♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#1
16-03-2015, 11:53
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Powoli (nawet bardzo powoli, niestety...) wrzuca się kolejna część audycji. Możecie już zacząć słuchać, a niedługo pojawi się już w całości. ;)

[Obrazek: plst_mini.gif]

PS Wybaczcie jakość dźwięku. Najgorsza jest w części 2, później już jest ciut lepiej.
Odpowiedz
Chawa
Samotnik
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Młody Dorosły Liczba postów:205 Dołączył:Kwi 2014

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 65
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 75
Doświadczenie: 40

#2
16-03-2015, 21:54
Prawa autorskie: av: Fileera & FKpl; syg: Nharlie

Też lubię hawajską. I nie lubię pieczarek, ale na pizzy są spoko.

Również byłam na forum mniej więcej wtedy, co Wy. Co prawda już ledwo, ale pamiętam Kiarę, gdy rządziła LZ, Gigihtę i Sherkhana, chociaż wtedy za wiele nie grałam, byłam na to za tępa xd Znaczy próbowałam grać, ale mi to za dobrze nie wychodziło, kasowałam konto i zakładałam nowe. Chyba wszystkie poszły do LZ. Pamiętam te jednozdaniowe posty, które teraz pewnie byłyby śmieszne, ale to, co mi się bardzo podobało to fakt, że fabuła szybko szła do przodu. Nikt się nie starał zrobić z każdego posta arcydzieła (czego nie uważam za złą rzecz, dobrze jest się rozwijać), tylko każdy po prostu grał. Teraz raczej nie byłoby to możliwe.
A jeszcze co do stad, to szczerze mówiąc znacznie lepiej pamiętam te stare (Lwia, Złota, Płonący, Zła) niż te, co były później, ale tylko przez jakiś czas (Strażnicy Niebios, Nowa Północ, Cieniści).

Btw. pamiętam Planticę, chociaż tylko tak wizualnie mniej więcej, bo jak już pisałam, byłam strasznym noobem wtedy XD

Jeśli chodzi o avatary, to nie pamiętam jakie wtedy miałam. Pewnie też z googli i podejrzewam,że jakieś Kiary, bo wszyscy coś takiego mieli, ale nie mam pojęcia dokładnie, nie pamiętam kompletnie xd Bardziej pamiętam już avatar Kamy, bo ten już sama rysowałam, więc to dlatego. Ale to było dużo później i pamiętam też jedynie jaki avatar miała ta młoda/dorosła Kama, nie mam pojęcia, co jej dawałam, jak była mała. Ale zdaje mi się, że prosiłam w avatarniach, aby mi ludzie wyszukiwali jakieś brązowe lwiczki, bo sama w tym nie byłam za dobra.

Oglądałam Frozen Fever, ale mnie nie zachwyciło szczerze mówiąc. Tak jak mówiłaś Fel, było urocze, parę momentów się udało, ale ogólnie to takie sobie.

U mnie chyba też Złota Gwiazda była ulubionym stadem. Płonącą też bardzo lubiłam. W sumie to tylko w Złej nie byłam, wtedy jeszcze nie chciałam/nie umiałam prowadzić złych postaci, czy ogólnie być w złym stadzie. Nie ciągnęło mnie. A szkoda.

Co do spotkania forumowego. Czemu sierpień :| Chociaż ja i tak pewnie nie będę. A, na Uherkonie mnie nie będzie przecie.

Ja chce sie wpisać do notesiku. I go zobaczyć.

A w ogóle nie mogę się doczekać, aż napiszę te wszystkie matury i egzaminy zawodowe. Wtedy będę mogła więcej czasu poświęcić na pisanie i w ogóle, będzie można zrobić w końcu jakieś akcje, bo jeśli przed końcem czerwca coś planujecie, to ja się nie piszę, bo zwyczajnie nie mam czasu xd

Zdaje mi się, czy to jeszcze nie jest całość audycji? Ile wy tego nagrałyście ;o
[Obrazek: chaaw_pod_by_salvathi-dbeigse.png]
Odpowiedz
Hashimea
Poszukujący
*

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Liczba postów:348 Dołączył:Cze 2014

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 61
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 75
Doświadczenie: 15

#3
16-03-2015, 23:06
Prawa autorskie: Malaika4

Secret Santa - ja pokrzywdzona tak bardzo ._. XD Nie no, Fel, nie przepraszaj tak, bo się głupio czuję ;__; xDD

NO WŁAŚNIE - ludzie, nie zapuszczajcie tak tego forum, bo jest za fajne i za dużo tu fajnych człeków ;-; SZKODA FORUM! Więc spiąć tyłki i do roboty :P xd

Super, dużo się dowiedziałam o starszej wersji forum - posty co minutę, to dziś nierealne :'D I ta zmiana avatarów co tydzień xDD

Chętnie posłucham dalszego ciągu! <3 ^^
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#4
17-03-2015, 00:07
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Chawa:
Tak, Płonący też byli nieźli, choć później się tam bajzel zrobił. I też ich bardziej pamiętam niż nowsze, ale krótkotrwałe stada. I zapomniałaś o Kryształowym Przymierzu. ;)
Będziesz na Uherkonie!
Zawsze mi się wydawało, że więcej ludzi wyjeżdża w lipcu niż w sierpniu i przez to sierpień (zwłaszcza druga połowa) jest luźniejszy. Ale może mi się wydaje?
Drugi raz chcesz się wpisać do notesu? Why not, miejsce jest... ^^
Cóż, ja przed czerwcem też jestem średnio czasowa.
A audycji została już tylko końcówka, kilkanaście minut (z piosenkami pewnie 20).

Hashi:
Muszę przepraszać, bo to ja się głupio czuję. D:
Co do starego forum - tu mamy archiwum ze starymi postami (2006-2012), można przejrzeć. :) http://krollew.forumoteka.pl/index.html

[ Dodano: 2015-03-16, 23:14 ]
Już jest cała audycja! :D
Odpowiedz
Mirra
Samotnik
*

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:Około 4 lat Liczba postów:216 Dołączył:Kwi 2014

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 40

#5
18-03-2015, 20:40
Prawa autorskie: lineart: Malaika4 (DA),color: teri006 (DA)

Simran miała kolorowe skarpety na łapach xD byłam na forum nią od 25 listopada 2009 roku. Miałam parę przerw krótkich i dłuższych. Miałam też postać Kamal. Dziękuje za pozdrowionka :) Wszystko się już ułożyło (kiedyś byłam głupia i młoda, dalej jestem młoda, hehe) Co do starego forum to o każdej porze ktoś był, pamiętam jaki był szok gdy nikogo nie było. Z chęcią wezmę udział w następnej audycji xD
Odpowiedz
Hashimea
Poszukujący
*

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Liczba postów:348 Dołączył:Cze 2014

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 61
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 75
Doświadczenie: 15

#6
19-03-2015, 00:45
Prawa autorskie: Malaika4

Te rozkminy dotyczące mojego imienia, haha xD
Dziękuję za pozdrowienia! ^^

PS Mega mi się podoba Twój głos, Fel :D :3
Odpowiedz
Soth
Bestia z Bagien | Duch
*

Gatunek:Pół lew, pół tygrys i wszycho na ten temat Płeć:Samiec Wiek:5,5 lat. Towarzysz:Dzięcioł duży Liczba postów:331 Dołączył:Lut 2013

STATYSTYKI Życie: 38
Siła: 88
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 7

#7
19-03-2015, 02:37
Prawa autorskie: Ja/gokcegokcen
Tytuł pozafabularny: Cnotliwy Woj

Mogłybyście popracować z montażem. Czegoś się nauczycie dla siebie i umilicie słuchanie.
Serio starałam się słuchać tego bez względu na swoje byłe znajomości. No i bez względu na to, że mam znikome pojęcie o radiu ;-;

Pierwszego ava na Kewa ci ja narysowałam, jak już nie pamiętasz (początki rysowania, lol)

Po za tym, wyłapałam parę... byków. Przynajmniej z mojego punktu widzenia. Nie chce mi się ich wypisywać.


Ogólnie podziwiam was za wytrwałość w prowadzeniu tego biznesu.
Sycophants on velvet sofas
Lavish mansions, vintage wine

I am so much more than Royal
Snatch your chain and mace your eyes

If it feels good, tastes good
It must be mine

Heroes always get remembered
But you know legends never die


[Obrazek: 7YwHHkJ.jpg]


Mortal kings are ruling castles
Welcome to my world of fun
I'm taking back the crown
I'm all dressed up and naked

I see what's mine and take it
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#8
19-03-2015, 22:46
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Hash;
W realu brzmi on zupełnie inaczej, a przynajmniej mnie się tak wydaje. xD'

Soth:
Wiesz, to chyba wina mojego mikrofonu, a raczej tego, jak on jest podłączony. Na kompie to wyglądało inaczej, a do lapka powinnam mieć mikrofon na usb... Może kupię nowy, ale średnio mi się to opłaca, skoro ten jakoś działa, a nagrywam coś średnio raz na pół roku.
Chyba że masz na myśli coś innego niż jakość z mojej strony?

Fakt, wybacz. Najpierw pomyślałam o Moranowej, bo od niej był kolorowy. D:

Cytat:Nie chce mi się ich wypisywać.

Pomagasz. xd

PS Będziesz na Uherkonie?
Odpowiedz
Soth
Bestia z Bagien | Duch
*

Gatunek:Pół lew, pół tygrys i wszycho na ten temat Płeć:Samiec Wiek:5,5 lat. Towarzysz:Dzięcioł duży Liczba postów:331 Dołączył:Lut 2013

STATYSTYKI Życie: 38
Siła: 88
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 7

#9
19-03-2015, 23:23
Prawa autorskie: Ja/gokcegokcen
Tytuł pozafabularny: Cnotliwy Woj

Nie chodzi mi o to, że kogoś było mniej lub bardziej słychać. O to się nie czepiam, bo każdy ma swoje pieniądze i swój sprzęt, a to nie jest radio ogólnopolskie tylko na potrzeby forum, wiec wystarczy. Przez montaż mam namyśli ogólnie sklejanie, wycinanie jakiś takich... "śmieszków, westchnień i innych niepotrzebnych wtrąceń" jak to u mnie na zajęciach się mówi.

Przypomniało mi się jeszcze coś: Róbcie krótsze audycie, a częstsze. Będzie zdecydowanie lepiej, serio.

Co do Uherkonu: Nie, nie będę.
Sycophants on velvet sofas
Lavish mansions, vintage wine

I am so much more than Royal
Snatch your chain and mace your eyes

If it feels good, tastes good
It must be mine

Heroes always get remembered
But you know legends never die


[Obrazek: 7YwHHkJ.jpg]


Mortal kings are ruling castles
Welcome to my world of fun
I'm taking back the crown
I'm all dressed up and naked

I see what's mine and take it
Odpowiedz
Sadism
Prekursor | Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:5 lat 3 miesiące Liczba postów:794 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 17
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 43

#10
04-08-2015, 18:00
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

Będzie kolejna audycja? :D
Wróciłem na prochy tego co niegdyś stworzyłem.
Dziś we mnie wątpią jak na samym początku.
Dziś znowu ich zaskoczę.

GŁOS  
Temat muzyczny Sadisma

[Obrazek: zen-snake.gif]
Odpowiedz
Xis
Konto zawieszone

Gatunek:Lampart - Czarna pantera Płeć:Samica Wiek:3 lata Liczba postów:105 Dołączył:Lip 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 68
Zręczność: 74
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 35

#11
04-08-2015, 20:44
Prawa autorskie: Visa

W sumie ciekawe słuchowisko, brakuje mi czasu by wszystko przesłuchać, ale... ciekawa idea i sympatyczne głosiki :)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości