♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Machafuko
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 lata 2 miesiące Liczba postów:786 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 38

#46
29-09-2015, 03:06
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

REPTILIANIE XDDDD
Fel, już czekałem na moment, gdy zaczniesz nawijać o Aśtarze Szeranie i jego gwiezdnej flotylli xD

Ogólnie fajnie wam to wyszło, temat sam się ciągnął - było właśnie tak radiowo, że rozmowa sama się rozwijała.

Tak zauważyłem, że sporo mnie tam było xD

Co do Fuko i jego przemiany, ja myślę że został taki sam, tyle że chciałem dać mu coś to czego chciałby wracać - bo gra postacią nieuwiązaną jakoś w świat przedstawiony nie jest zbyt fajna, a on dotychczas tak był. Znaczy miał jakąś historię, wszak grałem nim przez chwile 3 lata temu, ale po takim czasie jakby zaczynałem z czystą kartą, przynajmniej ja tak to odczuwałem to mu swoistą kotwiczkę zarzuciłem i będę miał teraz wokół czego rozwijać fabułę. Choć mówiąc szczerze to była inicjatywa Ayu, ja tylko sobie pomyślałem "hmmm... właściwie czemu nie", zwłaszcza że Fuko od początku ją polubił :v
Tak że Sadism ta koncepcja paringu powstała jeszcze przed akcją z nosorożcem, ale nic na siłę. Postanowiłem to rozwiązać fabularnie... zobaczyć jak to się rozwinie... No ale się wstrzeliłeś tym nosorożcem w odpowiednim momencie i z pewnością dopomogłeś xD

Ej, ale akurat ja nic o potępieniu nie mówię :v To autorskie, Israela.

Fel, nie dasz rady mówić tak twardo jak Ślązacy, tak jak oni nie potrafią zmiękczać i wydłużać jak my. Nawet jak staramy się mówić krótko to i tak będzie słychać ten nas zaśpiew; Sadi zresztą sam próbował to mówić krótko, ale i tak i tak słychać pewne wydłużenie. Dlatego wtedy nie potrafiłaś wtedy tego wymówić; można spróbować naśladować, ale to zawsze będzie brzmieć sztucznie w ustach kogoś, kto nie ma specyficznego zaśpiewu dla danego regonu.

Co do audycji. A może by tak zrobić serię "tydzień z". Nagrać jakiś dłuższy materiał z jedną osobą i codziennie przez tydzień publikować fragment 15-20 minutowy. I za tydzień ktoś inny. Tylko wtedy te części powinny być bardziej tematyczne, żeby to sprawdziło w takim formacie.
Głos // Sylwetka // A tu w nowej roli // I prezencik od synka
___

I rzekł do mnie główny admion: "Zbanuj wszystkich, ja rozpoznam swoich".


Zielony? Czy czerwony? :v
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#47
29-09-2015, 08:28
Prawa autorskie: ja-Dirke

ciekawiej byłoby co 2 tygodnie i czas na ogarniecie było itp. co tydzień to w końcu moze męczyć takie coś.
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

#48
29-09-2015, 10:11
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

U mnie na klapki plażowe (ale klapki, nie japonki) mówi się laczki. Na typowe domowe kapcie zdarza się papcie, paputy, ale to nie jest regionalizm.
A pantofle to nazwa dla eleganckich butów na niewielkim obcasie. :P
Machafuko
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 lata 2 miesiące Liczba postów:786 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 38

#49
29-09-2015, 13:16
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

No albo jak Myr mówi. Tydzień audycji, tydzień ciszy na ogarnięcie i znów audycje i tak by to leciało.
Głos // Sylwetka // A tu w nowej roli // I prezencik od synka
___

I rzekł do mnie główny admion: "Zbanuj wszystkich, ja rozpoznam swoich".


Zielony? Czy czerwony? :v
Sadism
Prekursor | Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:5 lat 3 miesiące Liczba postów:794 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 17
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 43

#50
29-09-2015, 16:41
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

Nie przesadzacie?
Raz na mies. po 50 minut to w sam raz w moim mniemaniu ;)
Wróciłem na prochy tego co niegdyś stworzyłem.
Dziś we mnie wątpią jak na samym początku.
Dziś znowu ich zaskoczę.

GŁOS  
Temat muzyczny Sadisma

[Obrazek: zen-snake.gif]
Israel
Duch
*

Gatunek:Hiena cętkowana Płeć:Samiec Wiek:4 lata Liczba postów:458 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie:
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#51
29-09-2015, 16:48
Prawa autorskie: Inn, Venety, Vasanti Vei, Skanda

Sadism napisał(a):Raz na mies. po 50 minut to w sam raz w moim.mniemaniu ;)
Popieram.
Gdy zapadła ta noc niewygodnie mi było
Przeżywałem koszmary w ciemności bez dna
Widziałem obok, tuż tuż
Że trup psuje się już
I zmartwiałem na myśl, że nieboszczyk to ja!

[Obrazek: screen2.PNG]
Gram w FH, IW, DD, LM, IT PL, WS pod nickiem Ognik
Machafuko
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 lata 2 miesiące Liczba postów:786 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 38

#52
29-09-2015, 16:57
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

No wiecie mi chodziło tylko o to żeby nagrywać dłuższy materiał, ale puszczać go w ciągu tygodnia, a nie na raz, tylko tyle :v Może być i raz na miesiąc.
Głos // Sylwetka // A tu w nowej roli // I prezencik od synka
___

I rzekł do mnie główny admion: "Zbanuj wszystkich, ja rozpoznam swoich".


Zielony? Czy czerwony? :v
Setkar
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:rok Tytuł fabularny:Książę Liczba postów:107 Dołączył:Lip 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 30
Zręczność: 50
Spostrzegawczość: 40
Doświadczenie: 20

#53
29-09-2015, 17:25
Prawa autorskie: jo/ref-Skadim

A moim zdaniem póki macie o czym mówić, to powinniście to robić, bez spinania się, że onie, czas antenowy, którego nie macie się skończy. Jak ktoś nie ma czasu, żeby puścić sobie audycję w tle na 2h i cośtam robić (bo nie wierzę, że siadacie, rzucając wszystko i wsłuchujecie się, zawieszając spojrzenie na screenie z KL-a), no to sory-jego problem? Problem, że musi to sobie rozbić to słuchanie na dwa czy coś, czyli błahostka w porównaniu z organizowaniem "programu" audycji, żeby wszystko prosto stało i w równych odstępach.
[Obrazek: eager_boy_by_rindoe_daj31jz_by_ragous_da...apt3iu.png]
Machafuko
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 lata 2 miesiące Liczba postów:786 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 38

#54
29-09-2015, 18:29
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

Mi tam bardziej chodziło o pewien chwyt psychologiczny. Niech nagrywają cały materiał od razu, pewnie. Tu jednak chodzi o zagospodarowanie czasu. Bo teraz mamy tak, że jest sobie materiał długo, długo nic i kolejny materiał. A jakby jeden rozciągnąć na tydzień, to można jakoś niwelować to wrażenie, że audycje pojawiają się okazjonalnie. Nagrywają 1,30h - tną go na 7 części, i dajmy na to co drugi dzień publikują. Oczywiście masz rację jest trudność, bo wtedy te części powinny być mocno tematyczne, ale zyskujemy efekt odcinkowości. Tak jak się przy serialu czeka z niecierpliwością na nowy :P
Oczywiście to tylko sprawdziłoby się w formie rozmowy, bez piosenek i innych takich - to jest już zupełnie inny format, można by takie coś robić obok tych głównych audycji z piosenkami i pozdrowieniami.

To wincyj roboty nieco, ale daje taki fajny efekt ciągłości i wypełnia pustkę pomiędzy poszczególnymi audycjami.
Głos // Sylwetka // A tu w nowej roli // I prezencik od synka
___

I rzekł do mnie główny admion: "Zbanuj wszystkich, ja rozpoznam swoich".


Zielony? Czy czerwony? :v
Sadism
Prekursor | Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:5 lat 3 miesiące Liczba postów:794 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 17
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 43

#55
29-09-2015, 18:32
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

Fuko, i własnie to proponowałem kilkanaście postów temu...
Żeby dodatkowo prowadzić cos takiego. Osobno, i ze bym ja to prowadził. Ale z Feliją pogadałem i na razie nie ma co mieszać.
Wróciłem na prochy tego co niegdyś stworzyłem.
Dziś we mnie wątpią jak na samym początku.
Dziś znowu ich zaskoczę.

GŁOS  
Temat muzyczny Sadisma

[Obrazek: zen-snake.gif]
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#56
29-09-2015, 18:51
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Hej, ja nie mówię, że "nie, co za beznadziejny pomysł, idźcie się schować", tylko po prostu obawiam się, że zabraknie nam userów na tyle materiału, a Sadismowi czasu na prowadzenie i tego, i audycji ze mną (bo chciałabym go włączyć na stałe). Ale Sadi może spróbować jak chce, ja jestem trochę sceptyczna i boję się, że za dużo będziesz miał na głowie - ale jeśli uważa, że da radę, to czemu nie?
Vult
Duch
*

Gatunek:Sęp uszaty Płeć:Samica Wiek:6 lat Liczba postów:849 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#57
29-09-2015, 19:42
Prawa autorskie: Dirke, Kami, Rag.

Nie wiem czy ktoś wymienił są jeszcze kapcie. Chociaż mój partner wielce był zdziwiony jak mówiłam że szukam laczków. Nie wiedział co to :P
Podobnie było jak mówiłam nie chichraj się, pindruje, lufrować, giry, lumpy. Ot takie tam gwarowe.
Choć obecnie będąc na Warmińsko-Mazurskim a nie Kujawach przejęłam nowe słowo od teściowej "kupcze" : D

Bardzo mi się podobała elokwencja, szczególnie Sadism'a mógł nadawać i nadawać. A nie było przy tym słychać stęknięć i "yyy", "eee".
Zbyt długa była przerwa po tym jak miała lecieć puszczona muzyka. Aż się upewniałam czy mi się yt nie zaciął z powodu braku neta. Ale to taki drobiazg.
Zdradziliście kim jest Kimi a miało pozostać na jakiś czas w tajemnicy ;_;
Formę wywiadu przyjemnie się słuchało, choć byłoby lepiej gdyby było wiadomo kim będzie gość i można było konkretniejsze pytania dać.
Sadism
Prekursor | Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:5 lat 3 miesiące Liczba postów:794 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 17
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 43

#58
29-09-2015, 19:49
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

Vult napisał(a):Nie wiem czy ktoś wymienił są jeszcze kapcie. Chociaż mój partner wielce był zdziwiony jak mówiłam że szukam laczków. Nie wiedział co to :P
Podobnie było jak mówiłam nie chichraj się, pindruje, lufrować, giry, lumpy. Ot takie tam gwarowe.
Choć obecnie będąc na Warmińsko-Mazurskim a nie Kujawach przejęłam nowe słowo od teściowej "kupcze" : D

Bardzo mi się podobała elokwencja, szczególnie Sadism'a mógł nadawać i nadawać. A nie było przy tym słychać stęknięć i "yyy", "eee".
Zbyt długa była przerwa po tym jak miała lecieć puszczona muzyka. Aż się upewniałam czy mi się yt nie zaciął z powodu braku neta. Ale to taki drobiazg.
Zdradziliście kim jest Kimi a miało pozostać na jakiś czas w tajemnicy ;_;
Formę wywiadu przyjemnie się słuchało, choć byłoby lepiej gdyby było wiadomo kim będzie gość i można było konkretniejsze pytania dać.


1. Znam kilka tych słów, też mówię by się nie chichrano, giry też znam, i a lump to inaczej żebrak/ bezdomny . przynajmniej u nas.
2.Dziękuję za docenienie że nie robiłem yyy eee. Ale to zasługa książek, dużej ilości rozmów na co dzień oraz zapędów aktorskich.
3.To z tymi przerwami tez zauważyłem i jak będę ja montował to zamierzam to poprawić w następnych audycjach.
4.Sory za Kimi, i w następnej audycji też się pojawię także jak coś to dawajcie pytania.
Wróciłem na prochy tego co niegdyś stworzyłem.
Dziś we mnie wątpią jak na samym początku.
Dziś znowu ich zaskoczę.

GŁOS  
Temat muzyczny Sadisma

[Obrazek: zen-snake.gif]
Vult
Duch
*

Gatunek:Sęp uszaty Płeć:Samica Wiek:6 lat Liczba postów:849 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#59
29-09-2015, 20:11
Prawa autorskie: Dirke, Kami, Rag.

Lumpy to ciuchy (:
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#60
29-09-2015, 20:32
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

A kapcie to nie jest najzwyklejszy ogólnopolski wyraz? A reszta to takie regionalizmy, kapcie są, hm, słownikowe.
Też mówię giry i chichrać się (no może nie jakoś często, ale wydaje mi się, że to normalne słowa/wyrażenia).
Lumpy mi się z lumpeksem kojarzą (wg google - całkiem słusznie).

Te przerwy program zrobił mi automatycznie, nie sądziłam, że będą takie długie. ^^' Bardziej skupiałam się na sprawdzaniu, czy wszystko jest w odpowiedniej kolejności etc., te przerwy zeszły na drugi plan.

Cytat:A nie było przy tym słychać stęknięć i "yyy", "eee".

Ja po prostu szybciej myślę niż mówię. ,_,

I sorry z tym Kimi, nie mówiłaś, żeby nie mówić, więc jak Sadi się mnie spytał, to odpowiedziałam bez namysłu... Mało kto ukrywa swoje multikonta. Jeszcze raz przepraszam.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości