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=21)
+----- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=159)
+----- Wątek: Jak tu trafiłeś? (/showthread.php?tid=694)



Jak tu trafiłeś? - Felija - 10-05-2013

Już kiedyś była taka ankieta, ale daaawno. Jestem ciekawa, jak to się przedstawia wśród obecnych userów.


RE: Jak tu trafiłeś? - Moran - 10-05-2013

O ile dobrze pamiętam (a było to dawno temu), to przez Google.


RE: Jak tu trafiłeś? - Khayaal - 10-05-2013

daaaamn źle zaznaczyłam :x zaznaczyłam że przez banner, a trafiłam przez znajomego, który tu nawet nie gra xP


RE: Jak tu trafiłeś? - Moonlight - 10-05-2013

Ja nie pamiętam.


RE: Jak tu trafiłeś? - Miyuki - 10-05-2013

Banner na innym forum. O ile dobrze pamiętam, o KL dowiedziałam się przez CatWorld, te dwa fora dość długo ze sobą prowadziły wymianę.


RE: Jak tu trafiłeś? - Agnes - 10-05-2013

Dawno, dawno temu przed google.


RE: Jak tu trafiłeś? - Felija - 10-05-2013

Ja tak samo jak Agnes.
Wpisałam w googlach 'Król Lew' i to było na którejś z kolei stronie. A jak tak teraz patrzę, to teraz jesteśmy na samym dole pierwszej. :D A stare jest dopiero na czwartej.


RE: Jak tu trafiłeś? - Skanda - 10-05-2013

Ja za pośrednictwem Bjornowej, bo u niej na strimie ludziska coś gadały o jakiejś burdeczce właśnie na forum i wtedy pierwszy raz o nim usłyszałam.
W sumie to wtedy Mon opowiedziała mi trochę, w ogóle na czym to polega i tak dalej, ale nie chciałam za bardzo dołączyć, bo stwierdziłam, że nie piszę za dobrze. No i mimo wszystko ostatecznie jakoś tak wyszło, że się zarejestrowałam, a reszta jakoś sama poszła dalej.


RE: Jak tu trafiłeś? - Kahawian - 10-05-2013

Widziałam grupę na dA, kilkakrotnie wpadałam wpisując "Król Lew" w google'u. Długo wahałam się, zanim w końcu dołączyłam. A przekonał mnie do tego Moran. xD Stwierdziłam, że może uda mi się poprawić swoje umiejętności "pisarskie".


RE: Jak tu trafiłeś? - Ares - 10-05-2013

Przez wujka Google. Podobnie, jak Fel wpisywałam różne hasła tylko, że akurat związane z graniem typu "Król lew gra" czy "Król Lew forum" itp i w końcu wyświetliło mi się stare forum ^^


RE: Jak tu trafiłeś? - Padme - 10-05-2013

Ja ten, widziałam galerie Kami na Da i pod jej starymi rysunkami byly rzeczy typu 'dla kogos na forum', zainteresowalam sie, zapytalam i bam bam


RE: Jak tu trafiłeś? - Kuglarz - 10-05-2013

Przypadek i nadmiar czau ... tyle.


RE: Jak tu trafiłeś? - Hewa - 11-05-2013

Ja również, tak jak i wiele innych osób, trafiłam tutaj poprzez google.

Kiedyś odkryłam pewne forum pbf o psach i strasznie mi się spodobała taka gra, a że też lubiłam już wtedy KL, wpisałam sobie w wyszukiwarce ,,Król Lew RPG'' i mi wyskoczyło. Na początku miałam jakieś bzdurne konta, które wytrzymywały jakiś miesiąc, za wiele na nich nie pisałam. Jakoś nie mogłam. Te moje początkowe imiona były takie genialne, że na nie zganiałam ten brak odnalezienia się na forum XD (Nadia, Sissy, była też Chotara, no i Moyanaela, ale to już nieco później i do niej akurat hasło zgubiłam).
W końcu zrobiłam Kamę, którą udało mi się już znacznie dłużej prowadzić, potem powstała Hewa i tak to się jakoś potoczyło.


RE: Jak tu trafiłeś? - Makali - 11-05-2013

Czwarty grudnia dwa tysiące dziesięć, Google. Pierwszy wynik.