Król Lew PBF
Zwierzaki czy ludzie? - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Filmy animowane (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=90)
+---- Dział: Disney (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=93)
+---- Wątek: Zwierzaki czy ludzie? (/showthread.php?tid=932)



Zwierzaki czy ludzie? - Felija - 30-01-2014

Tudzież zabawki, samochody, roboty... :'D


RE: Zwierzaki czy ludzie? - Ariusz - 30-01-2014

Czy w Disneyu na prawdę mamy takie rozgraniczenie między zwierzęciem a człekiem xD? I tak myślą, zachowują się jak ludzie, ale przynajmniej wśród zwierząt rzadziej są księżniczki, które wśród ludzi bywały straszne.


RE: Zwierzaki czy ludzie? - Derion - 31-01-2014

No taaaak, masz poniekąd rację, ale dla mnie jako dzieciny była różnica. Nie lubiłam ludzi jako głównych bohaterów.


RE: Zwierzaki czy ludzie? - Inn - 03-04-2014

Ja również kiedyś nie przepadałam za ludźmi, zdecydowanie wolałam, kiedy w filmie były zwierzęta zamiast nich. Dlatego tak uwielbiałam m.in Króla Lwa, Zakochanego kundla, 101 Dalmatyńczyków, czy Wielkiego Mysiego Detektywa.
Ale i od tego miałam odstępstwa. Uwielbiałam np też oglądać Planetę Skarbów, potrafiłam to robić dzień w dzień, czy też Aladyna, lub Małą Syrenkę. Jeśli film miał ciekawą fabułę i postaci, to przemawiał do mnie nawet, jeśli występowali w nim ludzie miast zwierząt. Bardziej zwracałam uwagę ogólnie na film, niż postaci. Jak film był fajny, to postaci od razu też lubiłam.
Więc jako dziecko, wolałam niby zwierzęta, ale jeśli w bajce występowali ludzie w świecie nie do końca rzeczywistym, z jakimiś fantastycznymi elementami, to również mi pasował taki film. O, jako że lubiłam dinozaury, to podpasował mi również Dinozaur.

A jeśli chodzi o to, jak teraz na to patrzę... To naprawdę mi obojętnie. Wszystko jedno, czy to zwierzę, zabawka, dinozaur, człowiek, czy cokolwiek innego. Najważniejsze, aby miał fajny wygląd i był ciekawą postacią. Więc w sumie niby podobnie, jak kiedyś, jednak teraz postać nie dostaje ode mnie plusa na start tylko za to, że jest zwierzem XD


RE: Zwierzaki czy ludzie? - Shyeiro - 03-04-2014

Zwierzaki, zawsze zwierzaki c:


RE: Zwierzaki czy ludzie? - Nit - 18-05-2014

Oczywiście, że zwierzaki. Najlepiej ręcznie rysowane, a nie 3D. ;)