Król Lew PBF
Wędrujący notesik - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy forum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+---- Dział: Notesik forumowy (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=19)
+---- Wątek: Wędrujący notesik (/showthread.php?tid=986)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Wędrujący notesik - Nahuel - 25-03-2014

kwalifikuje się jako szyty ;)


RE: Wędrujący notesik - Felija - 25-03-2014

Hej no spokojnie, bez nerwów. :'D To temat do dyskusji, więc rozważamy różne opcje. Mi jest bez różnicy, czy w notesiku znajdą się nieaktywne osoby, czy nie. Skoro wam to w większości przeszkadza - bo ich nie znacie, bo nie patrzycie na nich, tak jak ja i Cynka, jak na ludzi, z którymi się grało przez lata - to nie ma problemu, można tego nie robić. To był tylko luźny koncept. Rozumiem wasz punkt widzenia i go nie neguję. Skoro większość optuje za tym, żeby udział brały aktywne osoby, to niech tak będzie.

A notesik Cynki mi się podoba. Chyba ogarniam strukturę tej okładki. Ja jutro zobaczę, czy w moim takie są, bo to chyba by była najlepsza opcja. Jeśli nie będzie, to zawsze możemy zacząć akcję od Cynki. ;)


RE: Wędrujący notesik - Nahuel - 25-03-2014

...ale ponownie zgłaszam do rozważenia samą Kami xD


RE: Wędrujący notesik - Felija - 25-03-2014

Nie no, Kami zna większość osób, adminowała forum przez kilka lat, narysowała avatary połowie userów i zawsze oddawała prace na czas we wszystkich SS i konkursach, więc myślę, że nikt się nie obrazi, jeśli dla niej jednej zrobimy wyjątek.


RE: Wędrujący notesik - Shyeiro - 26-03-2014

ja!


RE: Wędrujący notesik - Khayaal - 26-03-2014

Padę, zacytuję post Felki, pod którym z przykrością się podpisuję:

Felija napisał(a):Co do Padme, jej pominięcie również jest celowe. To nie jest tak, że jej nie lubię czy coś, po prostu to sprowadza zbyt duże ryzyko fiaska/znacznego opóźnienia całej akcji. Padme dwa razy z rzędu nie oddała pracy na SS. W tym roku w ogóle nie powinna brać udziału. Wzięła udział tylko ze względu na dobre serce Hewy, która w tym roku organizowała SS, a której to właśnie Padme nie oddała rysunku dwa lat temu (!), pomimo licznych upomnień.
Nie, nie dam Padme notesu. Jeśli chcesz, to mogę wysłać go Tobie, żebyś spotkała się z Padme i wtedy dała jej się wpisać, a później żebyś Ty odesłała go dalej. Tak to nie ma problemu, byle Padme nie musiała trzymać notesu w domu i później go komuś wysyłać.



RE: Wędrujący notesik - Shyeiro - 26-03-2014

A, no oke c:


(raz nie oddałam)


RE: Wędrujący notesik - Felija - 26-03-2014

Ehe, a za drugim razem oddałaś pracę po iluśtam napomnieniach.
Dobra, nieistotne - chcesz wziąć udział, spotkaj się z Cynką.


---
Kupiłam zeszyt. Nie wiem, czy jest sens robić zdjęcie, bo to zwyczajny 60-kartkowy zeszyt na zszywki. Miękka okładka z rybkami, którą mogę obkleić np. papierem technicznym.
Wygląda spoko, ale wydaje mi się, że ten Cynki byłby nieco trwalszy. Mogłaby się wpisać i wysłać do mnie, a dalej byśmy lecieli z kolejką tak jak wcześniej pisałam. Ja jeszcze mogę poszukać takiego Cynkowego w jednym sklepie, ale wątpię, żebym tam znalazła.


RE: Wędrujący notesik - Khayaal - 26-03-2014

czas ułożyć listę, zeszyt nie ma aż takiego znaczenia ;p


RE: Wędrujący notesik - Malimau - 26-03-2014

Mogę ew. przejść się do papierniczego, i tak tam muszę iść po wkłady do pióra i jeśli będą, to kupić. Jak się nie zużyje na KL, to zawsze mi się w domu przyda na coś.


RE: Wędrujący notesik - Vasanti Vei - 26-03-2014

Dobra, to według mojej koncepcji (kursywą zaznaczyłam osoby, co do których nie mam pewności, czy zechcą wziąć udział):

Cynka
+ ew. Padme, jeśli się spotkają
ja
Arham (widzę ją codziennie w szkole)
Oresta / Hewa (kolejność dowolna; zależy, z którą pierwszą uda mi się spotkać)
Malaika (napiszę do niej)
Khayaal / Derion
Ariusz
Mania / Arne
Akira
Kalani
Lucas
Ragnar
Kami
Kumeza
Kahawian
Ayumi

Fajnie by było, gdyby te osoby, które zaznaczyłam kursywą, a które to czytają, określiły, czy chcą brać udział w akcji.


RE: Wędrujący notesik - Akira - 27-03-2014

Pewno, że chcę x33


RE: Wędrujący notesik - Felija - 27-03-2014

W sumie to Ty nie jesteś kursywą, bo już się wypowiadałaś w tym temacie, więc uznałam, że chcesz. Ale cieszę się, że potwierdzasz. xd


RE: Wędrujący notesik - Soth - 27-03-2014

Ła. Całkiem spora ta lista. Jakby nie patrzeć 19 osób widzę. :D


RE: Wędrujący notesik - Akira - 27-03-2014

A zdawało mi się, że jestem .3.