Król Lew PBF
Spóźnione wyznania - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Eventy (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=124)
+----- Dział: Event Sylwestrowy 2013 (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=129)
+----- Wątek: Spóźnione wyznania (/showthread.php?tid=976)

Strony: 1 2


Spóźnione wyznania - Ariusz - 08-03-2014

*Ekhem* Drogie Panie (miłego dnia kobiet), i Drodzy Panowie (bo to idioci ale jak tu bez nich żyć), w tym jak najbardziej pospolitym dniu, bez żadnej okazji, spóźniona o dwa miesiące najmniej, chcę wam sprawić miłą niespodziankę (przynajmniej tym, którzy o tym przedsięwzięciu nie wiedzieli) i przekazać iż wszystkie osoby, które uczestniczyły w sylwestrowym balu półfabularnym zostały uhonorowane znalezieniem się na tym oto zlepku derpów!

[Obrazek: let_s_party_on_by_szczurzyslawa-d79e7sg.png]

Jeśli ktoś nie opisał dobrze swego stroju, bądź aż nazbyt przywiązał się do swej własnej wewnętrznej wizji, a zilustrowałam coś źle- przepraszam. Również jeśli me wyobrażenie ludzkiego wizerunku danej postaci gryzie się z waszym. Mam jednak nadzieję iż spodoba się wam taki o, bonusik, spóźniony, ale zawsze jednak!

A tu jest jeszcze szkic do wglądu: http://fc02.deviantart.net/fs71/f/2014/015/3/a/derpy_copy_by_szczurzyslawa-d72bygh.png c:

Jeśli ktoś chce swojego chibisia osobno, dostać o do kieszeni, niech da znać!
Jedyne nie do rozdzielenia parki (how sweet) to: Mania & Deri, Rag & Ines, Mako & sałatka...Kifo & pluszak


Zapraszam serdecznie do dysputy, podzielenia się swymi wrażeniami z sylwestrowego Eventu! Co wam się podobało, co nie, co znudziło, co doprowadziło do serii ekstaz? Zastrzeżenia, pomysły i pochwały, zapraszam!



RE: Spóźnione wyznania - Arne - 08-03-2014

Ja się mogę tylko doczepić do faktu że Raphaeli skopiowałaś wygląd z innej mojej postaci (uparłaś się XD) a do tego inną postacią moją po prawej psujesz harmonię dzieła, foch "D.
Widzę ruchy języka Feliji i to jest creepy D: (tak musiało być w jakiejś kreskówce >->). I nie wiedziałam że Ariusz jest taki szekszowny a zarazem z odpychającą aurą "D.

Potrafię to zobaczyć na jakimś ciemnym-kolorowym-imprezowym tle.

...czy styl "derp" również polega na tym że wszyscy dostają losowe proporcje ciała w porównaniu do innych? XD' Samowolka xwx


RE: Spóźnione wyznania - Ariusz - 08-03-2014

Tak, totalne zero zasad i każdy w innym stylu. Tak. I cóż. TAK JĄ OPISAŁAŚ ŻE. Że no. Twa wina sweety uvu


RE: Spóźnione wyznania - Oresta - 08-03-2014

Przegenialne xD

Kifo siedzący dosłownie pośrodku całego zamieszania i ze stoickim spokojem karmiący dinozaura - bezcenne. I to jeszcze z taką powagą oraz miną dżentelmena. Plus ten napis na szkicu: ,,spożywaj".
Strasznie podoba mi się też mina Felki i te promyki dookoła ciastka xd oraz zapłakana Inn. Szkoda mi się tylko zrobiło biednego Arka, który gdzieś tam sam, na końcu i nikt na niego nie zwraca uwagi.
Reasumując... proszę, bardzo proszę... o Kifo do kieszeni czy gdzieś, oczywiście razem z dinozaurem. Gdybyś dodała do tego jeszcze ten napis "spożywaj", byłabym Ci naprawdę dozgonnie wdzięczna xd


RE: Spóźnione wyznania - Derion - 08-03-2014

Cokolwiek napiszę nie uda mi się wyrazić tego, co czuję, serio i poważnie. Aaaaaaaa uhuhuhuhuhuh płaczę. Kurde, słowa są małe, a onomatopeje jeszcze mniejsze i sprawiają, że pisząc je czuję się jak niedorozwój. KOCHAM i mam nadzieję, że jakoś to wyraziłam na strimie, ale cóż, słowami miłości się nie wyrazi, nie ma bata. Nosz kurde wszystko piękne, postacie cotudużomówić, kompozycja-zbrodnia-doskonała (ej, nie wiem, o co chodzi, dynamicznemu skokowi Arnego odpowiada postawa Nkirumy, który "przewala" kompozycję na lewo, tak samo jak Mako i Rag i serio, jak na to patrzę z daleka to włosy z głowy rwę z zachwytu nad umiejętnością planowania obrazu). Cóż ja mogę napisać noooo... Każda, absolutnie każda postać jest potraktowana z osobna, włożyłaś w ich derpowe serduszka dusze i rozkładam się jak mysz pod moją podłogą, rozpuszczam się z zachwytu, umieram, niknę.

Szczypałka, ramionka Mani chlipen chlipen łapka Mani, niedogolona broda, spłowiała czerń, kocham, dajesz mi tę parkę, do podpisu będzie*. DZIĘKUJĘ.

*malutką tak na 1/3 szerokości podpisu plosiem


RE: Spóźnione wyznania - Akira - 08-03-2014

Mój Akira wygląda jak mały książę! x333
A zabawne, bo na przeróbkę avka miałam w planach wystylizowanie go w ten sposób :DD

Cudo, napatrzeć się nie mogę xD
Felka pobiła wszystkich! :DD
A Inn ma taką śliczną sukienkę *.*


RE: Spóźnione wyznania - Ariusz - 08-03-2014

Tak, Kifcio absolutnie wspaniały <D I cóż, nie da się ukryć iż ciastka jaśnieją nam w rękach, gdy znajdziemy jakieś podczas deficytu cukru~ I nie przejmuj się, Ari już tak ma xD
A oto Kifulek: http://sta.sh/01f9st1q5e27

Ciii, ciii Deri *tuli łepek i głaszcze delikatnie* Też cię kocham xD Tajemnica mej kompozycji? Zupełny brak zwrócenia uwagi na to co się robi :"D! Po prostu... jakoś ich skleiłam do kupy, it's all.
"Rozkładam się jak mysz pod moją podłogą" piękne ;w; Ale nie niknij D:
I proszować pięknie, i już już, masz kochana http://sta.sh/0yf4dxlgdez
_
Toż to jest małym księciem, a nie xD? Bo Fel jeeest po prostu epicka ot co :"3
A co do Inn to się strachałam, bo ja nie jestem absolutnie ekspertem od "designowania" kiecek TvT

Dziękować! qwq


RE: Spóźnione wyznania - Derion - 08-03-2014

umarłam oni tacy piękni są razem, takie to subtelne, delikatne, harmonijne, doskonałe, cudowne, stop, bo zacznę sikać miodem

ja się potaram ogarnąć


RE: Spóźnione wyznania - Nahuel - 08-03-2014

Mania ma śliczną suknię :3

trzeba było zostawić Nkirumie to hasło, było piękne xD
lovu lov <3


RE: Spóźnione wyznania - Kahawian - 08-03-2014

Mojego zachwytu również nie da się opisać słowami... to jest po prostu przegenialne!

I jak można, to ja na samego Kazika też będę chętna. x'D


RE: Spóźnione wyznania - Oresta - 08-03-2014

Dziękuję bardzo xd


RE: Spóźnione wyznania - Ariusz - 08-03-2014

Boże, sikać miodem D:

Kaj, wiem ale jakoś tak nie komponowało mi się D: ... albo coś (w ogóle ostatnio mam chcicę na projektowanie mundurków srebrnego księżyca, czy tam jakichś wdzianek kapłanów. buh)

Buhuh, Kazio leci: http://sta.sh/01hxiii2f5kr


RE: Spóźnione wyznania - Felija - 08-03-2014

Jak widać, uczłowieczona Felka wybiła mi haniebne kucyki z podpisu. Choćby ten fakt świadczy o tym, jak wielkim jest szczurkowe dzieło!

A tak konkretniej, to wiesz już, że straaasznie mi się to podoba. Dzięki! Felka wyszła przegenialnie - nic dodać, nic ująć. Dokładnie tak ją sobie wyobrażałam. No... Dobra, może o tym języku nie myślałam, ale zdecydowanie pasuje!
Ines... Moje biedactwo. WY WIDZICIE, ZA CO RAG JĄ TRZYMA?!

Książę Akira jest taki kochany. A Mania wygląda tak ślicznie, takie urocze niewiniątko...
Poza tym Inn, Eleri, mina Kaha - cudo. Zresztą, na co już ktoś zwrócił uwagę, każda postać ma w sobie 'to coś', jest oddana indywidualnie. Każda fryzura jest inna, sukienka, krawat... Niby to tylko derpy, a rzucają się w oczy takie szczegóły jak opadnięte ramiączko Inn czy bluzka Kifo. Postarałaś się i to widać, brawo!

Cytat:mundurków srebrnego księżyca

Chcę to zobaczyć. **


RE: Spóźnione wyznania - Inn - 08-03-2014

Nie wierzę o,o Kompletnie nie spodziewałam się, arcydzieło. Wszyscy wyglądają epicko.
A Inn... Brak mi słów. Jest idealna, taka właśnie, jak ją sobie wyobrażałam! I ta przepiękna suknia o,o
Nie mogę się na to napatrzeć, to jest takie przecudowne D;
Mogę i ja poprosić o odosobnioną Inn? I jeśli jeszcze bym mogła to Inn z Fel? ^^


RE: Spóźnione wyznania - Ariusz - 08-03-2014

Cytat:No... Dobra, może o tym języku nie myślałam
No one expected this one xDD Ale awh, dziękuję Ci Pięknie, cieszę się, że wiadć te interakcje, one są chyba najważniejsze ;w; Kiedyś sobie powiedziałam "nie ucz się najpierw rysować ludzi- w pierwszej kolejności naucz się rysowac postacie jako postacie". Chyba wyszło xD

Co do ubranek- muszę je pierw wymyślić xD
_

Znów powtórzę iż się cieszę, że wygląda tak jak... Inn >v> ;w; I naprawdę xD nie spodziewałam się za nic, że akurat ta kiecka będzie komplementowana. W temacie sukien to ja nie jestem uh i nie byłam. Heheh, może jednak będę w stanie zaprojektować garderobę do mego komiksu? Albo choć koncepcji

A tu Inn z Fel i bez niej: http://sta.sh/2qmt01903z4?edit=1 :)