♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Amani
Konto zawieszone

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:4 lata Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:403 Dołączył:Sty 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 84

#16
28-09-2015, 18:25
Prawa autorskie: Ssaku

Fel no ja mam problem bo u mnie działą tylko jedna słuchawka a nie mam innych ;-; I słyszę tylko ciebię
Kalani
Dobrotliwa | Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:722 Dołączył:Lis 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 82
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 17

#17
28-09-2015, 18:25
Prawa autorskie: MadKakerlaken
Tytuł pozafabularny: VIP

U mnie podobnie - Felka w lewym głośniku, Sadism w prawym xD
Macie lajka za Phila Collinsa pod koniec!
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#18
28-09-2015, 18:36
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Cytat:aż trzy osoby

A ja to co. :/

Cytat:Fel uważa ze tak jest ciekawiej xD
Dziwi mnie ten efekt.

Zawsze tak nagrywałam, ja słucham takich rzeczy przez głośniki i wydaje mi się to takie naturalne, że jedną osobę słyszysz z jednej strony, a drugą z drugiej - bardziej mi to wygląda na rozmowę. Ale nie ma problemu, żebym następne audycje nagrywała normalnie, ten "efekt" to tak z przyzwyczajenia. :'D

Zephyr, ten pociąg od razu mi się z Tobą skojarzył. ;D

[ Dodano: 2015-09-28, 17:40 ]
Amani, a nie możesz przez głośniki?
Jak nie to na razie kup sobie takie słuchawki za dychę, a następne audycje będę już nagrywać na obie słuchawki, skoro są z tym problemy. ^^'

Podobno da się jakoś tak zrobić, żeby przerobić to na dźwięk z obu głośników/słuchawek, ale ja nie jestem specem od takich rzeczy. Ale mogę spróbować.
Amani
Konto zawieszone

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:4 lata Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:403 Dołączył:Sty 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 84

#19
28-09-2015, 18:45
Prawa autorskie: Ssaku

Nie mam głosników w komputerze ale puszczę sb na telefonie ze słuchawków siostry. A co do tego efektu z dwóch głosników nie rozumiem. Trochę siedzę w montarzu i w miarę to ogarniam więc nie byłoby problemu jeżeli bys potrzebowała pomocy wal śmiało :)
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#20
28-09-2015, 18:49
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Skoro sobie poradziłaś, to już to zostawmy, a po prostu następne audycje będę nagrywać normalnie.
Amani
Konto zawieszone

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:4 lata Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:403 Dołączył:Sty 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 84

#21
28-09-2015, 18:54
Prawa autorskie: Ssaku

Dobsz
Kalani
Dobrotliwa | Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:722 Dołączył:Lis 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 82
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 17

#22
28-09-2015, 18:55
Prawa autorskie: MadKakerlaken
Tytuł pozafabularny: VIP

TUDUDUDUDU RZECZNY SADISM

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ZGONUJĘ

a logiczny komentarz będzie jak mi pszejdźie XDDDDDDDDDDDDDD
Alayike
Zbanowany

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:3 lata Liczba postów:208 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie:
Siła: 63
Zręczność: 77
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 30

#23
28-09-2015, 18:59
Prawa autorskie: Malaika4 / Leonoy

Co do następnych audycji.
~Temat KLa jak najbardziej, oczywiście można czasem odejść od tego tematu, ale wiadomo tak na chwilkę;
~Wywiadzik z osobami jak najbardziej, mi się ta forma baardzo podoba. Ale jeśli chcesz robić więcej audycji, a ludzi mamy ograniczonych, możesz robić na zmianę audycję/wywiad i audycję/plotki i ogólnie o KLu z dwójką/trójką userów którzy będą chętni :D;
~Pozdrowienia z piosenkami również super, następnym razem dam jakąś xD
~Następnym razem może z góry dać info kto jest gościem w wywiadach i właśnie pytania walić przed audycją do osoby. Niby można na pw wysłać do tej osoby, ale chyba fajniej to usłyszeć niż przeczytać :P

Chyba tyle, jak coś mi przyjdzie jeszcze do głowy to dam znać ;p
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#24
28-09-2015, 19:28
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Wiesz, też nie da się w nieskończoność mówić o samym KLu - tzn. da się, ale na ogół to schodzi na mówienie o własnych postaciach, tak jak teraz Sadism mówił o swoich, a to już praktycznie wywiad. :'D

Tak, następnym razem gość audycji będzie jawny. Teraz chciałam poruszyć z Sadismem ileśtam kwestii i obawiałam się, że jak jeszcze dojdzie 20 pytań od userów, to ta audycja będzie trwała 3 godziny. ;P Ale rozumiem, w następnych audycjach już zrobię to w ten sposób, najwyżej odpowiedzi będą bardziej skrótowe niż teraz.
Alayike
Zbanowany

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:3 lata Liczba postów:208 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie:
Siła: 63
Zręczność: 77
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 30

#25
28-09-2015, 19:59
Prawa autorskie: Malaika4 / Leonoy

Wiem że z pytaniami zajmie to sporo, dlatego właśnie mówiłam o audycjach tematycznych, typu #wywiad, #pytania do gościa, #ploteczki o klu (gadanie o akcjach, ocenianie sytuacji może i postów, a zawsze kilka akcji jest, więc choćby godzinna audycja się pewnie znajdzie, jeśli będą dwie, trzy osoby dyskutować ;p). I na zmianę robienie tych audycji, zamiast tylko jednej ogólnej ;) Szczególnie że chcesz zwiększyć ich liczbę :D
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#26
28-09-2015, 20:18
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

HAŃBA CI, SADISM
Czytałam najpierw Wasze komentarze i zepsuł mi niespodziankę :< a weś fogle. I tu mamy wrażenie z pierwszych 3 minut audycji, reszta będzie, jak wysłucham całości. O ile będę miała tyle cierpliwości :D

[ Dodano: 2015-09-28, 19:23 ]
PS. O ile kojarzę, węże mają wręcz dwie pary powiek :d
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Saix
Konto zawieszone

Gatunek:Lew afrykański Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni Liczba postów:228 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 55
Zręczność: 77
Spostrzegawczość: 78
Doświadczenie: 55

#27
28-09-2015, 20:50
Prawa autorskie: Dirke

Huehuehuehue.
Moja piosenka taka rlz.

Sami, węże nie mają powiek |D

Sadism, byłbyś takim fajnym wilkiem XDDD I miałbyś co pisać o uszach i powiekach!
Ale no, mniejsza.
Jak dla mnie audycja super. Faktycznie lepiej będzie, kiedy gość będzie z góry jawny. wtedy będzie można wyznaczyć konkretną część na pytania do niego.
A swoją drogą, mi tam sie podoba jak ktoś opowiada o KLu, ale w dużej mierze skupiając się tylko na swoich postaciach. Wtedy każdy będzie miał okazję do powiedzenia czegoś o nich, bo bardzo często za danym lwem bądź innym zwierzakiem, stał jakiś pomysł, ale niekoniecznie udało się go userowi pokazać na fabule. Albo na przykład ta ciekawostka o imieniu Sadisma ;o
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#28
28-09-2015, 20:53
Prawa autorskie: ja-Dirke

wy to na zywo czy wcześniej jakoś nagrywacie i puszczacie?

edit.

dobra widze yt
poszukajcie moze czegos takiego jak zwykłe radyjko
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

#29
28-09-2015, 21:02
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Wszyscy się zachwycają głosem Sadisma, mi się rzuciło co innego w oczy. Cholera jasna, jaki Ty masz Naarowaty sposób mówienia, składania zdań i reagowania. Naprawdę, jakbym słyszała Naarę (Mayę), tak naprawdę tylko głosy macie inne. Byście się razem świetnie dogadali.

Po pierwsze, dawajcie wyraźne czasy, w którym są piosenki. Nie wszystkich one interesują.
Po drugie, taka forma o wiele bardziej mi się podoba. Ewentualnie można jeszcze gadać o nowościach w filmach animowanych, te audycje wcale nie są aż tak częste, a chociażby od ostatniej pojawił się trailer Księgi Dżungli w wersji fabularnej. Zawsze coś się znajdzie. Gadanie o niczym, hm. No nie wiem. Średnio.

Fajnym pomysłem byłoby mieć jedno pytanie, które przewijałoby się przez wszystkie audycje - można zobaczyć, jak różne są zdania różnych osób. Nie wiem, jak pojawiłeś się na forum czy coś w tym stylu.

Może lepiej będzie robić krótsze, a częstsze audycje? Trwające do czterdziestu minut. Bo tak to jest często, nie dziwota, że są rzadko.

Na południu Polski rzeczywiście mówi się "idę na pole". Pamiętam, jak byłam u Naary rok temu i jego mama stwierdziła, że idzie na pole z psem. Jakie moje zdziwienie było, gdy okazało się, że pani wyszła po prostu na ogródek. :D

Węże mają powieki, ale nieruchome. Podstawową funkcją powiek jest ochrona przed wysychaniem oka, z kręgowców tylko ryby ich nie mają, bo żyją w wodzie. To logiczne, że skoro węże mogą żyć nawet na pustyni, muszą coś mieć na tym oku, aby w takim klimacie im nie wyschły. ;P
Sadism
Prekursor | Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:5 lat 3 miesiące Liczba postów:794 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 17
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 43

#30
28-09-2015, 21:19
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

Hmmm skoro wam się tak mój głos podoba... gdybyście chcieli mógłbym osobno od Felki nagrywać krótkie wywiady by poznać wszystkich ciekawych użytkowników ;)
Wy mówicie kogo poprosić, a ja bym już nagrywał. No i montowałbym dokładniej, bo materiały krótkie to i mniej roboty (materiał trwalby ok. 20 minut)
Wróciłem na prochy tego co niegdyś stworzyłem.
Dziś we mnie wątpią jak na samym początku.
Dziś znowu ich zaskoczę.

GŁOS  
Temat muzyczny Sadisma

[Obrazek: zen-snake.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości