♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Elatha
Konto zawieszone

Gatunek:Lwica Płeć:Samiec Wiek:7 miesięcy Liczba postów:20 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 15
Zręczność: 30
Spostrzegawczość: 15

#1
24-05-2015, 20:03
Prawa autorskie: Kamirah

Nie wiem czemu, ale ten film jest po prostu najpiękniejszym filmem jaki kiedykolwiek widziałam. Wszystko w nim jest zachwycające. I pierwszy raz mi się zdarza, że uważam, iż film jest dużo lepszy niż książka. Uwielbiam do. <3 A Wy oglądaliście, jak wrażenia?
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#2
24-05-2015, 23:00
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

El, radzę edytować nazwę tematu i tam wpisać tytuł filmu, bo w podtytule jest on mało widoczny. :'D

(podpowiedź dla pozostałych: chodzi o Ruchomy Zamek Hauru)

Oglądałam i od razu zaczęłam się bawić w wyłapywanie wszelkich podobieństw między nim a Spirited Away. Właściwie nie wiem, który z nich bardziej przypadł mi do gustu, każdy miał swoje plusy i minusy... Ale chyba jednak Zamek był bardziej w moim typie. Główna bohaterka zdecydowanie na plus! I motyw z jej nie do końca zrozumiałą przemianą - świetny.
Sam Hauru niezbyt mnie urzekł. Za to Płomyk (czy jak mu tam) był cudowny. :D
I, oczywiście, ładna grafika, jak (prawie) zawsze w Ghibli.
Książki nie czytałam (choć przeczytałam prawie całą inną serię tej autorki; na Ruchomy Zamek jakoś się nigdy nie natknęłam).

Reasumując - podobał mi się, ale bez szału, nie jestem superfanką Miyazakiego, za dużo dziwaczności.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości