♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#1
22-11-2015, 21:22
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Sadism powraca. :D Poza tym mamy Saixa, jak to było zapowiadane.
Tradycyjnie proszę o komentarze!




PS Kupiłam nowy mikrofon, mam nadzieję, że słychać różnicę.
Maru
Wiarus
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:5,5 roku, dorosły Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:543 Dołączył:Lis 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 75
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 57

#2
22-11-2015, 21:25
Prawa autorskie: Sambirani & Inn

Hehe nawet była wzmianka o Kingdom Hearts 2. Pewnie w przyszłym tygodniu kupię coś mikrofonopodobnego i pomyślę troszkę o goszczeniu kolejnej audycji :P
Prawie wszyscy to robią, więc... głos Maru.

[Obrazek: maru_by_salvathi_dayrvm3_by_artur1989-dazdvl0.png]
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#3
22-11-2015, 21:28
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Ano była, ale polecam posłuchać całej audycji, a nie tylko fragmentu o KH. ;P

Na następną to akurat już mamy kogoś, ale w którejś z dalszych, czemu nie. ;3
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#4
22-11-2015, 22:51
Prawa autorskie: ja-Dirke

Nie było źle, całkiem ciekawie było, to trza przyznać. Jakos tak miałem kilak pytan ale mi uciekły przez ten cały czas
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

#5
22-11-2015, 23:58
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Mam nadzieję, że uda mi się pojechać na Pyrkon z chłopakiem i jego wesołą gromadką. ;)
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#6
23-11-2015, 00:06
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Jedź, jedź. :D Ja mam nadzieję, że się w końcu wybiorę. W zeszłym roku akurat mi kolosy wypadły, a dwa lata temu miałam matury i rodzice mnie nie puścili...
Saix
Konto zawieszone

Gatunek:Lew afrykański Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni Liczba postów:228 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 55
Zręczność: 77
Spostrzegawczość: 78
Doświadczenie: 55

#7
23-11-2015, 01:08
Prawa autorskie: Dirke

No to mam nadzieję że spotkamy się na Pyrkonie ludziska xd
I serio mi smutno że żadnych pytań nie było ;-; Tylko jedna Vult taka aktywna! </3
Machafuko
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 lata 2 miesiące Liczba postów:786 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 38

#8
23-11-2015, 02:16
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

Właściwie nie chce mi się słuchać poprzedniej audycji to porównania nie mam, ale jakość audio wydaje się spoko.

Tak ludzie, wszyscy z osobna jesteśmy piękni! I trzeba dziękować Bogu, że jesteśmy jacy jesteśmy, a nie inni!
Choć Fuko nie został wyszczególniony w kanonie lwiego piękna :<

Znów sporo mnie, czuję się zaszczycony dzięki za pozdrowienia, znów szczególnie dziękuję za imienne, czyli od Fel i Fire'a. Sadismowi wybaczam, ale będę Cię obserwować :v

Co do nosorożca to właściwie ostatnio był remis (choć Fuko postrzega to w pewnych aspektach jak zwycięstwo, bo przegonił gościa :v), to czas na dogrywkę xD Czekam, może tym razem Ayu nie będzie musiała mi postaci składać, a tamten straci coś więcej niż jedynie róg :v

Słowo które wam brakowało to: dżingiel. Możecie nagrać Saixowe "łiiiii" i puszczać jako zapowiedź kolejnej części wywiadu xD

Ogólnie spoko Saix, nie było chaosu, dało się zrozumieć co masz na myśli. Widać, że dobrze się czułaś w wywiadzie więc słuchało się was, z szczególnym uwzględnieniem Ciebie, bardzo przyjemnie.

Musicie usprawnić mechanizm losowania, koniecznie xD

Patrz, pamięta bestia jedna... No cóż, słowo się rzekło, chyba sobie załatwiłem miejsce w jakiejś audycji w przyszłości. To będzie interesujące :v
Głos // Sylwetka // A tu w nowej roli // I prezencik od synka
___

I rzekł do mnie główny admion: "Zbanuj wszystkich, ja rozpoznam swoich".


Zielony? Czy czerwony? :v
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#9
23-11-2015, 08:18
Prawa autorskie: ja-Dirke

Na Pyrkon może pojadę ale na pewno nie cały.
Co do pytań cóż, czasu nie było aby nad tym usiąść.

Fuko wybacz ale jakoś szczególnie urodziwy nie jesteś x), tylko kolo oczka masz xp. Moje zdanie.
Saix
Konto zawieszone

Gatunek:Lew afrykański Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni Liczba postów:228 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 55
Zręczność: 77
Spostrzegawczość: 78
Doświadczenie: 55

#10
23-11-2015, 08:39
Prawa autorskie: Dirke

Fuko, serio się dało mnie zrozumieć XD? W kilku miejscach to naprawdę był bełkot...
No, ale skoro ty odniosłeś takie wrażenie to miło mi ^^
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#11
23-11-2015, 10:52
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Saix, ostatnio też tylko Vult nadesłała pytania, choć mam nadzieję, że już do kolejnej audycji ktoś jeszcze podeśle. ;)

Fuko, dzięki za rozbudowany komentarz!
Jesteś pierwszą osobą, która zwróciła uwagę na mój o nowym mikrofonie. No mnie jakość w poprzednich raziła (jeśli chodzi o mój głos) i zdaje mi się, że teraz jest dużo lepiej (choć w realu brzmię jeszcze inaczej, cooo jakieś 70% userów ma szansę porównać ;P).
Wiesz, Fuko na tym avku nie wygląda tak bardzo przystojnie, nic na to nie poradzę.
O, tak, dżingiel to by było dobre słowo.
Co do losowania, to nie będziemy już kombinować z kamerką, bo to nam tnie skype'a, tylko po prostu od razu zaufamy Sadismowi w wynikach jego rzutów. Ja nikomu nie pokazuję moich pw z wybranymi numerkami, więc spokojnie, tak czy siak nie będzie tu żadnych oszustw. ;)
I tak, pamiętam, bierę Cię do audycji prędzej czy później!

Saix, ja tam też Cię rozumiałam. ;3
Vult
Duch
*

Gatunek:Sęp uszaty Płeć:Samica Wiek:6 lat Liczba postów:849 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#12
23-11-2015, 13:23
Prawa autorskie: Dirke, Kami, Rag.

To były pierwsze pytania, które mi wpadły do głowy po usłyszeniu, że zaraz audycja xD
Ostatnim razem było ich więcej bo były to bardziej takie standardowe a teraz mi coś się dziwnego wydumało.
Wiem, że wszyscy są piękni ale warto poznać gusta innych odnośnie kanonów piękna :P
A pytanie odnośnie innych zwierząt w żadnym wypadku nie miało brzmieć rasistowsko ^^" Chodziło bardziej o to jak patrzą inni na coś innego niż wszechobecne lwy, czy urozmaica to rozgrywkę oraz czy samemu chciałoby się spróbować innym gatunkiem zagrać. Gra kopytnym też mi chodziła po głowie ale padło na drugiego sępa by rozkręcić fabułę mojej głównej postaci. Pewnie za jakiś czas zawieszę Morene.
Dziękuje również za pozdrowienia ^^
W Sigrun staram się wczuć i to mocno, szczególnie, że jest niczym biała kartka papieru, którą staram się zapełnić na bieżąco a nie jak w przypadku innych postaci już z gotową przeszłością (:
O losowaniu zapomniałam a wykupiłabym jeden los, pardon.
I wystąpiłabym chętnie w audycji ale się boję, że się ośmieszę. Kiepska jestem w mowie _^_
Miło też było posłuchać skąd się wziął pomysł na stworzenie postaci, czym inspirowana. Wydaje mi się, że ta audycja była lepsza niż poprzednia. Szczególnie, że tam było dużo nawiązywania do przeszłości o której nie mam bladego pojęcia.
I tak Fel było teraz lepiej słychać :D
Machafuko
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 lata 2 miesiące Liczba postów:786 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 38

#13
23-11-2015, 15:43
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

Nom, Saix, było w porządku.

Pffffffffffff, szkalujo. Szczęśliwie Fuko wygląda tak, jakby chciał spuścić wszystkim łomot. Więc moim argumentem zawsze może być: "powiedz mi to w twarz" xD

A i śmiechłem srogo przy piosence od Arto, byłbym zapomniał :v
Głos // Sylwetka // A tu w nowej roli // I prezencik od synka
___

I rzekł do mnie główny admion: "Zbanuj wszystkich, ja rozpoznam swoich".


Zielony? Czy czerwony? :v
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#14
23-11-2015, 16:32
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Vult, mnie się podobają takie dziwne pytania, prowadzą do ciekawych dyskusji. ;D
A ten "razism" to nie był tak na poważnie, po prostu tak nam się skojarzyło. Nie bierz tego do siebie. :)
A tam ośmieszysz, tu nikt nie jest profesjonalistą (no Sadism ma jakieś doświadczenie, ale ja zupełnie nie), więc naprawdę nie musisz się niczego obawiać.
Też odnoszę wrażenie, że ta audycja wyszła lepiej. Cóż, w tamtej Windu z Ayumi zaczęli się rozgadywać o historycznych wątkach, a mnie głupio było przerywać... Ale to było jednorazowe, kolejne audycje będą się skupiać przede wszystkim na bieżących sprawach, co już zresztą realizowaliśmy w tej audycji (teraz nawiązań do przeszłości było dużo mniej).
Cieszę się, że lepiej mnie słychać. <3

Nie wiedziałam, czy puszczać tę piosenkę Arto, ale z racji tego, że miał urodziny, to uznałam, że niech będzie. xp
Kahawian
Dwugrzywy | Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:1,101 Dołączył:Kwi 2013

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 17

#15
23-11-2015, 18:01
Prawa autorskie: MadKakerlaken

Ja nie wiedziałam, że ja taka straszna jestem... x'D No cóż, człowiek zawsze dowiaduje się czegoś nowego.

Co do designu Kahawiana, miałam go od już od roku, gdy w końcu zyskał swoją końcową formę. Gwoli wyjaśnienia: http://korrida.deviantart.com/art/Lion-C...-337060036
Niewiele zmieniłam w jego designie, mogę szczerze przyznać. Podobał mi się, co więcej przyznawać. xD

Co do audycji, podobało mi się zgranie. Widać, że mieliście niezłą zabawę.
Może na przyszłą podrzucę trochę pytań...

No i oczywiście dzięki za pozdrowienia.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości