komunikaty

> AUDYCJA 28 <

W tym tygodniu bonus - 5 opali - otrzymuje Mrithi!

UWAGA!
Z okazji dnia ojca każdy fabularny tata dostaje 5 opali od jednego swojego młodego (wiek dowolny)! Wszystkiego najlepszego! :>


UWAGA!
3 lipca (poniedziałek) zostanie nagrana audycja z Xenią! Zapraszamy do nadsyłania pytań, pozdrowień i piosenek na konto Radio. :)inne

Cytat czerwca nadesłany przez Bomvu
Idzie sobie Bomvu i nagle mu mg "masz fiva" a on "no nieźle".
~ Ghalib, ShoutBox


Generator statystykCZERWIEC
Opady ograniczyły się do średniej obfitości deszczu raz, czy dwa w tygodniu. Oznacza to początek pory suchej. Temperatura stopniowo się obniża, a jej obecny zakres to 20-29 *C za dnia, w nocy zaś jest o kilka stopni chłodniej. Słońce odzyskało swoją moc, uspokajając rzeki, które niechętnie wróciły do koryt i zwolniły bieg. Kiedy nie przeszkadzają mu chmury, osusza całą krainę, ale póki co nie działa to zbyt szkodliwie na jej mieszkańców i roślinność.
Davien
Adept
*
Gatuneklew PłećSamiec Wiek1 rok i 8 miesięcy Liczba postów:57 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 63
Zręczność: 55
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 10

04-06-2017, 22:52
Prawa autorskie: Lineart: Malaika4, kolor: FKpl (Kifo) - av; Sirzi,Sauri-Elanor - podpis, PrinceVoldy-TLK (lineart), ja (kolory) - sygnatura

Zrobiło mu się przykro, gdy usłyszał że nie jest wystarczająco silny, ale mimo wszystko starał się zachować kamienny wyraz twarzy. Przygryzł tylko dolną wargę a gdy zapytano go o imię odparł:
- Nazywam się Davien. -
Uważnie wysłuchał planu wpierw chciał tu zostać lecz z minuty na minutę, gdy ryki nie ustawały, sądził że faktycznie będzie lepiej, jak wybiorą się gdzieś indziej.
- W porządku. Ja jestem za. - Odparł po chwili a po słowach Maru dodał:
- Obiecuję trzymać się blisko oraz iść tak prędko jak tylko mogę. - Naprawdę nie chciał być przeszkodą. Żałował że nie może jakoś bardziej pomóc.
- Może napotykali jakieś przeszkody podczas patrolu. - Zasugerował, idąc obok Venety oraz Maru w stronę lasu. Miał nadzieję że tam faktycznie kogoś znajdą.

//zt
Odpowiedz
Shujaa
Konto zawieszone
GatunekLew PłećSamiec Wiek3 lata Liczba postów:95 Dołączył:Paź 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 74
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 73
Doświadczenie: 5

06-06-2017, 13:02
Prawa autorskie: Lioden/Disney/Koseki

Był praktycznie po drugiej stronie rzeki kiedy usłyszał ryk, a potem coś jeszcze, nie potrafił określić tych dźwięków w 'zbitej masie', ale niepokój który poczuł w piersi niezbyt mu się spodobał. 
Bardzo długo nie zjawiał się na skale, patrolował pogranicze ziem z głową pełną dylematów. Powinien jakoś odpowiedzieć na to wezwanie? 
Stał tak dłuższą chwilę, cisza. Sawanna nad rzeką powróciła do swoich spraw, a im dłużej się wahał tym mniejszą ochotę miał ryknąc. 
Otrząsnął się. Shu ty głąbie nie bądź pierdołą.
Najwyżej bedzie pierwszy. Wszedł na pagorek i nabrał powietrza w pierś i ryknął donośnie.

W paru susach pognał z górki na dół kierując sie ku skale. Nie ukrywam, ale jakiś odzew ze strony braci byłby mile widziany.

Zt
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-06-2017, 13:02 przez Shujaa.)
Odpowiedz
Maru
Wojownik
*
GatunekLew PłećSamiec Wiek5,5 roku Tytuł fabularnyStrażnik Tytuł pozafabularnyPapużki Nierozłączki(+Venety) Liczba postów:476 Dołączył:Lis 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 75
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 7

06-06-2017, 19:52
Prawa autorskie: Sambirani & Inn

Wrócił tutaj, skąd przyszedł, z jednego prostego powodu. Wiedział, że ta droga jest czysta, a w każdym razie miał taką nadzieję. Tutaj na sawannie było ciężko się ukrywać niemniej starał się trzymać najniżej jak tylko mógł. Było stąd dobrze widać Lwią Skałę i chyba jakiś ruch na niej, ale póki co nic gwałtownego. To dobry znak, znaczy, że nie toczyły się tam póki co jakieś walki. Starał się podejść jeszcze bliżej co jakiś czas skrywając się za przeróżnymi skałami czy krzakami, czymkolwiek co mogłoby być kamuflażem.

Było pusto, więc ruszył przed siebie, chyba nadal niezauważony.

/zt
Prawie wszyscy to robią, więc... głos Maru.

[Obrazek: maru_by_salvathi_dayrvm3_by_artur1989-dazdvl0.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-06-2017, 21:20 przez Maru.)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości