Król Lew PBF
Wędrujący notesik - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy forum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+---- Dział: Notesik forumowy (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=19)
+---- Wątek: Wędrujący notesik (/showthread.php?tid=986)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Wędrujący notesik - Felija - 18-04-2014

Ok, no trudno.

To ja czekam na notes (pewnie dotrze po świętach), a potem postaram się jak najszybciej złapać Arhama, Hewę i Orestę.

Khay, Der, która podzieli się ze mną swoim adresem. żebym mogła posłać notes dalej, gdy już pozałatwiam wszystko w okolicy?


RE: Wędrujący notesik - Derion - 18-04-2014

oezu, to już?! muszę pomyśleć nad tym, co zostawić w tym notesie... ._."
wyślę Ci adres na pw


RE: Wędrujący notesik - Akira - 18-04-2014

Ja pewnie jakieś chibi narysuję na osobnej kartce i pokoloruję czy cuś i wtedy wkleję wycięte :D


RE: Wędrujący notesik - Malimau - 18-04-2014

Ja rysunki rysowałam na oddzielnych kartkach. I spokojnie, moich głupot chyba nic nie przebije - bo to po prostu jest list.


RE: Wędrujący notesik - Felija - 18-04-2014

Yay, dzięki. Nie no, niby jeszcze trochę, ale piszę wcześniej, bo potem matury, będziemy zalatane i w ogóle.

Deś, a nie lepiej od razu w notesie?

A ja wam nie powiem, co narysuję. Zobaczycie, o!


RE: Wędrujący notesik - Akira - 19-04-2014

Nie, bo boję się, że zapaskudzę sobie kartkę powycieranym ołówkiem xD Wytnę ładnie z kolorowego papieru każdą część i poprzyklejam ładnie :3


RE: Wędrujący notesik - Skanda - 19-04-2014

Ale to w tym ma być właśnie urok- w zapaskudzonych rozmazanym tuszem kartkach, niedomazanym ołówku i krzywych ryjach. Całe piękno tej akcji.
To w końcu notes, a nie kronika.


RE: Wędrujący notesik - Malimau - 19-04-2014

E taaaam. Każdy robi jak chce, co chce, nawet nie trzeba nic rysować - coby mu tylko sprawiło to radość. Nie trzymajmy się reguł. Ja się pewniej czułam, rysując na oddzielnej kartce - to narysowałam na oddzielnej kartce. Ktoś sądzi, że fajniej prosto w notesiku - proszę bardzo. :) Najprostsze rozwiązanie zadowalające wszystkich i chyba nie ma co dalej ciągnąć tego tematu.


RE: Wędrujący notesik - Skanda - 19-04-2014

No tak, to bez różnicy, ale chodzi o to, żeby to była zabawa, a nie spinanie się, robienie szkiców koncepcyjnych przed zaczęciem pracy i rysowanie oddzielnie na papierze ze złota.

Ale w sumie co ja się będę-i tak większość zrobi tak, żeby było najpiękniej i w ogóle wespnie się na wyżyny swoich możliwości byleby nie wypaść gorzej xd


RE: Wędrujący notesik - Felija - 19-04-2014

Wiesz Ragi, Tobie łatwo mówić, skoro Twoje bazgroły przewyższają najwybitniejsze dzieła sporej części forum. xd

Chociaż akurat w przypadku Desti tego nie rozumiem. Na Falkonie ładnie bazgrała na pewnym pseudocollabie (btw, kto go miał? Oresta?).


RE: Wędrujący notesik - Kifo - 19-04-2014

// nie, nie ja. Ezio? Ktoś inny?

Chibi to zło.


RE: Wędrujący notesik - Khayaal - 01-05-2014

mój adres dalej pożądany? ;p


RE: Wędrujący notesik - Felija - 02-05-2014

Jeśli nie zrezygnowałaś z zamiaru spotkania się z Deri, to nie. :)


RE: Wędrujący notesik - Nkiruma - 02-05-2014

nigdy. <3


RE: Wędrujący notesik - Mirra - 04-05-2014

Ja bym z chęcią wzięła udział ale nie zgłaszam się jak na razie bo ze mną to teraz nie wiadomo bo dzidziusia się spodziewam. Chyba, że długo będzie notesik krążył to w październiku lub listopadzie to bez problemu :) Na sierpień mam termin porodu. Mogę podać nr telefonu w razie czego żeby jak się będzie coś działo dać znać, że z forum nie zrezygnowałam.