Król Lew PBF
Cytat miesiąca - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: Cytat miesiąca (/showthread.php?tid=73)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Cytat miesiąca - Kami - 28-09-2016

"No... Ale przecież od jednego razu nie zachodzi się od razu w ciążę."
-Tyrvelse


RE: Cytat miesiąca - Jeanette - 28-09-2016

Keep calm and ship Thorki ~internet

(Jak się bawić to się bawić! Drzwi wy***ać, okno wstawić!)


RE: Cytat miesiąca - Samiya - 01-10-2016

W tym miesiącu zaszczyt wiszenia na stronie głównej w ogłoszeniach prestiżowego forum dokumentalnego o życiu zwierząt afrykańskich dostąpiły słowa Marka Aureliusza:
Panie, daj mi cierpliwość, abym umiał znieść to, czego zmienić nie mogę; daj mi odwagę, abym umiał konsekwentnie i wytrwale dążyć do zmiany tego, co zmienić mogę; i daj mi mądrość, abym umiał odróżnić jedno od drugiego.
Ich mądrość zauważył Machafuko, dzięki czemu wzbogaca się on o 20 opali!

Jak zwykle zachęcam Was bardzo do nadsyłania cytatów na listopad, a i przypominam, że wcale nie musicie przeszukiwać internetu/mądrych książek/bravo girl do znalezienia kolejnej porcji mądrości, a możecie ponownie zgłosić cytaty, które już nadsyłaliście, o ile oczywiście nie były już wybrane na cytat miesiąca.


RE: Cytat miesiąca - Baqiea - 18-10-2016

Nawet gdyby jechała na księżyc, powinna wziąć ładną sukienkę
~Rarity, MPL EQ Legenda Everfree


RE: Cytat miesiąca - Ema - 18-10-2016

"Panie daj mi cierpliwość, bo jak dasz mi siłę to ich wszystkich zniszczę." ~ autor nieznany


RE: Cytat miesiąca - Zephyr - 30-10-2016

"W życiu chodzi o to, by być trochę niemożliwym."

"Każdy może współczuć cier­pieniom przy­jaciół, lecz trze­ba mieć wspa­niały cha­rak­ter, by móc cie­szyć się po­wodzeniem przyjaciela. "

"Najmniejszy akt dobroci jest wart więcej niż najwspanialsze intencje"

Wszystkie powyższe od: Oscar Wilde


RE: Cytat miesiąca - Maru - 30-10-2016

"Nie bardzo jej się podobało, że lew wtrąca się w jej interesy. To, że się z nim przespała, nie znaczy, że mu ufa. "

Felija o Beliarze


RE: Cytat miesiąca - Soth - 30-10-2016

Naprawdę niczego nie daje pogrążanie się w marzeniach i zapominanie o życiu. - A. Dumbledore, Harry Potter i Kamień Filozoficzny


Ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze - J.K. Rowling


RE: Cytat miesiąca - Asura - 30-10-2016

Le­piej za­liczać się do niektórych, niż do wszystkich.  

Nig­dy nie ma się dru­giej okaz­ji, żeby zro­bić pier­wsze wrażenie.

~ Andrzej Sapkowski


RE: Cytat miesiąca - Israel - 31-10-2016

"(...) Celem życia nie jest przeżycie (...) Ludzie mają swoje cele, mają swoje ambicje, mają swoje ideały i za to walczą i umierają" ~Janusz Korwin-Mikke


RE: Cytat miesiąca - Tib - 31-10-2016

"Wielu ludzi, którym nie udało się w życiu nie zdaje sobie sprawy z tego, jak blisko sukcesu byli, kiedy się poddali. "
~ Thomas Edison


RE: Cytat miesiąca - Samiya - 01-11-2016

Przez kolejny miesiąc życie będzie nam umilał cytat nadesłany przez Sotha, za co dostanie ona 20 opali!
Ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze ~ J. K. Rowling

Przysyłajcie cytaty na grudzień - więcej, ludzie, więcej! <3


RE: Cytat miesiąca - Israel - 14-11-2016

"Neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit..."
("Nie ma nikogo, kto lubiłby ból dla samego bólu, szukał go tylko po to, by go poczuć, po prostu dlatego, że to ból...")
~Marek Tulliusz Cyceron ("O granicy dobra i zła")


RE: Cytat miesiąca - Satau - 14-11-2016

"Doprawdy, najpewniejszą drogą do Piekła jest droga stopniowa - łagodna, miękko usłana, bez nagłych zakrętów, bez kamieni milowych, bez drogowskazów"
~ Clive Staples Lewis


RE: Cytat miesiąca - Vari - 14-11-2016

// no i z drugiego konta drugi cytat ;v


"Miłość jest dziką siłą. Kiedy próbu­jemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbu­jemy ją uwięzić, czy­ni z nas niewol­ników. Kiedy próbu­jemy ją zro­zumieć mie­sza nam w głowach."
~ Paulo Coelho