♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Peugeot
Gość

 
#16
23-10-2012, 15:33

Peugeot znalazł się na tej dziwnej polanie, miał przeczucie że jest na terenach tych całych chmurek... Kto wie może znajdzie tu jakiegoś lwa, może nawet kogoś polubi... Na polanie było pusto i niewiele było do roboty, więc czekając na jakiegoś lwa Pug położył się na polance pod drzewkiem i rozleniwił się na maxa...
Demi
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:9 lat Liczba postów:114 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 90
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 60

#17
25-10-2012, 23:25
Prawa autorskie: L-malaika4, C-ja, cieniowanie - Des

Demi zaszedł na swoje ziemie powolnym krokiem. Szukał pobratymców aby przekazać im nowinę o pakcie, jednak na polanie wylegiwał się nieznany mu osobnik. Zaś po członkach jego małego stada nie było nawet śladu. Hymmm diabeł ogonem nakrył czy co? Podchodząc bliżej pozwoliłem by wiatr nadał mojej grzywie majestatu, a posiwiała sierść pyska odbiła się w blasku słońca.
Podchodząc tak do lwa, rzekłem spokojnym tonem - Cóż robisz na moich ziemiach nieznajomy?

\btw... tutaj oprócz mnie nikt do ciebie nie przyjdzie XD trza było inny wybrać/
,,Zeusie, każde twe słowo i każdy twój gest, napełnia mnie wiarą ... daje życiowy cel. ''
[Obrazek: dwyxee.jpg]
Peugeot
Gość

 
#18
26-10-2012, 18:10
Prawa autorskie: L-malaika4, C-ja, cieniowanie - Des

Peugeot Spojrzał na lwa bez większego przejęcia, aczkolwiek nie można było powiedzieć że nie okazywał mu odrobiny szacunku...
- Twoje powiadasz? - Pug rozejrzał się po polanie szukając tabliczki z ową informacją...
- Nie miej do mnie pretensji o to... Jeśli nie jestem tu mile widziany to powiedz a ja z pokorą odejdę... - Nie miał zamiaru przecież szamotać się z silniejszym.
- Nie jestem na tych ziemiach długo więc wybacz... Nie ukrywam że chętnie dowiedziałbym się o tych terenach więcej...
Demi
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:9 lat Liczba postów:114 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 90
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 60

#19
27-10-2012, 17:05
Prawa autorskie: L-malaika4, C-ja, cieniowanie - Des

Demi dobrze wiedział że często zasłony osnuwające nasz świat, mogą być niewidoczne dla każdego. To nie była ujma lecz swoisty fakt tego, na co patrzą się żywi, a co z tego pozostaje w martwym oku truchła. Lew wszak zbliżał się do granicy gdzie śmierć staje się towarzyszką ... ostatnią kochanką, kiedy życie odchodzi do innej persony. - Nic się nie stało, wiem, że nowi na tych ziemiach często nie wiedzą, iż są one przypisane do jakiegoś stada. - powiedział spokojnym i melodyjnym głosem w srebro obsypany i uśmiechną się - Jeśli chcesz mogę zaprowadzić cię do kogoś kto cię oprowadzi i odpowie na podstawowe pytania.
,,Zeusie, każde twe słowo i każdy twój gest, napełnia mnie wiarą ... daje życiowy cel. ''
[Obrazek: dwyxee.jpg]
Peugeot
Gość

 
#20
27-10-2012, 17:34
Prawa autorskie: L-malaika4, C-ja, cieniowanie - Des

Peugeot pokręcił nosem, aczkolwiek zainteresowała go propozycja.
- Kto niby mógłby to zrobić? Bo chciałbym poznać tereny wszystkich stad... Ten ktoś jest z twojego stada? - Po tym pytaniu Pug zamilkł, zdał sobie sprawę że zadaje zbyt wiele pytań na raz...
Demi
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:9 lat Liczba postów:114 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 90
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 60

#21
28-10-2012, 00:08
Prawa autorskie: L-malaika4, C-ja, cieniowanie - Des

Zamyśliłem się na chwilę. Wróciłem do świata pozaświatem, do krainy, w której to przeczucia biorą górę nad rozwagą. Moje oczy jakby patrzyły w dal, a ciało jakby lekko opadło. W pewnym momencie lekko ugięły się pode mną łapy, a serce ostro mnie zakuło. Syknąłem tylko, i ponownie przybrałem dostojną pozycję. Nie chciałem by ktoś to zauważył. Nic się przecież nie stało ...na prawdę nic. Choć w sercu czułem, że jest inaczej. Popatrzyłem się na lwa, i miałem nadzieję, że nie poruszy tego tematu, sam zaś byłem dość zaskoczony, takim obrotem wydarzeń ...znałem wszak możliwości swojego ciała. - Wiesz ...hymmm chyba mogę sam to zrobić, świat wiele nie straci jeśli na chwilę odłożę koronę.
,,Zeusie, każde twe słowo i każdy twój gest, napełnia mnie wiarą ... daje życiowy cel. ''
[Obrazek: dwyxee.jpg]
Peugeot
Gość

 
#22
28-10-2012, 11:04
Prawa autorskie: L-malaika4, C-ja, cieniowanie - Des

Pug widział że z lwem coś nie gra, chory czy coś... Ale postanowił zostawić ten temat na później. Szary skinął łbem z wyrazem szacunku i uśmiechając się delikatnie odparł...
- Będę zaszczycony... I chętnie się dowiem czegoś o tych wszystkich ziemiach. Interesują mnie te stada i prawa tu panujące. - Peugeot już od jakiegoś czasu nie był związany z żadnym stadem, więc warto było przynajmniej poznać jak wygląda to w tej krainie...
Demi
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:9 lat Liczba postów:114 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 90
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 60

#23
28-10-2012, 17:49
Prawa autorskie: L-malaika4, C-ja, cieniowanie - Des

Demi znów się lekko zamyślił ale trwało to chwilę. - Dobrze więc, to stado rządzi się prawami matki natury ... nie ma tu miejsca na nieuzasadnioną przemoc. Teraz jeśli łaskaw pójdziesz ze mną do najstarszego Strażnika, a ten przybliży ci nasze ziemie. Ja zaś muszę chyba poszukać pomocy. - Odparłem i przekręciłem głowę zachęcając go do pójścia za mną. - O ile nie masz jeszcze jakiś pytań. Jak nie to w drogę.
,,Zeusie, każde twe słowo i każdy twój gest, napełnia mnie wiarą ... daje życiowy cel. ''
[Obrazek: dwyxee.jpg]
Peugeot
Gość

 
#24
28-10-2012, 19:43
Prawa autorskie: L-malaika4, C-ja, cieniowanie - Des

Pug skinął łbem na znak zrozumienia...
- Puki co nie mam więcej pytań, więc mogę iść za tobą, chętnie poznam nowych... - Odparł z zaciekawieniem jak małe dziecko. Pug puki co nie miał planów na stado, ale chętnie się dowie ile się da by później móc podejmować dobre decyzje.
Demi
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:9 lat Liczba postów:114 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 90
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 60

#25
28-10-2012, 21:09
Prawa autorskie: L-malaika4, C-ja, cieniowanie - Des

- Dobrze więc, chodź za mną. - Odparłem odwracając się całkowicie i lekkim krokiem opuszczając ten skrawek swoich terenów.

Z.T
,,Zeusie, każde twe słowo i każdy twój gest, napełnia mnie wiarą ... daje życiowy cel. ''
[Obrazek: dwyxee.jpg]
Peugeot
Gość

 
#26
28-10-2012, 21:21
Prawa autorskie: L-malaika4, C-ja, cieniowanie - Des

Pug bez chwili zwłoki ruszył za swoim przewodnikiem, nie chciałby go zgubić ponieważ te tereny mogą łatwo zwiesć z trasy nowego lwa.
Alysseya
Konto zawieszone

Gatunek:Wszyscy moi przyjaciele z dawnego domu Płeć:Samica Wiek:2 lata Liczba postów:22 Dołączył:Lut 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 43
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 98
Doświadczenie: 10

#27
04-02-2013, 23:52
Prawa autorskie: Ja oraz Podpis by Kamuchna

Zostawiła Kupidyna niedaleko bo łatwiej jej było samej przeczesać tereny w poszukiwaniu lwa imieniem Demi. Wiedziała tylko jak wygląda i jak się zwie. Zeus o nim wiele opowiadał. Miała nadzieję, że pozna go, gdy go ujrzy. Była szybka, więc pędziła z miejsca w miejsce szukając dostojnika.
Paru spotkanych lwów spytała czy widziały Arcymistrza Demi'ego ale nikt nie odpowiedział jej gdzie jest.
Traciła nadzieję... nie wiedziała, że ta kraina jest tak potężna...
Przysiadła na moment na polanie próbując złapać oddech.
Demi
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:9 lat Liczba postów:114 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 90
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 60

#28
04-02-2013, 23:58
Prawa autorskie: L-malaika4, C-ja, cieniowanie - Des

Stary lew o srebrnej grzywie, wkroczył powolnym krokiem na polanę. Był już zmęczony całym zamieszaniem z małymi kotowatymi przy wodospadzie, a i nie uśmiechały mu sie kolejne dłuższe wyprawy. Będąc tutaj, błądząc nieco w myślach zauwarzył młodą dziwną postać, która też jakby przystanęła tutaj na chwile rozmyślań. Bez słowa podszedł do niej i usiadł o bok. Słowa wydały mu się w tej chwili zbędne.
,,Zeusie, każde twe słowo i każdy twój gest, napełnia mnie wiarą ... daje życiowy cel. ''
[Obrazek: dwyxee.jpg]
Alysseya
Konto zawieszone

Gatunek:Wszyscy moi przyjaciele z dawnego domu Płeć:Samica Wiek:2 lata Liczba postów:22 Dołączył:Lut 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 43
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 98
Doświadczenie: 10

#29
05-02-2013, 00:05
Prawa autorskie: Ja oraz Podpis by Kamuchna

Siedziała łapiąc oddech, aż tu nagle usiadł obok niej lew.
- Ojej! - podskoczyła wystraszona i po chwili już stała nieco przestraszona.
Nie minęło kilka sekund, gdy skojarzyła wszystkie fakty.
- Przepraszam! Czy jesteś panie Arcymistrz Demi? Brat Zeusa? - zapytała z niezwykłym entuzjazmem i nadzieją, ale jej głos był jednocześnie dość nieśmiały i bojaźliwy.. widać miała tak z natury..
Wpatrzyła w niego pełen nadziei wzrok.
Demi
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:9 lat Liczba postów:114 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 90
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 60

#30
05-02-2013, 00:11
Prawa autorskie: L-malaika4, C-ja, cieniowanie - Des

Wzrok starego tylko powędrował na przestraszoną mordkę samicy. - Byłem. - Wyszeptał tak jakby do siebie, jednak dostatecznie głośno by samica to usłyszała. Ździwiła go w sumie jej reakcja, jednak bardziej zapadło w pamięć pytane. Ona mnie zna - zamróczały myśli srebrnogrzywego - jednak skąd. - Bardziej mnie jednak ciekawi, kimże jesteś, żeby mnie znać.
,,Zeusie, każde twe słowo i każdy twój gest, napełnia mnie wiarą ... daje życiowy cel. ''
[Obrazek: dwyxee.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości