Król Lew PBF
Cytat miesiąca - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: Cytat miesiąca (/showthread.php?tid=73)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Cytat miesiąca - Nathaniel - 02-09-2015

"Nie jest ważne jak wolno idziesz, dopóki się nie zatrzymujesz" - Konfucjusz


RE: Cytat miesiąca - Zdzierad - 03-09-2015

"Nie wbijaj na imprezę przez okno, bo usłyszałeś z parteru muzykę, po czym nie stawaj na środku z ryjem przejechanego przez ciężarówkę prosięcia, czekając, aż inni cię zabawią, pls"- Der


RE: Cytat miesiąca - Neska - 03-09-2015

nie wiem czy przysłowiowe cytryny funkcjonują też w j. polskim ale ok jesteśmy w internecie napewno każdy chociaż raz o nich słyszał
“When life gives you lemons, squirt lemon juice into everyone else's eyes so that you don's have to suffer alone.”

po polskiemu to byndzie

"Kiedy życie daje ci cytryny, chlapnij sokiem w oczy wszystkich dookoła żebyś nie musiał cierpieć sam."

- Gangrel (Fire Emblem)


RE: Cytat miesiąca - Soth - 26-09-2015

- Wiesz co jest naprawdę poniżające? Kochać człowieka, który ma cię za nic.

- Jeśli myślisz, że jesteś zbyt mały by coś zmienić to spróbuj zasnąć z komarem latającym nad uchem.

- Wiesz jaka jest różnica między uczniem, a mistrzem? Mistrz popełnił więcej błędów niż uczeń podjął prób.

Nie wiem skąd, można założyć że anonimy. Bo to jest z mojej paczki w kóej tylko cytety zbieram :v


RE: Cytat miesiąca - Włóczykij - 30-09-2015

"Też bym chciał, żeby ktoś kiedyś tak niecierpliwie na mnie czekał, że z tej wielkiej tęsknoty aż nie mógłby usnąć."

"Pomyśl, o ile mniej ciekawy byłby świat bez tajemnic."

"Pamiętaj, że nie staniesz się naprawdę wolny, jeśli będziesz kogoś tak bezgranicznie podziwiał."

(Tove Jansson)


RE: Cytat miesiąca - Zephyr - 30-09-2015

"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej." - Stanisław Lem


RE: Cytat miesiąca - Samiya - 01-10-2015

W tym miesiącu wygrywa Zephyr z cytatem Stanisława Lema:
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej"
Za co dostaje całe 20 opali. I oczywiście namawiam Was do przysyłania cytatów na październik, 20 opali piechotą nie chodzi!


RE: Cytat miesiąca - Israel - 22-10-2015

"Pies zagryzie Cię z głodu. Człowiek zagryzie Cię z zazdrości." ~Niki i ja.
"Obelgi powinny być jak strzały snajpera - celne i skuteczne. Twoje takie nie są." ~Niki
"Wiemy, dlaczego projekty upadają, wiemy jak zapobiec tym upadkom – więc dlaczego one ciągle upadają ?" ~Martin Cobb


RE: Cytat miesiąca - Amai - 24-10-2015

Po co mi fizyka, skoro mam karabin maszynowy
-uczeń z anime Ansatsu Kyoushitsu-

Kuro-sensei może pan wyjść na pole? Chcę spróbować pana zabić
-uczeń z anime Ansatsu Kyoushitsu-


RE: Cytat miesiąca - Vult - 31-10-2015

Życie to szereg poświęceń. Trzeba tę zasadę nosić w sercu i w głowie. ~ Henryk Sienkiewicz

Walkę stworzyła przyroda, nienawiść wynalazł człowiek. ~ Karel Čapek

W naszym społeczeństwie jeden przed drugim ma lęk. Nie tyle boi się drugiego człowieka, ile ma strach, że ten drugi człowiek jest inny. ~ Peter Fonda


RE: Cytat miesiąca - Sadism - 31-10-2015

"Miłość wyniszcza znacznie lepiej niż nienawiść, jeśli tylko zakochamy się w nieodpowiednim człowieku"



Autorskie... nie pytajcie...


RE: Cytat miesiąca - Tyrvelse - 31-10-2015

A autor? :p


RE: Cytat miesiąca - Myr - 31-10-2015

"Czasem... Chciałbym aby ktokolwiek do mnie przyszedł i tak po prostu mocno przytulił"- Kel'Thuzad


RE: Cytat miesiąca - Samiya - 02-11-2015

Mimo, że nie było w czym przebierać, i tak miałam pewien problem z wyborem cytatu. Ostatecznie wygrywa Sadism z cytatem autorskim:
"Miłość wyniszcza znacznie lepiej niż nienawiść, jeśli tylko zakochamy się w nieodpowiednim człowieku"
Dostaje on 20 opali oraz pochwałę prezesa.

Zachęcam do dodawania cytatów na grudzień!


RE: Cytat miesiąca - Israel - 28-11-2015

"Jeżeli ktoś jest gejem lub lesbijką i poszukuje Boga, kim ja jestem, żeby ich oceniać?" ~Papież Franciszek