♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#31
28-09-2015, 21:22
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Myr, ale gdyby to było na żywo, to słuchałyby tego może 3 osoby. Formuła typowego radia sprawdza się, gdy słuchaczy jest parę tysięcy, ale tutaj to nie miałoby wiele sensu.
Chyba że chodzi Ci o coś innego? Jeśli masz na myśli to, że to nie jest sam plik audio, tylko jest jeszcze obrazek, to, hm... Niewiele mogę na to poradzić. Wcześniejsze audycje wrzucałam na Wrzutę, ale Wrzuta padła, a ja nie znam lepszego, trwalszego i prostszego w obsłudze hostingu niż YT.

Venety, dzięki za rozbudowaną opinię! To bardzo pomaga. ^^
Okej, pod następną audycją mogę zrobić rozpiskę odnośników do części mówionych, tak by można było bez przeszkód pomijać piosenki. Zresztą do tej też mogę je dopisać, o ile teraz ma to jeszcze sens.
Podoba mi się pomysł o nowościach w filmach animowanych. :) Śledzę takie newsy, więc nie będzie najmniejszego problemu, żebym ja albo moi goście mówili o tym w audycjach.
Cytat:Fajnym pomysłem byłoby mieć jedno pytanie, które przewijałoby się przez wszystkie audycje - można zobaczyć, jak różne są zdania różnych osób. Nie wiem, jak pojawiłeś się na forum czy coś w tym stylu.

Myślę, że takich typowych pytań jest nawet więcej (choćby jeszcze "skąd Twój nick?" albo "dlaczego taka postać?"). Nie wiem, czy jest sens, żeby z góry zakładać, że to jedno konkretne musi być w każdej audycji.

I tak, mam zamiar właśnie robić krótsze, a częstsze - była już o tym mowa przy poprzedniej audycji i teraz wreszcie naprawdę się do tego przymierzam (mam już nawet osobę na następną audycję). Tylko że ciężko nagrać 40-minutową audycję; jak ktoś o czymś mówi i widać, że ma jeszcze sporo do powiedzenia, to głupio mi przerywać. I tak powstrzymywałam się przed zagadaniem Sadisma o jeszcze kilka spraw. ^^' Możemy co najwyżej spróbować skrócić je do godziny.

[ Dodano: 2015-09-28, 20:26 ]
Phh, konkurencję mi robi, co za wonsz. :<

A ja myślałam nad tym, żebyś następną nagrał ze mną, tzn. byłyby 3 osoby, a userzy mogliby dać pytania do Ciebie + do tej trzeciej osoby.
Tzn. ja z chęcią odstąpię Ci montaż (ja tego nie robiłam, bo chciałam wrzucić przed rokiem akademickim...), ale nie musisz wykluczać mnie z nagrań, ja tu specjalnie chcę kupować mikrofon, no. xd
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#32
28-09-2015, 21:41
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

Częściej, a krócej to naprawdę dobry pomysł. Ja półtorej godziny to dużo, pewnie nie dam rady za jednym razem odsłuchać :D
A takie wywiady, o jakich mówi Sadism też brzmią nieźle.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Sadism
Prekursor | Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:5 lat 3 miesiące Liczba postów:794 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 17
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 43

#33
28-09-2015, 21:44
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

Fel nie wykluczam cie moja droga. Masz ode mnie <3 serduszko na zgodę :)
Ja myślałem by poza twoimi audycjami bylo cuś mniejszego.Nie konkurencja ;)
Wróciłem na prochy tego co niegdyś stworzyłem.
Dziś we mnie wątpią jak na samym początku.
Dziś znowu ich zaskoczę.

GŁOS  
Temat muzyczny Sadisma

[Obrazek: zen-snake.gif]
Machafuko
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 lata 2 miesiące Liczba postów:786 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 38

#34
28-09-2015, 21:47
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

Konkurencja jest wporzo :v
Głos // Sylwetka // A tu w nowej roli // I prezencik od synka
___

I rzekł do mnie główny admion: "Zbanuj wszystkich, ja rozpoznam swoich".


Zielony? Czy czerwony? :v
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#35
28-09-2015, 21:53
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Wiesz, nie miałabym nic przeciwko, tylko nie wiem, czy to ma sens. Ja bym to raczej widziała na takiej zasadzie, że bym Cię włączyła do audycji - nawet na stałe, jeśli chcesz - bo widzę, że masz do tego dryg, dobry mikrofon, no i znasz się na tym bardziej ode mnie. Mógłbyś też to ładnie montować, jak masz czas i ochotę.
Weź pod uwagę, że nie ma tak wielu userów, którzy by chcieli i mogli być w audycjach. Jak będziemy robić po dwie krótkie audycje np. co miesiąc, to obawiam się, że zaraz skończą nam się userzy do rozmów.
Furaha
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:2 lata Liczba postów:315 Dołączył:Cze 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 72
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 72
Doświadczenie: 20

#36
28-09-2015, 23:28
Prawa autorskie: lineart Tcii, podpis rin-shiba i cyctat

Felka, zawsze możecie znaleźć inne tematyki do rozmów. Teraz nie podam przykładu bo nie mam pomysłu, ale z jedną osobą, powiedzmy z tobą, gadałoby się na przykład o pierdołach ogólnych np. skąd wziął się nick etc ale też np. powiedzmy o świętach (o ile jakieś będą), a z drugą czysto o fabule np. o wydarzeniach na fabule
[Obrazek: stock_night_sky_ocean</em>_free_by_rin_shib...an7frh.png]

*Ref*
Feeling my way through the darkness
Guided by a beating heart
I can't tell where the journey will end
But I know where to start
They tell me I'm too young to understand
They say I'm caught up in a dream
Well life will pass me by if I don't open up my eyes
Well that's fine by me




Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#37
28-09-2015, 23:32
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Jasne, można tak, ale np. na fabule raz dzieje się więcej, a raz mniej i nie zawsze jest co komentować. Ale tak, jak najbardziej można o tym mówić. ;3
Inn
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Dorosła Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:892 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 59

#38
29-09-2015, 00:14
Prawa autorskie: ~Malaika4

Powiem szczerze, że to najlepsza audycja ze wszystkich, które dotąd powstały. I mówię serio. Była dla mnie bardzo ciekawa, strasznie mi się podobała. Zdecydowanie usłyszałabym więcej Sadiego w KLowym radiu :D
I jeśli chodzi o wrzutę i yt, to dla mnie o wiele lepiej jest na yt, z wrzutą miałam dużo problemów, wyskakiwały mi błędy, przerywało i w ogóle, z yt tego nie ma.
A co do tego, że Fel słuchać w jednej słuchawce i Sadiego w drugiej to bardzo fajny pomysł, tylko ja mam taki problem, że słyszę na jedno ucho gorzej, dlatego jak jedna osoba jest normalnie, to druga cicho, ew. jak podgłośnię, to jedna jest okej, a druga za głośno dla mnie xD No może nieco przesadzam, może nawet nie chodzi o głośność, ale lepiej moja lewa strona "reaguje" na dźwięk, nie potrafię tego wytłumaczyć xd

Co do częstszych, a krótszych audycji to jestem jak najbardziej za! :D Można by też zrobić jakiś konkretny temat, na który by się rozmawiało, żeby userzy wysyłali pytania zgodne z tym tematem (widziałabym to jako konkretne hasło przewodnie dla danej audycji i cała audycja kręciłaby się wokół właśnie tego hasła).
Zdecydowanie najfajniej słucha się o forum, postaciach na nim i userach (wiadomo zresztą xd), nowinki ze świata filmów animowanych też jak najbardziej byłyby okej! :D I jakieś rzeczy, które są aktualnie "na topie", według mnie ciekawie by było posłuchać, co ludzie sądzą na temat różnych rzeczy.
Wywiad jak najbardziej spoko, można by też wpleść jakieś inne elementy występujące w radiach, żeby były jakieś dłuższe wypowiedzi i nie wiem w sumie za bardzo, ciężko mi coś więcej napisać, nie słucham radia XD

Jak coś to są tylko moje opinie i moje własne myśli, nie bierzcie tego do siebie czy coś xD
[Obrazek: innpodpismalaika_by_chotara-d92hlu4.png]
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#39
29-09-2015, 00:39
Prawa autorskie: ja-Dirke

Laczki a nie ciapy jakieś x)

u mnie to różnie kumpel mówiły na pole ja na dwór wiec no xp... a z tego samego podwórza żeśmy.
Sargon
Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:2 lata 9 miesięcy Liczba postów:81 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 7
Zręczność: 37
Spostrzegawczość: 10
Doświadczenie: 25

#40
29-09-2015, 00:48
Prawa autorskie: Av. Grima tł. Ja

laczki, ciapy, bambosze... jakieś jeszcze wersje? ;p
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#41
29-09-2015, 00:52
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Też odnoszę wrażenie, że ta audycja była najlepsza. Była najbardziej konkretna, prawie przez cały czas kręciła się wokół forum, no i ten głos Sadisma (+jakość dźwięku z jego strony)! ;)

Tak jak pisałam, następne audycje będą już nagrywane tak, żeby z obu słuchawek/głośników wydobywał się ten sam dźwięk. Skoro tak będzie wam lepiej słuchać, to nie ma problemu.
Hasła przewodnie to bardzo dobry pomysł, na pewno nad tym pomyślę. ^^

I przecież po to jest ten temat, żeby wyrażać swoje opinie. Dobrze by było, gdyby osoby, które słuchają audycji, wypowiadały się na jej temat, bo nie nagrywamy tego dla siebie, tylko dla całego forum.

PS No właśnie ja też nie słucham radia. Zresztą to jest bardziej podcast niż radio, ale już nie bawmy się w szczegóły. ;d
PS2 Planuję teraz nagrywanie wszystkich audycji w składzie: ja, Sadi + gość. Sadism zajmie się też montażem, bo zdecydowanie sprawniej porusza się na tym gruncie. Wstępnie ustaliliśmy, że następna audycja pojawi się za miesiąc i mamy już nawet osobę na gościa, ale to już później to jakoś oficjalnie ogłosimy, założymy temat do pytań i pozdrowień etc.

[ Dodano: 2015-09-28, 23:52 ]
Jeszcze są pantofle. I na pewno coś tam jeszcze jest, ale nie pamiętam co.
Israel
Duch
*

Gatunek:Hiena cętkowana Płeć:Samiec Wiek:4 lata Liczba postów:458 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie:
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#42
29-09-2015, 00:57
Prawa autorskie: Inn, Venety, Vasanti Vei, Skanda

Dziękuję za życzenia i pozdrowienia.

Audycja fajna. Oczywiście to zasługa prowadzących. (Sadi, bardzo fajnie się Twojego głosu słucha :).)

Słuchałem o Skadimie i skojarzył mi się z Hitlerem (czystość rasy). Ale masz plusa za tą postać ze względu na to podobieństwo do Nuki.
Gdy zapadła ta noc niewygodnie mi było
Przeżywałem koszmary w ciemności bez dna
Widziałem obok, tuż tuż
Że trup psuje się już
I zmartwiałem na myśl, że nieboszczyk to ja!

[Obrazek: screen2.PNG]
Gram w FH, IW, DD, LM, IT PL, WS pod nickiem Ognik
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#43
29-09-2015, 01:06
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Dzięki, Płomyczku, cieszę się, że Ci się podobała. ;D
Inn
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Dorosła Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:892 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 59

#44
29-09-2015, 01:09
Prawa autorskie: ~Malaika4

Są jeszcze klapki :D
I ja zawsze mówiłam "na dwór", ew "na zewnątrz". Raczej to pierwsze, bo krótsze.

Serio nie mogę się doczekać kolejnych audycji, odwaliliście kawał dobrej roboty przy tej ^^ Chciałabym tak mieć gadane jak wy XD
[Obrazek: innpodpismalaika_by_chotara-d92hlu4.png]
Sargon
Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:2 lata 9 miesięcy Liczba postów:81 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 7
Zręczność: 37
Spostrzegawczość: 10
Doświadczenie: 25

#45
29-09-2015, 01:33
Prawa autorskie: Av. Grima tł. Ja

Oj bo się wzruszę xD (zarówno za to że miło się mnie słucha, jak i za to że Skadim jest porównany do jednego z największych zbrodniarzy w historii)

Skadim jeszcze jest projektem, ale zobaczymy.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości