♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Bomvu
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:3,5 Znamiona:1/4 Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:93 Dołączył:Wrz 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 71
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 72
Doświadczenie: 30

#61
21-01-2017, 21:56
Prawa autorskie: Av: Kami; Podpis: Ja

Łapy zaprowadziły Bomvu aż tutaj. Ciekawe, wręcz mityczne miejsce, nie przypuszczał nawet, że mogło być zagarnięte przez jakieś stado. Zważywszy na to, ze było to swego rodzaju uświęcone miejsce gdzie majestatyczne istoty oddawały swój ostatni dech, ta koncepcja była dla niego wręcz abstrakcyjna. Cmentarzysko było ponure, ale też fascynujące. Na pewno skłaniało do refleksji.
Gdy tak wędrował usłyszał rozmowę lwiątek. Może maluchy się zgubiły i potrzebowały pomocy? Kierowany tą myślą zbliżył się w stronę głosów.
Wendigo
Samotnik
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:7 lat (Dorosły) Liczba postów:396 Dołączył:Sty 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 63
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 9

#62
21-01-2017, 22:15
Prawa autorskie: Av: Askari

Słysząc nadchodzące kroki, Wendigo się rozejrzał i spostrzegł obcego lwa idącego w jego stronę. Nie wiedział co zrobić, nie chciał żeby dwa lwy koło czaszki go zauważyły. Lew był coraz bliżej, a wstanie i pokazanie się by było dość podejrzane. Wendigo miał niewiele czasu na zastanowienie się, więc znalazł jakąś ledwo żywą mysz i zaczął się nią bawić.
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#63
21-01-2017, 23:30
Prawa autorskie: ja-Dirke

Zauważyłem oba samce. Lekko warknąłem pod nosem. Czy na prawdę oni nie maja węchu? Te tereny to nasze do dawna i tutaj woń stada roznosi się dość mocno. Stałem na górce, z której miałem doby widok an nich.
-Co tutaj robicie- Powiedziałem to bardzo głośno a to miejsce moje mój głos poniosły, nie mogli mnie nie usłyszeć ani nie zauważyć jeśli unieśli by lekko łeb.
-Jesteście an ziemiach Królestwa Mgły i Popiołu- Dodałem i stałem dumnie i mymi toksycznie zielonymi oczyma obserwowałem obu.
Kama
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:2 lata Liczba postów:449 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 77
Zręczność: 57
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 14

#64
22-01-2017, 00:11
Prawa autorskie: Dirke

Usłyszał, że nadszedł tu Myr, ale nie odwrócił się. Wciąż obserwował lwiczkę.
- Guten Tag, Herr Myr. Mam tu jakąś eine Mädchen - pdezwał się głośno, ale spokojnie. Skoro Myr już tu jest, powinien zająć się tagże i tą sprawą.
Makena
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:9 miesięcy Liczba postów:14 Dołączył:Paź 2016

STATYSTYKI Życie:
Siła: 30
Zręczność: 34
Spostrzegawczość: 26

#65
22-01-2017, 13:04
Prawa autorskie: awatar - ja, sygnatura - Xenia

- To czemu mnie okrążałeś, jakbyś chciał mnie zaatakować. - mruknęła pod nosem. - Nie wiem czemu chciałbyś mi pomóc, nie znasz mnie w końcu. - powiedziała nieco głośniej. Po jego kolejnych pytaniach zamilkła na chwilę, ale stwierdziła, że może o tym powiedzieć.
- Dlaczego nie? Już wiem, że to twoje ziemie, odejdę i już mnie tu nie zobaczysz. - powiedziała zrozpaczona. On miał zamiar ją tu trzymać jako zakładnika? Ona nawet nie miała żadnych informacji, dopiero co trafiła na te ziemie. - Właśnie szukam rodziców, tylko oddzieliłam się od siostry. Należymy do niewielkiego stada, ale to już daleko stąd. - mruknęła znowu cicho, ale Kama bez problemu mógł ją usłyszeć. - Ja chcę tylko wrócić do domu. - dodała jeszcze ciszej.
Nie zauważyła dwóch samców, którzy tu przyszli, ale usłyszała Myra, a z jego słów wynikało, że tutaj byli. Wtedy też odezwał się Kama, a jego słowa przestraszyły lwiczkę. Czy on używał jakiegoś kodu? Czuła się, jakby trafiła do jakiegoś dziwnego kultu, chciała jak najszybciej stąd czmychnąć, jednak wiedziała, że póki co, nie miała takiej szansy.
[Obrazek: makena_podpis_by_makenalioness-datitdi.png]
Bomvu
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:3,5 Znamiona:1/4 Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:93 Dołączył:Wrz 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 71
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 72
Doświadczenie: 30

#66
23-01-2017, 17:40
Prawa autorskie: Av: Kami; Podpis: Ja

Po dobrze słyszalnym ostrzeżeniu dopiero zauważył drugiego lwa, który wcześniej nieruchomo przycupnął za jakimiś masywnymi kośćmi. Bardziej jednak skupił się na słowach czarnego. Te tereny pachną lwami? Raczej trupem. Ten lew chyba nie miał za grosz wstydu i poszanowania dla słoniowego rytuału śmierci, że próbuje zagarnąć takie miejsce dla siebie. Zwykle nie pchał się do bójek, ale tym razem był po prostu wściekły i zniesmaczony.
Przez chwilę patrzył na niego z nieukrywaną irytacją w oczach, ale w końcu ugryzł się w język. Tamten samiec był potężny i wyglądał na zaprawionego w boju, nie miałby z nim żadnych szans.
Nic nie powiedział, ale zaniepokojony inną rozmową odszedł trochę na bok by widzieć lwiątka. Jeśli będzie taka potrzeba to po prostu zabierze zgubioną lwiczkę ze sobą.
[Obrazek: VOX0cl5.png]
Wendigo
Samotnik
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:7 lat (Dorosły) Liczba postów:396 Dołączył:Sty 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 63
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 9

#67
23-01-2017, 20:38
Prawa autorskie: Av: Askari

Słysząc głośny głos, Wendigo odwrócił się w stronę z której pochodził głos i zobaczył dużego lwa, stojącego na górce i go obserwującego. Spojrzał na jaśniejszego lwa lekko odchodzącego w bok, wyglądał na dość zirytowanego. Wstał, zrobił parę kroków w stronę lwa na górce i odparł głośno: Oczyszczam teren Waszego stada ze szkodników, coś w tym złego? - Po chwili usiadł i rozejrzał się po okolicy.
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#68
26-01-2017, 14:48
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Spacerem dotarła na cmentarzysko. Nic sie nie zmieniło.. szary melancholijny krajobraz. Do uszu Królowej dotarła rozmowa. Trzy nieznane jej zapachy, dwa samce i samica. Podeszła bliżej i zatrzymała się na skraju niewielkiego wzniesienia jakich tu wiele.
- Ave. Jakiś problem? - Spytała po odkaszlniecie i popatrzyła na Myra. Oh, własnie jakbym cie szukała.
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#69
27-01-2017, 11:48
Prawa autorskie: ja-Dirke

-Salve Kami- Przywitałem się z nią. Wzrok następnie skierowałem an dwóch samców.
-Jak widać ci panowie, postanowili zrobić sobie spacer po Cmentarzysku- Rzekłem do niej ze spokojem. Spojrzałem na nią ponownie porozumiewawczym spojrzeniem. Lekko machnąłem ogonem spoglądając na naszych gości. Zrobiłem kilka kroków w dół.
Kama
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:2 lata Liczba postów:449 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 77
Zręczność: 57
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 14

#70
27-01-2017, 13:40
Prawa autorskie: Dirke

Cała sytuacja zaczęła już Kamę nudzić. Przysiadł sobie na ziemi i spojrzał na obcych samców, ale tak, by dalej mieć lwiczkę w polu widzenia.
- Nie masz co sobie strzępić język, bo i tak nie mnie o tym decydować - powiadomił młodą. Nie miał zamiaru się z nią użerać.
Bomvu
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:3,5 Znamiona:1/4 Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:93 Dołączył:Wrz 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 71
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 72
Doświadczenie: 30

#71
30-01-2017, 14:06
Prawa autorskie: Av: Kami; Podpis: Ja

Gdy już miał wzgląd na całą sytuacje postanowił w końcu coś zrobić Zwłaszcza, że pojawiła się tu jeszcze ta ogromna lwica. Lepiej nie działać im na nerwach. Skłonił się w stroną dwójki dorosłych po czym również skinął łbem w stronę lwiątka.
- Niech księżyc oświetla waszą drogę - Zaczął standardowym stadnym powitaniem, a potem, starając się zachować jak największy spokój spróbował jakoś wybrnąć z całej sytuacji - Nie sądzę, żeby ktoś chciał sprawiać wam problemy, jeśli nie macie nic przeciwko, to wyprowadzę też resztę, widocznie się zgubili.
[Obrazek: VOX0cl5.png]
Wendigo
Samotnik
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:7 lat (Dorosły) Liczba postów:396 Dołączył:Sty 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 63
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 9

#72
30-01-2017, 17:44
Prawa autorskie: Av: Askari

Widząc następną postać na wzgórzu, Wendigo miał coś powiedzieć, lecz ugryzł się w język. Postanowił siedzieć cicho, nie chciał mieć do czynienia z dwoma potężnymi członkami tego stada. Usłyszał jak jeden z lwów próbował załagodzić sytuację i wydawało mu się to być jedynym wyjściem stąd żywym.
- Koniec ze spacerami do tego miejsca - mruknął pod nosem, bacznie obserwując jak sytuacja się dalej potoczy.
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#73
31-01-2017, 15:46
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Ah spacer? Jeszcze przez krótką chwile patrzyła na Myra, a potem na tą dwójkę. Zastrzygła uchem na powitanie zrudziałego. Czyli przynajmniej jeden z nich było od Księżycowych tak?
- Wszystko co znajduje się na naszych terenach, należy do nas. A teraz jest to także i wasze życie. Radze to zapamiętać.- Skwitowała. - I nikt nie odejdzie stąd jeśli na to nie pozwolimy. Także ty bezimienny. - Podeszła bliżej Bomvu zachowując bezpieczną odległość od samca. - Do was należy tylko decyzja, jak bardzo zaboli, czy też może nie zaboli nawet w ogóle. Więc?- Otrząsnęła się, z grzbietu brązowej poleciało trochę kłaków i kurzu z tutejszych ziem.
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#74
01-02-2017, 17:22
Prawa autorskie: ja-Dirke

Zszedłem zaraz po Kami i ja stanąłem w pobliżu drugiego samca. Zmierzyłem teraz go uważniej wzrokiem. Kami powiedziała wystarczająco im. Jeśli ci spróbują uciec... Cóż nie będzie to dla nich takie proste. Ja i Kami znamy te tereny jak własny ogon i możemy przemieszczać się o wiele szybciej i sprawniej niż obcy. Nie wyglądali na takich, którzy popełniają głupoty ale kto wie.
Bomvu
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:3,5 Znamiona:1/4 Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:93 Dołączył:Wrz 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 71
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 72
Doświadczenie: 30

#75
01-02-2017, 18:00
Prawa autorskie: Av: Kami; Podpis: Ja

Ciekawe czemu potworna lwica była taka ostrożna. Była od niego dwa razy większa i na dodatek miała do pomocy drugiego silnego samca. Zaatakowanie ich byłoby samobójstwem. W głębi duszy Bomvu był przerażony całą sytuacją. Wszystkie jego mięśnie były spięte i gotowe do przyjęcia ewentualnego ciosu. Chcialby jakoś zalagodzić sytuację, ale z takim nastawieniem rozmówców nie było to łatwe.
- Wybaczcie za wtargnięcie na wasze tereny. Dopiero tu przyszedłem. Nie czyniłem wam szkody... ani nie polowałem na waszą zwierzynę. - To miejsce było martwe, nie rosła tu żadna bujna roślinność, nie było wody, a poza małymi gadami gryzoniami nie mieszkały tu żadne zwierzęta. Dlaczego temu stadu aż tak zależy, by trzymać ich jako zakładników.
[Obrazek: VOX0cl5.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości