♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Vantre
Konto zawieszone

Gatunek:hiena brunatna Płeć:Samiec Wiek:1,5 Liczba postów:62 Dołączył:Lip 2014

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 40
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 10

#1
28-07-2014, 00:15
Prawa autorskie: moje

A tu można chichotać o niczym do woli. Hihi.
[Obrazek: vanti_by_ragous-d7sgkgl.png]  


GŁOS
Ekene
Gość

 
#2
28-07-2014, 20:04
Prawa autorskie: moje

Elo, elo. Ale się jaram tą postacią. Na serio. Ej, a jak to w ogóle robimy? W sensie skoro już większość z nas jest to może jakoś wbić na fabułę gromadką? ^^
Vantre
Konto zawieszone

Gatunek:hiena brunatna Płeć:Samiec Wiek:1,5 Liczba postów:62 Dołączył:Lip 2014

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 40
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 10

#3
29-07-2014, 01:16
Prawa autorskie: moje

Najpierw, to poczekamy, aż wszyscy złożą zapisy. Potem zostaje jeszcze inna istotna kwestia-ustalenie relacji między naszymi postaciami, skoro to ma być paczka hien, która już się trochę zna i każdy z każdym ma jakieś określone stosunki.
Myślę, że najsprawniej poszłoby, gdyby każdy obgadał to z innymi na gg, indywidualnie nakreślając jakiś koncept, który by realizował i by było git.

A co do samego zaczęcia na fabule-10 postaci w jednym temacie to będzie prawdziwa katorga. Proponowałabym podzielenie się na 2-3 grupy, żeby dało się pisać jakoś po ludzku.
[Obrazek: vanti_by_ragous-d7sgkgl.png]  


GŁOS
Kayra
Konto zawieszone

Gatunek:Hiena brunatna Płeć:Samica Wiek:2 lata Liczba postów:12 Dołączył:Lip 2014

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 45
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 55

#4
29-07-2014, 14:02
Prawa autorskie: Ragi

zastanawiam się, czy zrobić Kay bi tak odchodząc od tematu.
:(
[Obrazek: kay_by_ragous-d7t7p47.png]
Kamyk
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Liczba postów:51 Dołączył:Lip 2014

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 5

#5
29-07-2014, 14:48

Vantre napisał(a):Myślę, że najsprawniej poszłoby, gdyby każdy obgadał to z innymi na gg, indywidualnie nakreślając jakiś koncept, który by realizował i by było git.

Mam wrażenie, że Kamyka nie będę musiał szczególnie tłumaczyć. Odsyłam do jego historii.
Od siebie mogę powiedzieć tylko tyle, że Vantre i Ekene Kamyk zna dłużej od pozostałych członków watahy i wynika to właśnie z jego historii.
Szczerze, reszta zależy tylko i wyłącznie od Was. Jakby ktoś chciał - zapraszam na PW. Jestem bardzo otwarty na wszelkie pomysły.
Vantre
Konto zawieszone

Gatunek:hiena brunatna Płeć:Samiec Wiek:1,5 Liczba postów:62 Dołączył:Lip 2014

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 40
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 10

#6
29-07-2014, 16:34
Prawa autorskie: moje

Pad, no to realizować by się tu za bardzo nie mogła.
[Obrazek: vanti_by_ragous-d7sgkgl.png]  


GŁOS
Eris
Konto zawieszone

Gatunek:Hiena cętkowana Płeć:Samica Wiek:2,5 Liczba postów:21 Dołączył:Lip 2014

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 73
Zręczność: 43
Spostrzegawczość: 38
Doświadczenie: 10

#7
30-07-2014, 15:17
Prawa autorskie: Lineart by Nightmareadoptables

Moja postać to łobuz mający urazę do lwów. Lubi rzucać lwom jabłka niezgody, ale do hien jest przyjaźnie nastawiona. Można rzec, pozytywnie zakręcona. Raczej nie nadaje się do towarzystwa do jakiś sztywniaków.
Zwracam uwagę, że w innych zwierzętach w zgłoszeniach nie wpisuje się charakteru. Dlaczego, skoro w lwich stadach się wypisuje?
Vantre
Konto zawieszone

Gatunek:hiena brunatna Płeć:Samiec Wiek:1,5 Liczba postów:62 Dołączył:Lip 2014

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 40
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 10

#8
30-07-2014, 20:01
Prawa autorskie: moje

Bo do stada charakter postaci jest istotny, a u samotnika niekoniecznie. Przynajmniej tak to jest tu argumentowane.
[Obrazek: vanti_by_ragous-d7sgkgl.png]  


GŁOS
Kayra
Konto zawieszone

Gatunek:Hiena brunatna Płeć:Samica Wiek:2 lata Liczba postów:12 Dołączył:Lip 2014

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 45
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 55

#9
31-07-2014, 16:33
Prawa autorskie: Ragi

Dobra, zostaję hetero.
+ Czy ta Kuru ma zamiar dołączyć?
[Obrazek: kay_by_ragous-d7t7p47.png]
Vantre
Konto zawieszone

Gatunek:hiena brunatna Płeć:Samiec Wiek:1,5 Liczba postów:62 Dołączył:Lip 2014

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 40
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 10

#10
31-07-2014, 21:13
Prawa autorskie: moje

Najwyraźniej, ale trochę mi z tym niekomfortowo, bo temat wisiał dosyć długo, a ona się nie odzywała. No i byłoby raczej ciekawiej, gdyby istniały na forum hieny, które mimo wszystko nie należały do watahy.

A i jest taki mały szkopuł-w niedzielę wyjeżdżam i wracam w piątek/sobotę, co nieco opóźnia nam wkroczenie do fabuły z hienami. Z drugiej strony nie jestem pewna czy mimo wszystko nie zaczęlibyśmy w drugim terminie, bo sama mam do narysowania jeszcze dwie hieny, Mania musi zaprojektować i narysować swoją, no i zostają jeszcze te relacje, które jak się domyślam-wszyscy zlali xd.

Ale ludzie serio-zajmijcie się tym, bo to ma wyglądać tak, że po części odgórnie oni wszyscy, każdy z każdym ma już jakąś mniej lub bardziej konkretną relację.

Van ma to w miarę możliwości nakreślone z resztą, za wyjątkiem Eris, Mealow i Feni.
[Obrazek: vanti_by_ragous-d7sgkgl.png]  


GŁOS
Feliks
Konto zawieszone

Gatunek:Hiena brunatna Płeć:Samiec Wiek:7 lat Liczba postów:7 Dołączył:Lip 2014

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 75
Zręczność: 50
Spostrzegawczość: 35

#11
10-08-2014, 21:14
Prawa autorskie: Ragi

Ja tylko dam znać, że net jak widać niby mam ale z pisaniem do 18-go może być ciężko. Widziałam rys Mani i ach jak mi się spodobał "D śliczny Mealow będzie.
[Obrazek: fe_by_szczurzyslawa-d7w35og.png]
Kayra
Konto zawieszone

Gatunek:Hiena brunatna Płeć:Samica Wiek:2 lata Liczba postów:12 Dołączył:Lip 2014

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 45
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 55

#12
14-08-2014, 04:16
Prawa autorskie: Ragi

Yay, uzupełniłam trochę zapisy. Został mi tylko Bazyl, Feni i Korkę do których swoją drogą napiszę- Ragi nie bij.


A co z Ekene tak w ogóle?
[Obrazek: kay_by_ragous-d7t7p47.png]
Skanda
Bliznopyski | Duch
*

Płeć:Samiec Wiek:7 lat Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:1,840 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 94

#13
14-08-2014, 15:42
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

Aresowa zniknęła bez słowa, jak można się było po niej spodziewać. Nie będziemy się tak bawić, dlatego o ile wróci ze słomianym zapałem udzielania się przez tydzień i ponownego zniknięcia-podziękujemy jej za pisanie Ekene, przynajmniej w watasze, bo prowadzenia tej postaci jej nie zabronię.

I ok Pad, ale zacznij już nią pisać, bo tylko się wbijamy czas. Wejdź tam do nas albo ew. do innego tematu na Lwiej (wtedy reszta niech włazi do Kayry, będzie wygodniej pisać w dwóch mniejszych grupach)
[Obrazek: raguwno_by_ragous-d9t9pod.png]
Feni
Konto zawieszone

Gatunek:Hiena brunatna Płeć:Samica Wiek:2 lata Liczba postów:6 Dołączył:Lip 2014

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 60
Zręczność: 50
Spostrzegawczość: 50

#14
17-08-2014, 16:34
Prawa autorskie: Rag

A mnie tak zastanowiło, co jeśli któraś z hien będzie potrzebowała pomocy medyka? Czyjaś postać będzie się tym zajmować, czy co?

[Obrazek: feni_by_ragous-d7t8bwc.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości