Król Lew PBF
Wędrujący notesik - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy forum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+---- Dział: Notesik forumowy (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=19)
+---- Wątek: Wędrujący notesik (/showthread.php?tid=986)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Wędrujący notesik - Khayaal - 24-03-2014

bo ja wysyłam normalnie tony pocztówek, tak po 20 z jednego wyjazdu, więc uznaję je za swój znak rozpoznawczy ;D

[ Dodano: 2014-03-24, 15:51 ]
natomiast klejony zeszyt rozleci się z całą pewnością. trzeba zanabyć szyty.
widziałam propozycję Myszy o tym, że ona ma kołonotatnik, ale jakoś tak szyte zeszyty mają więcej uroku niż te sprężynowce :f zwłaszcza, że też się lubią popsuć.

w normalnym papierniczym powinnaś dostać, nawet taki ze zszywkami jest trwalszy niż klejony.

[ Dodano: 2014-03-24, 15:52 ]
PS chcę się musieć spotkać z Deri w tym celu <3


RE: Wędrujący notesik - Felija - 24-03-2014

Dobra no, w środę będę na mieście, to zajdę do papierniczego i poszukam czegoś sensownego. Ale przy moim szczęściu to znajdę tylko takie z samochodami i Spidermanem. xp


RE: Wędrujący notesik - Khayaal - 24-03-2014

wtedy można go okleić szarym papierem/papierem technicznym/materiałem (może płótno, jeśli komuś zostałyby skrawki z obrazów) choćby na dwustronnej taśmie klejącej. miałam kiedyś taki notes, który koleżanka mi zrobiła ze skrawków różnokolorowych materiałów, na które nakleiła brokat, powpinała agrafki z koralikami itp. wszystko się bodaj na kropelce trzymało, dwa wieczory roboty.
na płótnie będzie się dało rysować jak coś ;p
a takie patchworkowe są najbardziej unikatowe.


RE: Wędrujący notesik - Felija - 24-03-2014

Hm, moja koleżanka używa płótna, to może by się dało załatwić.

Koraliki itp. wyglądają spoko, tylko czy to przetrwa tyle wysyłek...? I wtedy trzeba by już twardą okładkę, prawda? Nie wiem, czy by nam lekko nie wzrosły koszty wysyłki.


RE: Wędrujący notesik - Khayaal - 24-03-2014

koraliki wyglądają spoko, ale są absolutnie niepraktyczne w codziennym użytku. dla mnie to był notes na zajęcia, i wiem, jak skończył; tym bardziej się sfatyguje, będąc notesem podróżnym. dlatego optuję za przyklejeniem płótna po prostu.

jakoś tak zapomniało mi się o tym napisać wcześniej, bo dla mnie to tak samo oczywiste, że koraliki, dopinki, elementy wystające w ogóle - przysporzą problemów ;)


RE: Wędrujący notesik - Derion - 24-03-2014

Khayaal napisał(a):PS chcę się musieć spotkać z Deri w tym celu <3

[Obrazek: tumblr_mbji98VD401r7zjhx.gif]


RE: Wędrujący notesik - Sadie - 24-03-2014

60 kartek i każdy po dwie strony: toż to tylko 30 osób się wpisze!


RE: Wędrujący notesik - Vasanti Vei - 24-03-2014

Hm, a myślisz, że będzie więcej chętnych? Jeśli tak, to mogę poszukać grubszego jak już będę w tym papierniczym.


RE: Wędrujący notesik - Soth - 24-03-2014

A to 30 osób wchodzi jeszcze w ogóle? Nie licząc tych multi i osób, które pewnie poddane selekcji zostaną odrzucone. Jak na moje oko i tak się zostanie trochę wolnego miejsce.

Co do pomysłu: Nie wiem. Zamysł wydaje się ogółem w porządku. Ale mam obawy co do powodzenia przy takich sprawach... "na ogólną skalę". Czymś mi to śmierdzi, mam złe przeczucia i z reguły są one słuszne. Nie odpowiem na pytanie co mi nie odpowiada. Po prostu źle mi się to widzi. Ale róbcie co chcecie, zawsze to jakiś sposób na zjednoczenie forum (może kiedyś zrobicie jakiś zlot?).


RE: Wędrujący notesik - Khayaal - 24-03-2014

30 osób to aż nadto, celuję raczej w 10-15...


RE: Wędrujący notesik - Sadie - 25-03-2014

Miło by było też pozwolić osobom, które już nie wchodzą się wpisać...
takiej Oxenie, Surreal, Arto. Chociaż ten ostatni pewno nie będzie chciał.

Jeśli zeszyt przeżyje sporo, z pewnością będzie więcej niż trzydzieści. Można nawet wstępne rachunki ogarnąć.


RE: Wędrujący notesik - Skanda - 25-03-2014

E no te osoby, o ile mnie pamięć nie myli zawalały SS więc odpada.

edit: zresztą akcja jest dla aktywnych użytkowników, nie komplikujmy


RE: Wędrujący notesik - Vasanti Vei - 25-03-2014

Oxena pojawia się i znika. Jestem na nie.
Co do Arto i Sur - nie mam nic przeciwko. Akurat oni z zawalaniem SS nie mieli nic wspólnego, tylko pytanie, czy zechcą.

Wydaje mi się, że wstępna lista powinna być przeznaczona dla aktywnych, a jeśli jakimś cudem uda nam się to zakończyć, to ew. wtedy można myśleć o włączeniu pewnych nieaktywnych osób.
Chyba że jest sytuacja typu mieszkamy koło kogoś, kto był aktywny, ale już nie jest. Wtedy można załatwić wpis na zasadzie spotkania.

Btw, widać, że niewielu tu matfizów. Arham zwróciła mi uwagę na gg, że 60 kartek to nie wychodzi 30 osób... Zauważcie, że każda kartka ma 2 strony, więc z pozostawieniem pierwszej i ostatniej strony wolnej wyjdzie nam 59 wpisów. Tyle na pewno wystarczy. xp


RE: Wędrujący notesik - Sadie - 25-03-2014

*Geniusz maks.*


RE: Wędrujący notesik - Khayaal - 25-03-2014

No tak, Sadie utozsamila kartke ze strona, a potem to juz poszlo xD


Dolaczac z nieaktywnych proponuje Kami, szczerze mowiac. Ona nie zawali, jesli zechce wziac udzial.