♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#1
03-04-2015, 01:03
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Event skończył się, możemy już zmienić hasła, przytulić swoje futrzaki (albo gady) i powiedzieć im, że więcej ich nie opuścicie.

A w międzyczasie tutaj możemy wymieniać się uwagami (do czego baaaardzo zachęcam!) na temat:
- samego eventu (jak wam się podoba ten typ eventów?, co wam się podobało, a co nie?, czy chcecie takich więcej i jeśli tak, to co byście zmienili?)
- zgadywanek (co was zaskoczyło, a co nie?)
- pisania cudzą postacią (jak się z tym czuliście?)
- czytania postów postaci prowadzonej przez inną osobę (jakie mieliście odczucia?, co pasowało, a co nie?, bardzo ważna sprawa!, najlepiej, jakby każdy biorący udział się tu wypowiedział)
- najlepszego tła, jakie widziało to forum
- czegokolwiek innego mniej lub bardziej związanego z eventem

Zapraszam do wypowiadania się! :D
Obserwatorzy też mogą pisać, ale przede wszystkim zależy mi na wypowiedziach uczestników eventu/zgadujących.

PS A, i dziękuję wam za udział, byliście świetni! <3
Mirra
Samotnik
*

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:Około 4 lat Liczba postów:216 Dołączył:Kwi 2014

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 40

#2
03-04-2015, 01:15
Prawa autorskie: lineart: Malaika4 (DA),color: teri006 (DA)

Event bardzo mi się podobał
Ciężko odgadnąć kto był kim ale trochę można pomyśleć
- pisania cudzą postacią:
Czułam się trochę nieswojo i miałam nadzieję, że dobrze poprowadziłam postać. Zastanawiałam się co by w danej chwili postać ta zrobiła ale nie jestem pewna czy dobrze
- czytania postów postaci prowadzonej przez inną osobę (jakie mieliście odczucia?, co pasowało, a co nie?
Było bardzo dobrze, chociaż Nil jest troszkę mniej otwarta ale było zabawnie patrzeć jak mogą być poprowadzone trochę inaczej moje postacie
- najlepszego tła, jakie widziało to forum
Tło bardzo rzucało się w oczy. Takie sobie

Można jeszcze kiedyś powtórzyć coś takiego :)
Hashimea
Poszukujący
*

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Liczba postów:348 Dołączył:Cze 2014

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 61
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 75
Doświadczenie: 15

#3
03-04-2015, 01:20
Prawa autorskie: Malaika4

Mnie się event bardzo podobał, ale takie dziwne uczucie, gdy wchodzisz na forum, a twoja postać jest zalogowana xD W sumie, fajnie było tak sobie czytać jak ktoś się sprawdza na stanowisku mojej postaci... a i pisanie cudzą było super! Nie wiem czemu, ale prowadzenie fabuły taką Sami bardzo mi się spodobało :D (btw, zauważyłam, że uwielbiam jej avatar! ;o xD) No więc, wprowadziło to wiele zmian w moim życiu XD
Co do zgadywanek - to było mega trudne zadanie. Aż dziwne, że w ogóle cokolwiek miałam dobrze ;o
Tło... eee... nie, wróćmy do poprzedniego XP
Podsumowując: To był świetny event! ^^
Malimau
Samotnik
*

Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Liczba postów:234 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 81
Zręczność: 62
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 20

#4
03-04-2015, 10:59
Prawa autorskie: Chotara | ArolinaK.

Sam event:
Moim zdaniem się udał. Trochę była problematyczne okoliczności (przygotowania przed świętami), ale i tak uważam, że jak na to wypadło całkiem pozytywnie. Trochę pewną przeszkodą było dla mnie, że Kah (bo jego postać miałam) drugiego dnia był na tym koncie praktycznie cały czas ze względu na wątek, bo jednak nie dało się popisać. I nie Kahu, nie to, że Cię ganię, spokojnie, tylko piszę swoje myśli. :) Moim zdaniem jednak należałoby, jeśli będą takie następne razy, jakoś to spróbować zrobić, nie wiem, napisać, że mam ważny umówiony wątek na wtedy i wtedy i MUSZĘ mieć swoje konto, wtedy człowiek ten drugi inaczej sobie to rozplanowuje.
Podobało mi się za to podejście ludzi, widać było, że próbowano wczuć się w innych. Ja np. nie powiedziałabym, że Vei prowadzi ktoś inny.
Zastrzeliło mnie też to, że nagle pojawiło mi się na forum nowe forum, tzn. adminowe. Spokojnie, tam nie zaglądałam, nie interesuje mnie, o czym sobie gadacie, ale moja mina na to, że coś mi się sekwencja tabel nie zgadza piękna. xD

Zgadywanki
To chyba wypisałam wcześniej. W same zgadywanki nie grałam, choć próbowałam dla samej siebie, podczas czytania postów. Byłam pewna, że Shy prowadzi Kahawian, on często używa "żachnąć się". A tu niespodzianka.

Pisanie cudzą postacią
Trochę nie wiedziałam, jak rozgryźć oszczędność w słowach postaci z nawiązaniem rozmowy, żeby cokolwiek się działo. Poza tym, dobrze mi się pisało, było to pewne wyzwanie. Popisałabym więcej, gdyby nie sytuacja, o której piszę w punkcie pierwszym.

Czytanie postów postaci prowadzonej przez inną osobę
Trochę przykro, ale sama za wiele nie popisałam, więc w sumie dobrze, że to ja, a nie ktoś bardziej aktywny.


W ogóle cieszę się, że pomysł przypadł do gustu. Bardzo też jestem zadowolona z tego, że... Słuchajcie, to było naprawdę spontaniczne, bez większego planu, parę dni temu tak naprawdę jeszcze niczego nie było. Akcje spontaniczne potrafią wyjść. Trzeba mieć tylko pomysł (a ja właściwie nie zastanawiałam się, pisałam luźno, co mi przyjdzie do łba w tym liście). Dlatego - nie bójcie się mówić, proponować. Z pewnością wiele z Was ma pomysły, ma bardzo dużo pomysłów, tylko, że nigdy nie wychodzą na jaw. Śmiało, może coś przypadnie do gustu.

Mogę jeszcze dodać tak totalnie od czapy, że zdjęcia ze studniówki mam piękne. :D
[Obrazek: xxxxx_zps2ozmoe4w.png~original]
Sadism
Prekursor | Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:5 lat 3 miesiące Liczba postów:794 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 17
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 43

#5
03-04-2015, 12:45
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

- samego eventu (jak wam się podoba ten typ eventów?, co wam się podobało, a co nie?, czy chcecie takich więcej i jeśli tak, to co byście zmienili?)
Event fajny, ale nieco inne preferuje. Co nie zmienia faktu że fajnie się grało.
- zgadywanek (co was zaskoczyło, a co nie?)
Trudno powiedzieć. Szczerze mówiąc to miałem najtrudniejszą sytuację do odgadywania :D
- pisania cudzą postacią (jak się z tym czuliście?)
Dwie postaci, dwa charaktery, w dodatku mało o nich wiedziałem nawet czytając ich posty. Ale pisanie samo w sobie to pikuś, gorzej ze nie wiedziałem kogo znają a kogo nie .
- czytania postów postaci prowadzonej przez inną osobę (jakie mieliście odczucia?, co pasowało, a co nie?, bardzo ważna sprawa!, najlepiej, jakby każdy biorący udział się tu wypowiedział)
Postać świetnie odegrana, jedynie wydawała mi się lekko przerysowana. Ale za krótko gram by lepiej odegrać Sadisma, i muszę przyznać że dana osoba przeczytała moje posty i każda maniere zauważyła. Brawo!
Wróciłem na prochy tego co niegdyś stworzyłem.
Dziś we mnie wątpią jak na samym początku.
Dziś znowu ich zaskoczę.

GŁOS  
Temat muzyczny Sadisma

[Obrazek: zen-snake.gif]
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#6
03-04-2015, 14:00
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

Generalnie jak przeczytałam, że można się zgłaszać do takiego eventu to od razu się zachwyciłam :D Później miałam wątpliwości, czy dam radę, czy nie będzie to dla mnie za trudne, ale nie żałuję. Event bardzo mi się podobał, choć prowadzenie Sheya było trudne. Ja nawet nie ogarniam w końcu, jaki on ma nick - Shey czy Shy ;-; Przez większość czasu na forum myślałam, że Shey, a teraz sama nie wiem >.<
Byłam bardzo ciekawa jak ktoś będzie prowadził Samiś - to trochę jak patrzenie, co ta osoba myśli o tej postaci, jak ona się zachowuje. Uważam, że Hashi poradziła sobie bardzo dobrze ^^
A tło było wyczepiste! >:C
Nie powiem, żeby wynik zgadywanek jakoś bardzo mnie zaskoczył, choć było bardzo trudno. Widać, że użytkownicy się przyłożyli :D
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#7
03-04-2015, 14:49
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

To może teraz ja się wypowiem.

Gdy tylko przeczytałam pomysł Cynki, uznałam, że trzeba to wprowadzić w życie, bo może wyjść ciekawie. Zresztą nie miałam żadnej odkrywczej idei na prima aprilis, więc ta propozycja po prostu spadła mi z nieba.
Wnioski na przyszłość? Pod żadnym pozorem nie brać osób, o których wiadomo, że nawalają. Pod. Żadnym. Wybacz Cyń, naprawdę mi głupio. Sądziłam, że ona tym razem nie odważy się nawalić, skoro dostanie postać osoby, którą zna od dawna, także na żywo (jej faile polegały głównie na nierysowaniu dla osób, które słabo znała). Teraz znowu mam nauczkę i oświadczam uroczyście, że więcej jej nie wezmę do żadnego eventu.
Aaa sam event chętnie bym powtórzyła, np. podczas rocznicy forum.

Zgadywanki - noo, w kilku przypadkach nie było to trudne do rozszyfrowania, ale pozostali nieźle wczuwali się w role. Starałam się porozdawać je tak, żeby osoba pisząca postacią miała o niej jakiekolwiek pojęcie i chyba nawet mi się to udało - pomijając Sadisma, ale tu akurat nic nie poradzę. ;P

Pisanie wężem było ciekawym doświadczeniem, nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło - w ostatnim czasie ograniczam się do kotowatych. Na początku przy każdym poście miałam wątpliwości, czy aby na pewno piszę tak, jak trzeba, ale później zaczęłam się wciągać i już tak nie myślałam nad każdym słowem. Tak, Sadi, przeczytałam wszystkie Twoje posty i starałam się z nich wyciągnąć jak najwięcej, ale też tak, żeby nie kopiować niczego słowo w słowo. Jak sam zauważyłeś, grasz od niedawna, więc nie miałam za wiele tego materiału pomocniczego. :'D Może też dlatego Sadism wyszedł mi przerysowany - gdybym pisała tylko suchą informację o tym, co właśnie zrobił, to posty byłyby nudne, a nie chciałam zanadto wgłębiać się w tok myślenia, żeby nie włożyć mu do głowy czegoś, czego tam nie ma. Stąd te nie do końca poważne wstawki. Poza tym ja tak mam przy każdej swojej postaci, lubię nieco przesadzać, żeby dodać im wyrazu i charakteru, no a że tak mi się wygodnie i lekko pisze, to nie za bardzo z tym walczę.
Ale cieszę się, że ogólnie nie było źle. :)

Kah dobrze poradziła sobie z Vei. Dałam jej ją z ciekawości, jak inni postrzegają moją rudą i muszę przyznać, że jestem zadowolona z efektu. Kah, podobało mi się, jak pisałaś; że zauważyłaś, że Vei jest zawsze czujna, nie mówi dużo bez potrzeby etc. Też miło, że nawiązałaś do "niepełnego" ogona. Ogólnie, naprawdę nie ma się do czego przyczepić, przyjemnie mi się to czytało. :D

Sami, dzięki za docenienie tła. Na Ciebie jedną zawsze mogę liczyć! ;3

PS Nawet nie wiecie, jak bardzo chciałam wziąć Sami. Choooć pewnie się domyślacie. Ale się powstrzymałam i wspaniałomyślnie ją odstąpiłam, widzicie, jaka ja dla was dobra jestem.
Busara
Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:216 Dołączył:Sie 2014

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 55

#8
03-04-2015, 16:47

- samego eventu (jak wam się podoba ten typ eventów?, co wam się podobało, a co nie?, czy chcecie takich więcej i jeśli tak, to co byście zmienili?)
Mi się strasznie podobało. Zwłaszcza to, że wszyscy potężnie wkręcili się w postaci. Musiałam poczekać kilkanaście postów, by zauważać pewne "zgodności". A i tak nie wszystko się udało. xD
Miyu, przepraszam że tak wyszło. Mam akurat kilka ważnych wątków do przeciągnięcia... a i za specjalnie nie było jak się umówić. Szczerze powiedziawszy, sama nie wiedziałam, że uda mi się złapać dzień na taką pisaninę... więc to samo wyszło.


- zgadywanek (co was zaskoczyło, a co nie?)

Że Sami grała Sheyem. Za chorobę bym się nie domyśliła... obstawiałam, że stoi za tym Mirra. Charakter bardziej mi się zgadzał. xD


- pisania cudzą postacią (jak się z tym czuliście?)
Miałam tremę. Pisanie czyjąś postacią to raz. A że właściciel doskonale wie, że to ja... rany. xD Strasznie się denerwowałam, że pójdzie coś nie tak.

Tak więc niezmiernie się cieszę, że rozpatrujesz moją próbę pozytywnie. :)

- czytania postów postaci prowadzonej przez inną osobę (jakie mieliście odczucia?, co pasowało, a co nie?, bardzo ważna sprawa!, najlepiej, jakby każdy biorący udział się tu wypowiedział)
Miyu, dobrze sobie z rudym poradziłeś. Może nie licząc mankamentu, że samiec nieco nieufny wobec obcych. Nie okazuje tego, ale uważnie obserwuje i słucha tego co mówią.
W każdym razie, miałam atak śmiechu, gdy weszłaś z nim do tematu z Vei. To było tak... dziwne. xD

- najlepszego tła, jakie widziało to forum
MOJEE OCZYYY *RIP*

- czegokolwiek innego mniej lub bardziej związanego z eventem
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#9
03-04-2015, 18:27
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

Nawet się zastanawiałam, czy jej nie wzięłaś :D Ale później stwierdziłam, że posty Sadisma są bardziej w tym felkowym stylu, heh.
Zamaskowałam się xD
Jak już pisałam, miałam z Shyeiro pewne problemy, bo dla mnie jest strasznie nijaki, w dodatku nigdy nie czytałam jego postów. No, a Padi nie napisała tych paru zdań o charakterze, posty fabularne były sprzed miesięcy i ciężko było mi je znaleźć i wogle xd Ale myślę, że nie było źle :D
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Chawa
Samotnik
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Młody Dorosły Liczba postów:205 Dołączył:Kwi 2014

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 65
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 75
Doświadczenie: 40

#10
07-04-2015, 13:16
Prawa autorskie: av: Fileera & FKpl; syg: Nharlie

Po przeczytaniu propozycji Malimau byłam dość sceptycznie nastawiona do tego eventu, chociaż idea bardzo mi się spodobała. Bałam się jednak, że w tym czasie to nie wyjdzie, w końcu zbliżały się święta, matury, końce roku... Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, że tak fajnie nam to wyszło. Pisało mi się dobrze, chociaż na początku miałam straszne opory, bałam się, że źle poprowadzę postać. Później pisanie przychodziło mi o wiele łatwiej.
Ciekawe też było widzieć, że Chawa jest zalogowana (kiedy nie byłam XD), a gdy widziałam, że ostatni post na evencie jest napisany przez moją postać to chwila mijała, zanim do mnie trafiało, że wszystko z moją głową dobrze i nie zapomniałam o pisaniu posta XD
Event był bardzo dobry, pokazywał też, jak inna osoba postrzega moją postać, co jest dla mnie bardzo cenne. Zdecydowanie chciałabym więcej podobnych w przyszłości. Nie sądzę, aby cokolwiek mi się w nim nie sposobało.
Jeśli chodzi o Chawę, to nie było źle, przyjemnie czytało mi się jej posty ;D Chociaż wiadomo, ciężko pewnie prowadzić postać, którą tak krótko piszę (mimo, że założyłam ją już rok temu xD), mam jednak nadzieję, że w przyszłości uda mi się jakoś ją tak prowadzić, aby każdy mógł ją zrozumieć, czy coś :D Chawa jest ciekawska, tu się zgadza, a jeśli chodzi o to, co nie pasowało, to jedynie to, że jest mniej otwarta i raczej posługuje się krótszymi zdaniami. Ale poza tym było bardzo dobrze :D

Tło genialne. Powinno zostać na stałe, bardzo mi go teraz brakuje D;
[Obrazek: chaaw_pod_by_salvathi-dbeigse.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości