♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Zeus
Duch
*

Gatunek:Jego imiennik, pan niebios Płeć:Samiec Wiek:Dorosły, doświadczony lew Zezwolenia:Zezwolenie na granie Panthera atrox Liczba postów:14 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 93
Zręczność: 58
Spostrzegawczość: 83
Doświadczenie: 10

#1
25-06-2012, 14:27
Prawa autorskie: Av i Sygna by Levisovaa for me (in Sygna Demi & Zeus)

Dość duża polana, z dużej skały wypływa źródełko.
Brave
Gość

 
#2
17-09-2012, 01:23
Prawa autorskie: Av i Sygna by Levisovaa for me (in Sygna Demi & Zeus)

Samczyk miał już wszystkiego dość. Głodny ,zziębnięty brakiem ciepła matki ,przysiadł na owej polanie i zaczoł płakać. Płakał dość głośno jak to dziecko, przypominał sobie chwile sprzed paru dni, co go mama przytulała do snu i śpiewała kołysanki. Przypomniał sobie również, jak w następnym dniu została rozszarpana na jego oczach przez hieny.. Teraz do niego dotarło, że matka nie wróci, teraz zdał sobie sprawę, że już nigdy jej nie zobaczy ani nie usłyszy..
- Mamoo!!- Zawył przeraźliwie malec, łkał cały czas ,leżał i płakał zwinięty w kłębek..
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#3
20-09-2012, 00:47
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Khayaal, kawowa, starszawa lwica o trzech pomarańczowych pasach na nosie, włóczyła się po terenach Strażników Niebios. Stada, które od dwóch zaledwie dni mogła nazywać swoim; stada, które wyróżniło ją poprzez niespodziewane przyznanie tytułu Mistrza. Choć należała do najstarszych osobników spotykanych na ziemiach Czterech Stad, w obliczu takiego wyróżnienia czuła się jak niedoświadczone lwiątko.
Całkiem jak to, którego płacz usłyszała.

Właściwie szukała samotności; możliwej o tyle, o ile da się być samemu wśród chichoczących i pouczających cię duchów przodków, z zainteresowaniem śledzących twe losy od kołyski aż po - zapewne - śmierć. Nie pragnęła napotkać innego żywego stworzenia. Gdy jednak los zadecydował inaczej, nie sprzeczała się z nim.

Lwica weszła na teren polany, przywabiona płaczem Brave'a. Wolała zrobić to, póki słyszała krzyki; gdy umilkną, mogło to oznaczać atak agresorów. A dość miała na dziś ratowania nierozkwitłego jeszcze życia.
- Ćśśś...
Zamruczała czule, podchodząc powoli do małego samczyka. Nie chciała, by się jej przestraszył.
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Brave
Gość

 
#4
20-09-2012, 01:00
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Brave trząsł się jak galareta nie przestając płakać. Był w szoku, właśnie doszło do niego, że stracił matkę.
Usłyszał głos lwicy bał się, ale było mu już wszystko jedno.
-Cześć- wychlipał , po czym otworzył oczy by móc ją zobaczyć.
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#5
20-09-2012, 01:04
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

- Nie płacz, kochanie. Za wcześnie na płacz.
Lwica o wiele starsza od tych, które spotykał do tej pory - starsza nawet od jego mamy - położyła się obok, wyciągając w jego stronę jedną łapę. Miała dokładnie schowane pazury i pokazywała mu opuszki. Chciała, by jej dotknął pierwszy, przekonał się, że Khayaal nie stanowi dla niego zagrożenia.
Miała duże, granatowe oczy, którymi patrzyła bardzo spokojnie na małego. Niczego od niego nie chciała; ani żeby sobie poszedł, ani żeby przestał płakać, ani żeby zrobił to czy tamto. Po prostu była obok.
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Brave
Gość

 
#6
20-09-2012, 01:27
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Malec wyciągnoł pazurki i zaczął bawić się jej łapą, drapiąc ją i gryźć.
W pewnym momencie zapytał :
-Znasz Nel?- a w małych paciorkowatych oczkach zaszkliły się ponownie łzy.
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#7
20-09-2012, 01:30
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

- Nie znam Nel, kochanie. To twoja mamusia? Opowiesz mi o niej?
Lwica, wypowiadając te słowa, stąpała po cienkim lodzie - nie wiedziała jednak, że to robi. Kuolema, który ostrzegłby ją, że Nel znalazła się już wśród przodków, został bowiem w grocie wraz z Eleasem, by pilnować lwiątka podczas nieobecności żywych. Dlatego Khayaal zadała to pytanie tak niefrasobliwie, wierząc, że dzięki niemu uda się odnaleźć samicę i oddać jej zgubę.
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Brave
Gość

 
#8
20-09-2012, 01:39
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

- Nel to mama jest moja.- Uśmiechną się do samicy, po czym dodał.- Ona się biła z hienami, nigdzie jej teraz nie mogę znaleźć - Po tych słowach wstał i zaczą ją nawoływać jak to robią zazwyczaj małe lewki.
-Wrrauu, wrraauu. Widzisz? Nie słyszy mnie. Nie ma jej tu.
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#9
20-09-2012, 01:43
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Khayaal zmarszczyła brwi. Zapachu hien nie czuła od dawna, więc walka nie mogła się odbyć na okolicznych terenach; czyżby lwiątko tak długo błąkało się samo?
Trudno. Musiała spytać.
- A co się potem stało z twoją mamą, maleńki?
Przysunęła się trochę bliżej Brave'a, by w razie czego złapać go, gdyby próbował uciec. Albo by przytulić go łapą, bo mogło być i tak.
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Brave
Gość

 
#10
20-09-2012, 01:49
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Brave zmieszał się przez chwilę, by móc pomyśleć.
-No biły ją hieny a ona kazała mi uciekać i tak krzykneła na mnie, jak bym coś zrobił i jakby ona była zła.- Ja uciekałem , ale widziałem jak się bije z nimi.- Wytłumaczył malec najlepiej jak umiał i jak mu wychodziło.
Popatrzył na Khayaal będąc cały czas w lekkim oszołomieniu.
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#11
20-09-2012, 01:51
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Nie musiała pytać, czy mama szukała go później, bo z odpowiedzią właśnie próbowała się porozumieć. Co prawda nie miała całkowitej pewności co do losów Nel, jednak... to kwestia czasu. Gdy wróci do groty, porozmawia z Kuolemą i wspólnie poszukają rozwiązania.
Tymczasem trzeba było zająć się małym.
- Aha.
Odpowiedziała. Tak po prostu.
- A jak się nazywasz? Ja jestem Khayaal.
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Brave
Gość

 
#12
20-09-2012, 03:47
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

-Na imie mi Brave. Jestem bardzo głodny.- Przyznał się, patrzył na podbrzusze lwicy z myślą, że może mieć pokarm. Matka lwiątka, całkiem niedawno przestała go karmić mlekiem a zaczeła przynosić mu drobną zwierzynę ,jak myszki czy świstaki. Dopiero co uczył się jeść mięso.- Czekam na moją Nel, ona mnie nakarmi jak wróci. To moja wina, gdybym nie uciekał tak daleko napewno znalazła by mnie szybciej. Czasami coś mi mówi, że ona nie wróci, że już jej nigdy nie zobaczę, wtedy bardzo za nią płaczę i tęsknię najbardziej. - Teraz dzieciak nie wiedział co ma zrobić. Było mu chłodno, chciał się przysunąć do ciepłego brzucha lwicy, ale bał się że jej reakcja będzie negatywna. Stał więc zmarznięty i głodny.
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#13
20-09-2012, 09:49
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

- Chodź tutaj, słoneczko. Masz bardzo ładne imię.
Khayaal wyczuła, że młody waha się pomiędzy bezpieczeństwem a wygodą, więc sama zagarnęła go łapą i przytuliła do siebie. Miała krótką, szorstką i twardą sierść, jednak nie kłuła aż tak bardzo. Na brzuchu bowiem okrywa była trochę delikatniejsza.
- A umiesz już jeść mięso? To zabiorę cię do siebie i tam nakarmię.
Na jej oko Brave dostatecznie już podrósł, by przestawić go na pokarm stały, jeśli jednak potrzebna będzie lwica mleczna... No, to sprawa robi się o wiele, wiele gorsza.
Ech, a mogłaby być zarozumiałym i egoistycznym lwem...
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Brave
Gość

 
#14
20-09-2012, 14:57
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Ku zaskoczeniu małego ,owa lwica pozwoliła mu zaznać ciepła zgarniając go łapą. Wtulił się odrazu w miękki brzuch Khayaal. Od paru dni nie czuł tego co teraz, tak samo miękko i cieplutko było przy jego Nel..
- Mama karmiła mnie mlekiem, ale już przyzwyczajała mnie do mięsa. Tak jem mięso.
Nel przynosiła mi świstaki i myszki. Bo mówiła, że najpierw mój brzuszek musi się powoli przyzwyczaić.- Odpowiedział jej Brave.- Masz miękki i ciepły brzuch jak mamaaa- Ostatnie słowo przeciągnął, i padł. Zasnął, zwyczajnie zasnął z wyczerpania i wychłodzenia..
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#15
20-09-2012, 18:34
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Khayaal, widząc zmęczenie lewka, zaczęła cichutko nucić melodię, którą pamiętała z dzieciństwa. Słowa nie były do niej potrzebne.
Poczekała, aż Brave dobrze zaśnie, i ostrożnie wzięła go za kark w zęby. Tak, jak matki robią młodym - choć jej własny miot dawno temu dorósł, takich rzeczy się nie zapominało. Musiała wracać do groty. Sprawdzić, co z Eleasem. I z ojcem.

//z/t z Brave'em//
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości