Król Lew PBF
Bonusy za fabułę - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: Bonusy za fabułę (/showthread.php?tid=952)



Bonusy za fabułę - Felija - 22-02-2014

UWAGA!
Z dniem 1. marca 2014 wejdzie w życie nowy system wynagrodzeń.
Obejmuje on postaci, które są zarejestrowane na forum od co najmniej 2 miesięcy.

Za napisanie co co najmniej 8 postów fabularnych w minionym miesiącu, postać może otrzymać 2 Punkty Doświadczenia.
Brane są pod uwagę posty fabularne oraz regulaminowe posty z działu "Na Marignesie" pisane daną postacią.
Później z każdym następnym miesiącem postać ma kolejną szansę na uzyskanie 2 PD za co najmniej 8 postów.

Co 3 miesiące będzie można zdobyć dodatkowo 3 PD. Dotyczy to osób, które przez minione 3 miesiące napisały po co najmniej 8 postów fabularnych daną postacią.


---

Najbliższe zestawienie postaci, które w danym miesiącu zdobyły 2 PD, zostanie opublikowane 1. kwietnia 2014.
Będą brane pod uwagę posty napisane w marcu postaciami, których konta powstały najpóźniej 1. lutego.
Najbliższe trzymiesięczne zestawienie postaci, które zdobyły bonusowe 3 PD, pojawi się 1. czerwca.

Wszelkie pytania i wątpliwości można umieszczać w tym temacie.


RE: Bonusy za fabułę - Nahuel - 22-02-2014

współczuję zliczającym.


RE: Bonusy za fabułę - Felija - 22-02-2014

Zliczające same mają po kilka postaci, uczestniczą w większości sesji, więc w większości przypadków widzą, u kogo jest sens sprawdzać, czy ma te 8 postów. :)


RE: Bonusy za fabułę - Gordon - 22-02-2014

wciąż im współczuję. :D


RE: Bonusy za fabułę - Felija - 22-02-2014

https://pbf.krollew.pl/members.htm Tu mam taką fajną wyszukiwarkę, że mogę sobie poukładać wg daty ostatniej aktywności i już mi sporo odpada.


RE: Bonusy za fabułę - Arne - 22-02-2014

Ej, dobree


RE: Bonusy za fabułę - Shyeiro - 28-02-2014

szkoda, że nie działa to wstecz :c