Król Lew PBF
Wędrujący notesik - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy forum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+---- Dział: Notesik forumowy (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=19)
+---- Wątek: Wędrujący notesik (/showthread.php?tid=986)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Wędrujący notesik - Felija - 04-05-2014

Mirra, możesz mi podać swój numera, a ja dopiszę Cię na listę. Jeśli by Cię nie było na forum wtedy, kiedy miałabyś dostać notesik, to będę do Ciebie dzwonić.

Za tydzień notesik znajdzie się u Akiry, później poleci do Krakowa (Derion, Khay), a potem już ma iść na Śląsk (Ariusz, Mania, Arne). To na pewno nie zejdzie do jesieni.
Mogę Cię dopisać za Ariuszem, Manią i Arnem albo przed nimi. Bardziej logicznie by było, żeby wpisać Cię po nich, ale jeśli robi Ci to różnicę, to możesz być i przed. Tak czy siak, wtedy notes dotarłby do Ciebie zapewne gdzieś w czerwcu.


RE: Wędrujący notesik - Mirra - 04-05-2014

Może być za nimi :) W czerwcu to na pewno nie będę rodzić xD :) To na PW wyśle numer


RE: Wędrujący notesik - Destiny - 12-05-2014

Notesik dotarł :D
Zastanawiałam się, czy nie walnąć tam czegoś bardzo minimalistycznego.

[ Dodano: 2014-05-18, 12:33 ]
Wpis wykonany. Jak tylko wroce do Polski, wysylam dalej :) Czyt. czwartek. Iii prosila bym jeszcze raz adres Derionowej.


RE: Wędrujący notesik - Derion - 26-05-2014

Przyszedł rano. Zapukał i chciał, żebym coś w nim narysowała. Pf.
Się z Kaj muszę zgadać. Notes może u mnie leżeć do dwóch tygodni, si?


RE: Wędrujący notesik - Felija - 26-05-2014

Wiesz, nikt Ci z kalendarzem nad głową stać nie będzie, ale jeśli da radę w dwa tygodnie, to będzie super. A później, przypominam, trzeba będzie wysłać to cudo Szczurkowi (chyba że któraś z was przypadkiem zawita na Śląsku, tudzież Ari w Krakowie).


RE: Wędrujący notesik - Derion - 04-06-2014

Misja wykonana. Notes w łapkach Kaj.


RE: Wędrujący notesik - Mirra - 02-07-2014

Felija skreśl mnie z listy :( Ja aktualnie jestem cały czas na podtrzymaniu i w każdej chwili mogę wrócić do szpitala ;(


RE: Wędrujący notesik - Felija - 02-07-2014

Okej. Jakby kiedyś była okazja, żeby Cię odwiedzić, żebyś mogła się wtedy wpisać, to się odezwiemy. :)

Btw, jakby ktoś jeszcze się nie zapisał, teraz doszedł do wniosku, że jednak chce wziąć udział w akcji, to nadal może się dopisać!


RE: Wędrujący notesik - Malimau - 30-07-2014

Prosimy pięknie o skany, gdyż ciekaw jesteśmy, jak cudownie to już wygląda. :3


RE: Wędrujący notesik - Felija - 30-07-2014

Nee, najpierw niech obejdzie wszystkich. Już niedługo.


RE: Wędrujący notesik - Venety - 03-09-2014

Patrzyłam na listę, ile osób jeszcze ma być... To się zejdzie z dwa miesiące, jak nie więcej (dając na każdą osobę po dwa tygodnie, a wiadomo, że różnie z tym jest, zdarzają się obsuwki itd.).

Naprawdę nie można wstawić skanów, a ewentualnie później dodawać? I tak spora część forum już widziała ten notesik. Osłodziłoby człowiekowi życie. :c


RE: Wędrujący notesik - Felija - 03-09-2014

Myślałam nad wrzuceniem kilku wpisów lub ich fragmentów w ramach przykładów, tylko jeszcze muszę się zastanowić, kogo kopnie ten zaszczyt. ;)


RE: Wędrujący notesik - Khayaal - 03-09-2014

Deri! Deri!


RE: Wędrujący notesik - Kalani - 03-09-2014

Zeszycik aktualnie jest u mnie, mogę zrobić skany wszystkiego :) Ja dzisiaj dostałam notes, dzisiaj się wpisałam i najpóźniej w piątek pójdzie dalej.


RE: Wędrujący notesik - Derion - 03-09-2014

Khayaal napisał(a):Deri! Deri!


....
............
.....


jak już coś wrzucać, to ja bym wrzucała wszystkie, a nie kilka, taka moja myśl.