♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Shem
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo Płeć:Samiec Wiek:Szkrab Liczba postów:27 Dołączył:Lip 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 10
Zręczność: 10
Spostrzegawczość: 10

#76
04-08-2017, 21:51
Prawa autorskie: YurikoSchneide, Disney, Askari

Ok, czekam z niecierpliwością :) Czy mogłabym Cię prosić, żebyś, kiedy będziesz robić Shema, dorysowała obu wersjom (nastoletniej i dorosłej) wystające górne kły, o takie jak u Sheru (postaci SickRogue'a)?
Miiba
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Nie wiem Liczba postów:4 Dołączył:Sie 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#77
07-08-2017, 14:13
Prawa autorskie: Ja

Nie jestem pewna czy mogę już o coś prosić, ale zaryzykuję ^^ Czekam na narodziny, żeby wtedy już oficjalnie ruszyć, a do tego czasu sobie wszystko przygotowuję :)
Tak więc oto moja prośba :)

http://img06.deviantart.net/0b1f/i/2012/...556269.png

Słodziaka numer trzy trzeba wyciąć i pokolorować.
Główne futro na ciemno. Taki ciemny popielaty szary. Nie aż czarny, ale fest ciemny. Brzuch i dodatki w tym grzywka, albo jej końce jaśniejsze. Nie białe całkiem, coś kremowo szarego może. Jeśli dasz radę to ładnie proszę o dodanie na czole znamienia w kształcie ciernia. Takiego ciernia jak róża ma, albo jak pazur, taki zakrzywiony lekko. Niech będzie w kolorze tego jaśniejszego futerka.
Jak masz tam na podorędziu jakieś tła to jeśli nie problem to można capnąć biegaczkę na tło;]

Z góry dziękuję ^^
Jeanette
Samotnik
*

Gatunek:Żeneta Afrykańska Płeć:Samica Wiek:Dorosły Liczba postów:131 Dołączył:Lip 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 36
Zręczność: 41
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 17

#78
12-01-2018, 21:43
Prawa autorskie: Asura

Czy istnieje jakas tycia pycia szansa że ta moja Emka jest skończona? C:


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości