♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#16
26-10-2015, 15:57
Prawa autorskie: ja-Dirke

Fuko z tym do propozycji a nie tutaj xp
Czy zawsze musisz walić takie rzeczy, a nie w normalny sposób komentować, zaś pomysł dac tam gdzie jego miejsce.
Sam napomknęłam, ze mówiłam we Wrocku o tych sprawach i tyle facet nosz kurde.

Nic na temat audycji nie powiedziałeś praktycznie nic to wklej do pomysłów/dyskusji xp
Machafuko
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 lata 2 miesiące Liczba postów:786 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 38

#17
26-10-2015, 16:06
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

No audycja spoko :V
Głos // Sylwetka // A tu w nowej roli // I prezencik od synka
___

I rzekł do mnie główny admion: "Zbanuj wszystkich, ja rozpoznam swoich".


Zielony? Czy czerwony? :v
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#18
26-10-2015, 16:44
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

To wiele wnosi, ale dzięki. xd

PS Twój pomysł brzmi całkiem ciekawie, ale to serio do propozycji.
Israel
Duch
*

Gatunek:Hiena cętkowana Płeć:Samiec Wiek:4 lata Liczba postów:458 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie:
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#19
26-10-2015, 20:59
Prawa autorskie: Inn, Venety, Vasanti Vei, Skanda

Zagłosowałem, że bardzo mi się podobała. Ale jednak poprzednia wydawała mi się lepsza. Tutaj byli starzy użytkownicy, opowiadający o czymś, co było dużo przed moim przybyciem, więc często nie ogarniałem o co/kogo chodzi. Ale był taki plus, że się mogłem trochę dowiedzieć o forum sprzed kilku lat.
Za to piosenki bardzo mi się podobały. Szczególnie dwie: piosenka Myra i piosenka z ADGTH.
Piosenka Myra jest super, ale za to ostatnia piosenka sprawiła, że jestem szczęśliwszy - po prostu uwielbiam ją.
No i czekam na kolejną audycję. Mam nadzieję, że tym razem w pełnym składzie prowadzących :).
Gdy zapadła ta noc niewygodnie mi było
Przeżywałem koszmary w ciemności bez dna
Widziałem obok, tuż tuż
Że trup psuje się już
I zmartwiałem na myśl, że nieboszczyk to ja!

[Obrazek: screen2.PNG]
Gram w FH, IW, DD, LM, IT PL, WS pod nickiem Ognik
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#20
26-10-2015, 21:29
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Cóż, trochę się tego obawiałam, że właśnie nie bardzo będziecie kojarzyć, o czym mowa, ale chyba raz na jakiś czas nie zaszkodzi wam posłuchać o czymś innym. ;d Zakładam, że to było tak jednorazowo, ogólnie będę starała się w audycjach rozmawiać o tym, co jest teraz, a nie pięć lat temu.

Też uwielbiam ostatnią. W końcu moja propozycja. ;P Lubię też piosenkę od Zephyra, w ogóle mało która piosenka z animacji mi się nie podoba.
Israel
Duch
*

Gatunek:Hiena cętkowana Płeć:Samiec Wiek:4 lata Liczba postów:458 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie:
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#21
26-10-2015, 21:39
Prawa autorskie: Inn, Venety, Vasanti Vei, Skanda

A jeszcze takie pytanie:
W każdej audycji gościem ma być ktoś inny?
Bo nie wiem, czy dobre info mam.
Gdy zapadła ta noc niewygodnie mi było
Przeżywałem koszmary w ciemności bez dna
Widziałem obok, tuż tuż
Że trup psuje się już
I zmartwiałem na myśl, że nieboszczyk to ja!

[Obrazek: screen2.PNG]
Gram w FH, IW, DD, LM, IT PL, WS pod nickiem Ognik
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#22
26-10-2015, 21:54
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Tak, przynajmniej dopóki nam nie zabraknie chętnych. ;) Przy czym Sadism ma być współprowadzącym, więc on będzie się pojawiał (w miarę możliwości) w każdej kolejnej audycji.
Israel
Duch
*

Gatunek:Hiena cętkowana Płeć:Samiec Wiek:4 lata Liczba postów:458 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie:
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#23
26-10-2015, 22:25
Prawa autorskie: Inn, Venety, Vasanti Vei, Skanda

YAY. No to super :).
Gdy zapadła ta noc niewygodnie mi było
Przeżywałem koszmary w ciemności bez dna
Widziałem obok, tuż tuż
Że trup psuje się już
I zmartwiałem na myśl, że nieboszczyk to ja!

[Obrazek: screen2.PNG]
Gram w FH, IW, DD, LM, IT PL, WS pod nickiem Ognik
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

#24
26-10-2015, 22:35
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Luźne pomysły do wykorzystania:

- mały forumowy feature, sporo osób w jakiś sposób tworzy (najczęściej są to rysunki, fakt), ale jak dużo osób o tym wie? Ja tam nie znam wszystkich dA ludzi, tematu z twórczością też nie śledzę. Twórczość ogólna, nie ograniczajmy się do samych lewków
- jeden z odcinków w formie "jaka to melodia", bez nagród (lub bardzo, bardzo symboliczne, jak 5 opali), wziąć parę ludzi i niech sprawdzają swoją wiedzę z piosenek z bajek
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#25
26-10-2015, 22:52
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Cytat:- mały forumowy feature, sporo osób w jakiś sposób tworzy (najczęściej są to rysunki, fakt), ale jak dużo osób o tym wie? Ja tam nie znam wszystkich dA ludzi, tematu z twórczością też nie śledzę. Twórczość ogólna, nie ograniczajmy się do samych lewków

To już po części robimy na fb, ale w audycjach też nie zaszkodzi. :) Dzięki za pomysł.

Cytat:- jeden z odcinków w formie "jaka to melodia", bez nagród (lub bardzo, bardzo symboliczne, jak 5 opali), wziąć parę ludzi i niech sprawdzają swoją wiedzę z piosenek z bajek

Też dobry pomysł, o ile będę miała na to chętnych, to mogę to poprowadzić.
Hebe
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:6 miesięcy Liczba postów:34 Dołączył:Paź 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 25
Zręczność: 16
Spostrzegawczość: 19
Doświadczenie: 5

#26
26-10-2015, 23:02
Prawa autorskie: Chotara, tło Disney

Cytat:- jeden z odcinków w formie "jaka to melodia", bez nagród (lub bardzo, bardzo symboliczne, jak 5 opali), wziąć parę ludzi i niech sprawdzają swoją wiedzę z piosenek z bajek

Genialny pomysł ^^ acz może być kłopot z zebraniem chętnych do tej zabawy
Machafuko
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 lata 2 miesiące Liczba postów:786 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 38

#27
27-10-2015, 01:38
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

Dobra, teraz na poważnie, czo mi się podobało a co nie:

+ za przybliżenie historii forum, choć byłoby lepiej, gdyby to odbywało się w sposób mniej chaotyczny, da się zrozumieć o czym gadacie, ale jakeś tam wprowadzenie do retrospekcji by nie zawadziło.
+ za lepsze zmontowanie, mniejsze odstępy pomiędzy piosenkami a gadaniem - wcześniej były martwe sekundy, co było właściwie pierdołą, ale elekt psuło, teraz było o wiele lepiej.
+ wywiad z parą do dobry pomysł. Ogólnie formułę Ty, stały gość w postaci Sadisma i gość zaproszony popsuję motzno. W trójkę o wiele lepiej się gada. Sadi ogólnie może być raczej współrozmówcą, dosłownie stałym gościem, niż drugim prowadzącym, takim człowiekiem bardziej od dialogu, jego większej spójności i różnorodności, niż od zadawania pytań, jeden pytacz wystarczy xD
- takie techniczne zastrzeżenie, możesz robić wyskakujące oznaczenia do skupowania piosenek w filmiku? Ja wiem, ze są w opisie, ale praktycznej by było po prostu kliknąć w odpowiednim momencie na takie interaktywne okienko.
- historia mi się podoba, ale bez retrospekcji to tak słabo, jak macie gadać sobie tak na luzie to może o tym co się dzieje teraz. Ja wiem, ze starzy userzy mają sentyment i dobrze niech opowiadają, byleby wcześniej rozrysowali background ocb, w innym przypadku lepiej po prostu kierować się na to co jest teraz. Troszku brakowało mi komentarzy i reakcji na teraźniejsze wydarzenia fabularne, choć zdaje sobie sprawę, że to nie było do końca możliwe, bo Belial niezbyt śledzi, a Ayu to nie wiem.

Ogólnie morda mi się uśmiechnęła lekko na wstawkę o dzieciach Fuko i Ayumi... taaa... ani chwili spokoju :v
Dziękuję za wszelkie pozdrowienia (zwłaszcza te od Ayu i Fel, bo bezpośrednio kierowane), jedno czy tam dwa miłe słowa. No cóż, rozwijacie się. Czekam na ten nowy mikrofon xD
Głos // Sylwetka // A tu w nowej roli // I prezencik od synka
___

I rzekł do mnie główny admion: "Zbanuj wszystkich, ja rozpoznam swoich".


Zielony? Czy czerwony? :v
Vult
Duch
*

Gatunek:Sęp uszaty Płeć:Samica Wiek:6 lat Liczba postów:849 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#28
27-10-2015, 09:33
Prawa autorskie: Dirke, Kami, Rag.

Audycję przesłucham spokojnie dopiero na weekend.
I się wypowiem.
Ewidentnie żywa dyskusja się zrobiła pod tematem. Bardziej niż pod poprzednią audycją.
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#29
27-10-2015, 17:04
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Dzięki za rzetelny komentarz, Fuko. ^^ Okej, następnym razem jak będziemy zagłębiać się w przeszłość, to postaramy się do tego wprowadzić. Z tym oznaczaniem piosenek to nie problem, o ile dobrze zrozumiałam, o czym mówisz.
A rola Sadisma zapewne wyjdzie w praniu, choć wezmę pod uwagę Twoją sugestię. ;3

Vult, zdaje mi się, że to dlatego, że tamta skupiała się wokół fabuły Sadisma, a w tej były poruszane nieco bardziej kontrowersyjne tematy.
Vult
Duch
*

Gatunek:Sęp uszaty Płeć:Samica Wiek:6 lat Liczba postów:849 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#30
08-11-2015, 14:07
Prawa autorskie: Dirke, Kami, Rag.

W końcu znalazłam czas na przesłuchanie audycji huuuraaaa!

Zauważyłam, że tylko zbiór moich pytań był ^^"
W większości nie wiedziałam o czym czy o kim mowa. No niestety jestem nowym użytkownikiem. Audycja skupiona bardziej na retrospekcji niż tym co jest aktualnie. Widać, że Ayumi i Belial tęsknią za tym co było. Ale trzeba wspomnienia zachować i kreować teraźniejszość, by była równie ciekawa i można było ją kiedyś ciepło wspominać (;
Za rangami specjalnymi i magią jestem na nie. Zbyt dużo chaosu by to wniosło na forum, szczególnie w nieodpowiednich rękach użytkownika. Łatwo o przesadyzm. Pasywna magia jaką wspomniał Fuko jest jeszcze do zaakceptowania.
Co do porywań, regulamin jest zawieszony ale do porwania Vult przez Kiu niedawno na fabule doszło. Jakby nie patrzeć dało się to rozegrać fabularnie jako typowy "storytelling" a nie rpg. I dalej jestem za tym realizmem, czy to porywanie czy zabijanie (dla przykładu na Mauarę zebrę polują właśnie Kalani z Busarą), pieczę nad tym powinien też mieć MG czy wszystko było logicznie uzasadnione. Choć można się spierać jeśli postać jest psychopatyczna to będzie zabijała nawet dla samej przyjemności zabijania. Krzywdzenie innych będzie ją satysfakcjonowało i to w pewien sposób też jest uzasadnieniem postępowania.
Stad no jest za dużo ale są trzy, które były bardziej naturalne niż wrogie stąd ten zastój w wszelkich niepokojach. Traf chciał, że w tym samym czasie powstały dwa kolejne. A raczej stado i bractwo. Każde z innymi założeniami ale są przeciwieństwem tych dobrych. I mogłyby wnieść naprawdę sporo gdyby nie te "zastoje".
Z tym pisaniem postów i laniem wody to pewnie o mnie chodzi xD Często mam problem skupić się na emocjach postaci i dobrze rozpisaniu tego. Podobnie jak Belialowi łatwiej przychodzi mi pisanie gdy jest dużo dialogu. Jest ten punkt zaczepienia, który można przeanalizować.
A Maya to nie mężczyzna też?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości