Król Lew PBF
Rasa - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: Rasa (/showthread.php?tid=878)

Strony: 1 2


Rasa - Soth - 26-11-2013

Hm, nie wydaje mi sie raczej by podobny temat był poruszany, może dlatego, że jest na pozór mało istotny.
Otóż wnoszę propozycję o umieszczenie dodatkowego pola profilu zatytułowanego "rasa". Skoro na forum są normalne zapisy, w jednym temacie, nie karty, czasem jest trudno odnaleźć kogoś, kto na forum już trochę siedzi (mówię tu szczególnie o kotowatych, które zazwyczaj idą na samotnika, podobnie jak ja), już nie wspominając o tym, że znaczną część osób ogarnia typowe lenistwo. Mój argument jest oczywisty: zdarzyło mi się, że pisząc posty, ktoś, wtrącając się fabularnie (ale broń Boże, nie karcę tego zachowania), stwierdzał, ze widząc mnie, widzi lamparta. Wygląd awataru u części postaci może być niekompletny lub mylący (domyślam się, ze podobnie jest w moim przypadku), jednak w zapisie mam jasno stwierdzone, ze moja postać jest lygrysem. Myślę, ze parę osób również się z tym zetknęło. Postanowiłem wiec wysnuć taka a nie inną propozycję, drobną, aczkolwiek przydatną moim zdaniem (na pewno bardziej niż pole typu "Ciąża", które trwało na forum długo, a, jak się dowiedziałem, zostało usunięte całkiem niedawno).


RE: Rasa - Felija - 26-11-2013

Myślę, że to całkiem dobry pomysł. Kiedyś, gdy na forum 95% postaci stanowiły lwy, nie było sensu istnienia podobnego pola, ale teraz mamy coraz więcej innych zwierząt... Też podejrzewam, że np. nie wszyscy zauważą, że Raphaela jest kwaggą, a nie zebrą.

Krótko mówiąc, jestem za. Przyda się, a na pewno nikomu nie zaszkodzi.


RE: Rasa - Arne - 26-11-2013

Uh, przyznam, że również bym cię nie wzięła za lygrysa <D''. Nie widzę argumentów przeciw temu pomysłowi. Chyba że ktoś chce owiać swą postać dziwną tajemniczą aurą niewiadomości gatunkowej, meh xP

Nik: Oj no się zagapiłam na prawa autorskie to mi w głowie zostało!


RE: Rasa - Derion - 26-11-2013

Penumbra może mieć problem xD chyba ja też Cię wzięłam za lamparta kiedyś... nevermind. Jak najbardziej za. Mamy dużo różnych zwierzaków poza lwami, to pole może tylko ułatwić.


RE: Rasa - Nkiruma - 26-11-2013

tak btw lygrys to nie tigon xP


RE: Rasa - Skanda - 26-11-2013

No moją Alve biorą za lygrysa więc no. Za.


RE: Rasa - Ariusz - 26-11-2013

Cóż ja mogę rzec- za. Tylko by każdy mógł tam jakby wpisać co sam wie, a nie robić listy z wyborem. Hybrydki bywają przeto różne uwu


RE: Rasa - Vasanti Vei - 26-11-2013

No wiadomo. Tego jest zdecydowanie za dużo, nawet nie licząc hybryd.

Tylko jak nazwiemy to pole? Mówimy o Rasie i każdy wie, o co chodzi, ale to właściwie powinien być Gatunek...


RE: Rasa - Ariusz - 26-11-2013

Hm. Może gatunek, mi tam pasi, jak ktoś coś innego ma lepszego- prosz walić uvu


RE: Rasa - Nkiruma - 26-11-2013

Gatunek.


RE: Rasa - Ariusz - 26-11-2013

Metatron rzekł xD I niech się stanie |D


RE: Rasa - Felija - 26-11-2013

Dobra, dodałam, wpisałam sobie, tylko że... Wie ktoś, jak można zmienić kolejność pól profilu? Nie mogę tego znaleźć.


RE: Rasa - Nkiruma - 26-11-2013

daj mi panel, to Ci znajdę xD


RE: Rasa - Felija - 26-11-2013

Trzymam za słowo. :p


RE: Rasa - Soth - 26-11-2013

Cytat:tak btw lygrys to nie tigon xP



To jakbyś był miły, to wyjaśnij mi różnicę. Nie jestem zbyt dobry w nazewnictwie hybryd, możliwe, iż mi się miesza ^^''