Król Lew PBF
Cytat miesiąca - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: Cytat miesiąca (/showthread.php?tid=73)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Cytat miesiąca - Felija - 02-05-2014

Nie miałam za dużego wyboru, ale i tak musiałam się chwilę zastanowić, bo spodobało mi się kilka cytatów... Ostatecznie zdecydowałam się na ten od Maoni, bo wcześniej go nie znałam. :)

Zabijamy wszystkie gąsienice, a potem narzekamy, że nie ma motyli.
~ John Marsden

Maoni otrzymuje 17 opali.

Ładnie proszę o cytaty na czerwiec!


RE: Cytat miesiąca - Ariusz - 02-05-2014

"-Stalowy to człowiek-wtrąciłem.
-I dlatego niebezpieczny-odparł doktór. -Trudno zatrzeć, co się raz w takim zapisze, i trudno skleić, co pęknie."

"(...) suka, choćby najlepszej rasy, nie pójdzie za lwem, ale za psem"

Oba z Lalki B. Prus


"You don't have a sould.
You are a soul.
You have a body."

C.S. Lewis


RE: Cytat miesiąca - Moonlight - 21-05-2014

,Pamiętaj mój synu, ludzie są naszymi wrogami i ty musisz ich wytępić, aby oni nas nie wytępili jak to zrobili z większością naszych braci i sióstr. Jeśli ty zginiesz zginie wszelka nadzieja na odzyskanie wolności''- cytat z mojego opowiadania. afa przemówił do syna Dina.

Drugi

Czyny są owocami słowa jedynie liśćmi '' -przysłowie angielskie.


RE: Cytat miesiąca - Soth - 24-05-2014

Jeśli nie wol­no ci wyb­rać źle i nieod­po­wie­dzial­nie, nie jes­teś wolny ~ Jacob Hornberger

Nies­te­ty, brak chęci do życia nie wys­tar­cza, by mieć ochotę na śmierć ~ Michel Houellebecq

Oto he­rez­ja tych czasów ro­zumu - al­bo coś po­dob­ne­go. - Widzę i zgadzam się, co słuszne, ale ro­bię to, co niesłuszne ~ Anthony Burgess

Wczoraj, to już jest historia. Przyszłość to tajemnica. A dzisiaj? Dzisiaj jest darem losu - a dary są po to, żeby je wykorzystywać. ~ Chińskie przysłowie


RE: Cytat miesiąca - Tanabi - 27-05-2014

'Nie ma większej miłości od tej, która każe oddać życie dla przyjaciela.'~"Księga Dżungli".


RE: Cytat miesiąca - Amai - 30-05-2014

"wszyscy o tobie mówią, a wiadomo że kobieta nie powinna czytać. Nie daj boże, jeszcze zacznie myśleć"
-Gaston "Piękna i Bestia"


RE: Cytat miesiąca - Felija - 01-06-2014

Soth, podsyła się po 3 cytaty... Ale Twój pierwszy mi się spodobał, więc wygrywasz:

Jeśli nie wolno ci wybrać źle i nieodpowiedzialnie, nie jesteś wolny.
~ Jacob Hornberger

5 opali dla Ciebie.


Można podsyłać cytaty na lipiec!


RE: Cytat miesiąca - Skanda - 02-06-2014

Bardzo wygodne stanowisko "nie rozumieć".

~Witkacy


RE: Cytat miesiąca - Karishma - 30-06-2014

,,Błędy - powiedział z wysiłkiem - też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych. Liczysz się dla mnie, Triss, i zawsze będziesz liczyć. Nigdy nie sprawiłaś mi zawodu. Nigdy. Wierz mi."
~ Andrzej Sapkowski.

,,"Traktuje ją jak powietrze" - lecz bez powietrza żyć nie można."
~ Jan Izydor Sztaudynger.


RE: Cytat miesiąca - Mirage - 30-06-2014

Nic się nie da zmienić: statystycznie wypada jedna śmierć na jednego człowieka.
~Krzysztof Mętrak

Są wartości, dla których warto życie poświęcić. Cudze.
~Autor nieznany

Nie żyjemy, aby umierać; ale umieramy, aby żyć wiecznie.
~Michael Buchberger


RE: Cytat miesiąca - Ariusz - 30-06-2014

"Most people are other people. Their thoughts are someone else's opinions. Their live's a mimicry. Their passion's a quotation."
-Oscar Wilde

"Every man dies, but not every man truly lives."
-William Wallace

"Fear is not real. It is the product of thoughts you create. Danger is very real, but fear is a choice"
-"1000 lat po Ziemi"


RE: Cytat miesiąca - Felija - 01-07-2014

Ragnar z tym cytatem:

Bardzo wygodne stanowisko "nie rozumieć".
~ Witkacy


Wygrywa 20% swoich obecnych opali, czyli 51 sztuk.
Ile ty już tego masz. D:


Pozostałych proszę o próbowanie swojego szczęścia w cytatach na sierpień.


RE: Cytat miesiąca - Hashimea - 03-07-2014

"By być szczęśliwym - brakuje nam tylko, abyśmy zdali sobie z tego sprawę"
- P. Valery

"Jest tylko jedna rzecz głupsza od optymizmu - pesymizm"
- Tristan Bernard

"Jeżeli bez protestu pozwalasz, by cię oszukiwano i krzywdzono, jesteś po stronie oszukaństwa i podłości"
- Mulford


RE: Cytat miesiąca - Malimau - 07-07-2014

- What's a soul mate?
- It's uh... Well, it's like a best friend, but more. It's the one person in the world that knows you better than anyone else. It's someone who makes you a better person. Actually, they don't make you a better person, you do that yourself because they inspire you. A soul mate is someone who you carry with you forever. It's the one person who knew you and accepted you and believed in you before anyone else did or when no one else would. And no matter what happens, you'll always love her. Nothing can ever change that. Make sense?

- Dawson Leery



RE: Cytat miesiąca - Ariusz - 11-07-2014

"Od czasu do czasu dobrze jest, żeby ktoś trochę z nas zadrwił (...) inaczej zaczynamy traktować siebie zbyt poważnie"
-Tyrion Lannister