komunikaty

> AUDYCJA 28 <

W tym tygodniu bonus - 5 opali - otrzymuje Mrithi!

UWAGA!
Z okazji dnia ojca każdy fabularny tata dostaje 5 opali od jednego swojego młodego (wiek dowolny)! Wszystkiego najlepszego! :>

inne

Cytat czerwca nadesłany przez Bomvu
Idzie sobie Bomvu i nagle mu mg "masz fiva" a on "no nieźle".
~ Ghalib, ShoutBox

Generator statystyk

CZERWIEC
Opady ograniczyły się do średniej obfitości deszczu raz, czy dwa w tygodniu. Oznacza to początek pory suchej. Temperatura stopniowo się obniża, a jej obecny zakres to 20-29 *C za dnia, w nocy zaś jest o kilka stopni chłodniej. Słońce odzyskało swoją moc, uspokajając rzeki, które niechętnie wróciły do koryt i zwolniły bieg. Kiedy nie przeszkadzają mu chmury, osusza całą krainę, ale póki co nie działa to zbyt szkodliwie na jej mieszkańców i roślinność.
Eden Sandjon
Czeladnik
*
GatunekPanthera leo krugeri PłećSamiec Wiek6 lat Tytuł fabularnyUczeń medyka Liczba postów:451 Dołączył:Mar 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 79
Zręczność: 65
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 3

19-06-2017, 16:44
Prawa autorskie: Dirke

Pokiwał głową, że rozumie.
- Dobrze, dziękuję. Postaram się też wziąć za szkolenie ich, chociaż nie jestem mistrzem bijatyki, ale myślę, że mógłbym pokazać młodym parę rzeczy. - lekko uśmiechnął się do czarnego, zresztą on sam dobrze znał możliwości Edena, parę sparingów przeprowadzili. Przysiadł sobie w oczekiwaniu na odejście króla i jelenia.
Odpowiedz
Myr
Odnowiciel | Król
*
Gatuneklew przylądkowy- P. l. melanochaita PłećSamiec Wiek4,6 roku Znamiona4/4 Tytuł pozafabularnyVIP / Moderator / Mistrz Gry Liczba postów:1,937 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 85
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61

19-06-2017, 16:59
Prawa autorskie: ja-Dirke

-Dasz sobie radę- Skinąłem mu głową i ruszyłem w drogę, tym razem czekał mnie wyprawa w jeszcze jedno przyjemne miejsce- pustynie. Ruszyłem wraz z jelonkiem. Nie wiedziałem jak ten zniesie taka podróż ale może da rade. Pustynie chciałem przejąć aby byłą krótsza droga, cięższa ale krótsza.

zt x2
Odpowiedz
Mrithi
Czeladnik
*
GatunekLew PłećSamiec Wiek4 lata Tytuł fabularnyStrażnik Liczba postów:72 Dołączył:Maj 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 60
Doświadczenie:

19-06-2017, 17:21
Prawa autorskie: OmegaLioness

Mrithi cały czas przyglądał się przebiegowi wydarzeń, nie ingerując weń. W głowie wytwarzał sobie powoli opinię o otaczających go osobnikach, lecz swych myśli nie wyraził nawet drgęciem twarzy.
Gdy Myr odchodził, rudogrzywy skłonił łeb na pożegnanie, po czym odwrócił się do Edena.
- Rozumiem, że mnie miał pan na myśli, mówiąc o "tym młodym lwie"? - zapytał, i przed nim uchylając głowę, choć nie tak nisko jak przed władcą.
Odpowiedz
Eden Sandjon
Czeladnik
*
GatunekPanthera leo krugeri PłećSamiec Wiek6 lat Tytuł fabularnyUczeń medyka Liczba postów:451 Dołączył:Mar 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 79
Zręczność: 65

19-06-2017, 17:33
Prawa autorskie: Dirke

Spoglądał na oddalające się postacie, do jego uszu doszło pytanie, ale ani na moment nie odwrócił głowy na rozmówce.
- Nie, bardziej o Kaisera. Jest silny, ale i niedoświadczony, poza tym ma jakiś taki paskudny charakter. Krótko mówiąc to taki dojrzewający owoc. Tylko trzeba mu pomóc dojrzeć. - teraz dopiero zerknął na lwa obok posyłając mu lekki uśmiech - - chodźmy na górę, trzeba będzie omówić kilka spraw.

/zt
Odpowiedz
Mrithi
Czeladnik
*
GatunekLew PłećSamiec Wiek4 lata Tytuł fabularnyStrażnik Liczba postów:72 Dołączył:Maj 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 60
Doświadczenie:

19-06-2017, 18:00
Prawa autorskie: OmegaLioness

Zdziwiony uniósł lekko brwi. To by oznaczało, że powinien oddalić się wraz z władcą, a tym czasem został zaproszony na górę. Zdecydował się wyjaśnić tę sprawę, więc podążył za brązowym.

Z.t.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-06-2017, 18:01 przez Mrithi.)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości