♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#1
05-07-2015, 14:31
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Lato już w pełni, a ja nadal nie wiem, jak można by się spotkać w tym roku. Bo dobrze byłoby coś zorganizować, nieprawdaż?
Chciałabym, żeby każda chętna osoba napisała tu czas i miejsce, w których mogliby się spotkać, a później spróbujemy coś z tego ulepić.

Dla przypomnienia: jesteśmy porozwalani w ten sposób (klik!), a poprzednie dwa spotkania odbyły się w Krakowie (sierpień 2014) i, dość spontanicznie, w Katowicach (maj 2015).


Jeśli chodzi o mnie to, w ramach rozsądku, mogę się poruszać po całej Polsce. Kraków i Katowice nadal mi odpowiadają. Do Warszawy mogę pojechać kiedykolwiek, nawet w tę i z powrotem, bo nie mam tak aż tak daleko. Do Wrocławia czy Poznania mogę zajechać, ale to już dla mnie większa wycieczka, więc tu nie w każdy termin mogłabym się wpasować. A jakbyście chcieli odwiedzić mnie w Chełmie, to mogę przenocować parę osób (moi rodzice są bardzo tolerancyjni pod tym względem). ;P Pod koniec września mogłabym też przenocować kogoś/kilku ktosiów w Warszawie, ale obawiam się, że wtedy to większość z was będzie już zajęta - wcześniej nie mogę tam przenocowywać, bo wynajmuję mieszkanie dopiero od drugiej połowy/końcówki września (jeszcze nie jestem pewna, jak to wyjdzie).

Termin: sierpień albo wrzesień, lipiec mam dość zawalony. Czy to będzie na tygodniu, czy w weekend, jest mi absolutnie wszystko jedno.
Przy czym na pewno zajęte mam: sam początek sierpnia (tak do 03.08, a możliwe, że i do 06.08), 03.09, 11-13.09, 16-17.09, no i samą końcówkę września, bo będę wtedy ogarniać studia (chyba że byśmy chcieli się spotkać w Warszawie, to wtedy okej). Poza tym mogę kombinować.

Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zorganizować dwa spotkania, np. we Wrocławiu i w Warszawie, choć, oczywiście, im więcej osób spotka się jednocześnie, tym będzie ciekawiej. :)

Zapraszam do wypowiadania się!


---

Lista:
Felija: sierpień/wrzesień, wszędzie
Voi: weekendy, najlepiej Kraków
Kalani: najlepiej wrzesień, najlepiej Wrocław
Sadism: do 16.08, może Kraków
Venety: chyba nie 1-15.08, tylko Warszawa
Soth: od połowy września
Ayumi & Belial: sierpień, najlepiej Katowice, może być Warszawa
Myr: Wrocław
Nyasi: Wrocław
Sekta: Katowice
Tirune: Warszawa, 10.08-31.09
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#2
05-07-2015, 14:43
Prawa autorskie: ja-Dirke

Skoro były spotkania na wchodzie i południu to gdzieś na zachodzie może teraz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#3
05-07-2015, 14:48
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Były tylko na południu, zarówno Kraków, jak i Śląsk nie są zbytnio na wschodzie. :P Ja mieszkam na samym wschodzie, a do Krakowa jadę pociągiem 6 godzin.

No właśnie myślałam o Wrocławiu, jak tak patrzę na mapkę, to wydaje mi się, że dałoby tam radę dotrzeć parę osób, których wcześniej nie było (choćby Ty, Kalani, Skanda), a ludzie ze Śląska też mieliby blisko. Albo Poznań, o ile ludzie z północy chcieliby tam przyjechać, bo jeśli nie, to nie bardzo ma to sens i prościej byłoby zostać przy Wrocławiu.
Voi
Konto zawieszone

Gatunek:Fenek Płeć:Samiec Wiek:1,5 roku Liczba postów:71 Dołączył:Cze 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 35
Zręczność: 40
Spostrzegawczość: 36
Doświadczenie: 15

#4
05-07-2015, 14:50
Prawa autorskie: Avatar by 0ishi (edycja kolorów)

Jestem z Krakowa (no dobra, 15 km od niego, ale jednak blisko), więc dla mnie to byłoby oczywiście najlepsze miejsce. Sęk w tym, że pracuję, także jedynie weekend wchodziłby w grę. Jak coś - nie musicie sugerować się tą wypowiedzią przy ostatecznej decyzji :3
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#5
05-07-2015, 14:54
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Voi, a napisałbyś, gdzie dokładnie mieszkasz, to wrzuciłabym Cię na mapkę? :)
I każda opinia jest ważna, bo chciałabym znaleźć taki czas i miejsce, które będą pasować jak największej liczbie osób.
A dałabyś radę wyjechać gdzieś poza Kraków i jeśli tak to gdzie najdalej? Mogłabyś się przejechać np. do Wrocławia czy niekoniecznie?
Voi
Konto zawieszone

Gatunek:Fenek Płeć:Samiec Wiek:1,5 roku Liczba postów:71 Dołączył:Cze 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 35
Zręczność: 40
Spostrzegawczość: 36
Doświadczenie: 15

#6
05-07-2015, 14:58
Prawa autorskie: Avatar by 0ishi (edycja kolorów)

Wpisz Wieliczkę ;p
W tygodniu nie będzie mowy, chyba że na weekend. Nigdy nie byłam we Wrocławiu, ani w okolicach, bardziej przemieszczam się po Małopolsce ;d Musiałabym przemyśleć, jednak "najwolę" Kraków :D
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#7
05-07-2015, 15:06
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Też nigdy nie byłam we Wrocławiu i mam tam 9 godzin drogi, ale kiedyś musi być ten pierwszy raz. :'D
Okej, dzięki to dopisuję.
Kalani
Dobrotliwa | Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:722 Dołączył:Lis 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 82
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 17

#8
05-07-2015, 15:17
Prawa autorskie: MadKakerlaken
Tytuł pozafabularny: VIP

Yay dla Wrocławia! Lipiec odpada, bo w ciągu tygodnia chodzę do lecznicy. Pierwsza połowa sierpnia zawalona, będę dopiero po 20 w domu. Mam wprawdzie jedną poprawkę (1. września), ale jak mi wyjdzie jeden dzień z życiorysu, to się nic nie stanie :)
Osobiście bardziej pasowałby mi wrzesień, a i w tym miesiącu mogłabym kogoś przenocować (tata ma urlop przez cały sierpień, od września wyjeżdża znowu do stolycy), jeśli by zaszła taka potrzeba.
Sadism
Prekursor | Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:5 lat 3 miesiące Liczba postów:794 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 17
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 43

#9
05-07-2015, 15:25
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

Do Wrocka mam w luuuj daleko. Z moją rodzinką to gdziekolwiek wyjechać by spotkać się ze znajpmymi z neta to bd ciężko, ale prędzej na Kraków się zgodzą niż kiedy indziej. Od 16 sierpnia odpadam i nie będę mógł bo obóz.
Kraków to dobre miejsce.
Ale ja i tak mało prawdopodobnym jestem gościem.
Wróciłem na prochy tego co niegdyś stworzyłem.
Dziś we mnie wątpią jak na samym początku.
Dziś znowu ich zaskoczę.

GŁOS  
Temat muzyczny Sadisma

[Obrazek: zen-snake.gif]
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

#10
05-07-2015, 15:31
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Ja może pójdę na pielgrzymkę, więc gdzieś tak 1-15 sierpnia może być zajęty. Może, nie jestem pewna, ale myślę nad tym.

Wrocław byłby spoko, bo naprawdę, jak spojrzeć na mapę, sporo ludzi tam mieszka, ale się nie widziało raczej. Ja tam wszędzie odpadam, jestem mało mobilna. Choć ostatnio mama przebąkiwała, że gdybyśmy mieli większe mieszkanie - ale go niestety nie mamy -, to bym mogła Fel zaprosić na tydzień czy coś i potem pojechać do Chełma. Warszawa only, no chyba że cud się stanie i pójdę do Lublina na studia (wątpliwe).
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#11
05-07-2015, 15:32
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Kal, tak właśnie przypuszczałam, że będziesz chętna na Wrocław. ;P

Mocno myślę nad tym Wrocławiem we wrześniu, może sobota 5 września? Albo 19 września, o ile pogoda jeszcze będzie w miarę dopisywać? Później to już chyba trochę późno, a wyjazdu 11 września wolałabym uniknąć (swoją drogą, super data), bo obiecałam młodszej kuzynce, że zabiorę ją na konwent w Zamościu (zresztą sama też chcę tam pojechać, co ja się będę oszukiwać).
A w sierpniu to mogę np. 22 albo 29, jeśli mówimy o sobotach.

PS Doczepiłam do pierwszego posta listę chętnych i miejsc/terminów. Będę ją aktualizować w miarę waszego wypowiadania się.

[ Dodano: 2015-07-05, 14:33 ]
Sadi, szkoda. A do kiedy masz ten obóz? I dla Ciebie wrzesień zupełnie odpada czy jakiś weekend w Krakowie dałoby radę?
PS Też mam daleko, ale cooo tam, kiedyś trzeba go zobaczyć. Do Gdyni jechałam 10 godzin, to mogę i do Wrocka 9.

[ Dodano: 2015-07-05, 14:35 ]
Cyń, ja do Chełma zapraszam! Moi rodzice oglądali ze mną zdjęcia z zoo, więc już praktycznie Cię znają. ;3
Soth
Bestia z Bagien | Duch
*

Gatunek:Pół lew, pół tygrys i wszycho na ten temat Płeć:Samiec Wiek:5,5 lat. Towarzysz:Dzięcioł duży Liczba postów:331 Dołączył:Lut 2013

STATYSTYKI Życie: 38
Siła: 88
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 7

#12
05-07-2015, 17:15
Prawa autorskie: Ja/gokcegokcen
Tytuł pozafabularny: Cnotliwy Woj

Mniej lub bardziej do połowy września mnie nie ma, soł. Pewnie mnie na tym waszym spotkaniu nie będzie c:
Sycophants on velvet sofas
Lavish mansions, vintage wine

I am so much more than Royal
Snatch your chain and mace your eyes

If it feels good, tastes good
It must be mine

Heroes always get remembered
But you know legends never die


[Obrazek: 7YwHHkJ.jpg]


Mortal kings are ruling castles
Welcome to my world of fun
I'm taking back the crown
I'm all dressed up and naked

I see what's mine and take it
Sadism
Prekursor | Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:5 lat 3 miesiące Liczba postów:794 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 17
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 43

#13
05-07-2015, 18:32
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

Jakby ktoś przejeżdżał w okolicy... bo ja to ani pociągu, ani busa, nic- no a z buta nie pocisnę.
a obóz Felka to trwa tydzień, także końcem sierpnia jestem.
A we wrześniu, to wątpie. Brak podwózki pewny a i czasu niewiele bo tylko weekend.
Wróciłem na prochy tego co niegdyś stworzyłem.
Dziś we mnie wątpią jak na samym początku.
Dziś znowu ich zaskoczę.

GŁOS  
Temat muzyczny Sadisma

[Obrazek: zen-snake.gif]
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#14
05-07-2015, 18:46
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Jak tak patrzę, to od Ciebie są jakieś busy do Krakowa, a stamtąd to już możesz się dostać wszędzie. Choć pewnie nie dałbyś rady wsiąść w pociąg do Wrocławia w jakiś wrześniowy weekend? :V
Sadism
Prekursor | Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:5 lat 3 miesiące Liczba postów:794 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 17
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 43

#15
05-07-2015, 18:54
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

Raczej odpada. Do Krakowa możw i jakoś bym się dostał. Ale kombinować potem z busem do wrocka/pociągiem a potem nie będę mówił o powrocie..

Swoją drogą chwała knajpom z wifi :3
Wróciłem na prochy tego co niegdyś stworzyłem.
Dziś we mnie wątpią jak na samym początku.
Dziś znowu ich zaskoczę.

GŁOS  
Temat muzyczny Sadisma

[Obrazek: zen-snake.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości