Król Lew PBF
Dzieciak do adopcji - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Kosz (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=106)
+---- Wątek: Dzieciak do adopcji (/showthread.php?tid=999)



Dzieciak do adopcji - Derion - 26-04-2014

W prenatalnym piekarniku dojrzewa mały problem. W związku z tym tatuś i mamusia szukają użytkownika chętnego poprowadzić postać dzieciaczka Deriona i Mino Eive.

- Lwiątko zostało poczęte podczas jednej przyjemnej nocki. Miało być bez zobowiązań - wyszło jak wyszło, rodzice nie obiecywali sobie niczego.
- Tamtej nocy Derion nie wiedział, że Mino Eive jest jego córką.
- Się zorientował po fakcie i jest tego pewny...
- ...w przeciwieństwie do Mino Eive, przed którą będzie ten fakt ukrywał.

Póki co i jeszcze przez jakiś czas Derion nie będzie świadomy tego, że tamta noc okazała się być brzemienną w skutkach. I to tyle z krótkiej historii jeszcze nienarodzonej postaci. Jej początek na tym świecie też gwarantujemy ciekawy ^^. Lwiątko będzie do oddania jak osiągnie jeden miesiąc, fabularnie wypadnie nam to w czerwcu. Płeć.. ta dam... do wyboru. Design w trakcie przygotowania. Jeśli by nie pasił, to zawsze da się dogadać. Charakter - to wiadomo - do wykreowania od zera. Chorób wynikających z kazirodztwa - brak. Ale możemy coś wymyślić, HE.

Może nie będę pisać oczywistości w stylu, że szukamy osoby, która nie porzuci postaci po miesiącu i pisze na przyzwoitym poziomie...
Mamy nadzieję, że się ktoś chętny znajdzie. Nudzić się nie będzie, to mogę zagwarantować, pomysły na jego dzieciństwo przestają mi się mieścić w głowie :x

Pytania prosimy zostawiać w tym temacie.


RE: Dzieciak do adopcji - Ariusz - 26-04-2014

Niestety, chyba jednak nie mam takich pokładów em, pisemnej pracowitości co Fel |D Dante leży i gnije a tu kusi ktoś młodszy i zręczniejszy "D


RE: Dzieciak do adopcji - Derion - 26-04-2014

znasz mój stosunek do Dantego, byłabym herezjarchą, gdybym Cię od niego odciągała... ale gdybyś Ty wzięła tę postać to zdechłabym ze szczęścia, hii


RE: Dzieciak do adopcji - Skanda - 26-04-2014

omg chce


o ile już Ari nie ma slota ofkorz .__.


RE: Dzieciak do adopcji - Derion - 26-04-2014

PALPITACJE DUSZNOŚCI TRĄD I ZGON


RE: Dzieciak do adopcji - Ariusz - 26-04-2014

Nie mam solta, nie mam czasu xD a i sprawiedliwości niech stanie się zadość. Macie trade'a dzieciaka za dzieciaka derp!
Innymi słowy, Ragi bierz.


RE: Dzieciak do adopcji - Derion - 26-04-2014

Lwiątko wędruje do Rag po raz pierwszy...



...po raz drugi...




SPRZEDANE!


RE: Dzieciak do adopcji - Skanda - 26-04-2014

OBORZE WYGRAŁAM ŻYCIE


RE: Dzieciak do adopcji - Ariusz - 26-04-2014

Ach, i chcę tylko jednego- jeśli Ragi umarnie w skutek matur, ja chcę tego bachorka w spadku


RE: Dzieciak do adopcji - Derion - 26-04-2014

Okeeeej, masz zaklepanego dzieciaka w przypadku śmierci Ragi, bardzo nas to cieszy "D


RE: Dzieciak do adopcji - Skanda - 26-04-2014

Przecież czerwiec to już hen za maturami jest lul


RE: Dzieciak do adopcji - Ariusz - 26-04-2014

No ale jest twój już teraz so "D


RE: Dzieciak do adopcji - Mino Eive - 26-04-2014

W sumie szybko poszło, a do czerwca jeszcze dużo czasu c: