♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Ava
Wtajemniczony
*

Gatunek:Hiena cętkowana Płeć:Samica Wiek:Młoda Dorosła Znamiona:3/4 Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:230 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 66
Zręczność: 56
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 43

#46
04-07-2016, 20:50
Prawa autorskie: Ghalib

Askari porzucisz link do zapowiedzi? Bo jak widać niestety ten odcinek przerzucają w nieskończoność >:V A ja chciałabym wreszcie odcinek z Kovu :V
Bo ja jestem bogiem
Uświadom to sobie
Słyszysz słowa, od których włos jeży się na głowie
O, rany, rany
Jestem niepokonany

Odpowiedz
Askari
Wódz
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:352 Dołączył:Kwi 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 76
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 5

#47
04-07-2016, 21:07
Prawa autorskie: av - Shimyur; podpis - Ja
Tytuł pozafabularny: Junior Admin

http://disney.wikia.com/wiki/The_Lion_Gu...isode_list
Są cztery nowe zapowiedziane - "The Imaginary Okapi", "Too Many Termites", "Janja's New Crew", "Never Roar Again"

Właśnie przeczytałam, że ponoć odcinek "Never Roar Again" został wycofany i przesunięty, bo pojawia się tam Makuu, a dopiero co jakieś dziecko zostało zjedzone przez krokodyle w Disney World :P
[Obrazek: CXahL1L.png]
Bring me the head of the lion king
Let me see the things he's seen
Odpowiedz
Jasiri
Duch
*

Gatunek:lwiątko Płeć:Samica Wiek:w momencie śmierci 8 miesięcy Liczba postów:227 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 30
Zręczność: 15
Spostrzegawczość: 15
Doświadczenie: 10

#48
04-07-2016, 21:53
Prawa autorskie: Ssak

Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee........................ A tak się fajnie zapowiadał...

Co ile wchodzi nowy odcinek?
Pamiętaj że
nigdy nie ulegnę wam, nie...
Odpowiedz
Ava
Wtajemniczony
*

Gatunek:Hiena cętkowana Płeć:Samica Wiek:Młoda Dorosła Znamiona:3/4 Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:230 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 66
Zręczność: 56
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 43

#49
04-07-2016, 22:37
Prawa autorskie: Ghalib

Co tydzień ale nowe jeszcze nie zostały wypuszczone.
Bo ja jestem bogiem
Uświadom to sobie
Słyszysz słowa, od których włos jeży się na głowie
O, rany, rany
Jestem niepokonany

Odpowiedz
Askari
Wódz
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:352 Dołączył:Kwi 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 76
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 5

#50
05-07-2016, 11:41
Prawa autorskie: av - Shimyur; podpis - Ja
Tytuł pozafabularny: Junior Admin

Aa, lampart z nowego odcinka! :D
[Obrazek: tumblr_o9soqhu4JJ1rows48o1_1280.png]
Ta flashowa animacja jest obrzydliwa. Zobaczcie na jego ciało :/

I okapi :
[Obrazek: tumblr_o9soqhu4JJ1rows48o2_1280.png]
[Obrazek: CXahL1L.png]
Bring me the head of the lion king
Let me see the things he's seen
Odpowiedz
Jasiri
Duch
*

Gatunek:lwiątko Płeć:Samica Wiek:w momencie śmierci 8 miesięcy Liczba postów:227 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 30
Zręczność: 15
Spostrzegawczość: 15
Doświadczenie: 10

#51
05-07-2016, 14:39
Prawa autorskie: Ssak

To już wyszedł ten odcinek?
Pamiętaj że
nigdy nie ulegnę wam, nie...
Odpowiedz
Askari
Wódz
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:352 Dołączył:Kwi 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 76
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 5

#52
05-07-2016, 15:02
Prawa autorskie: av - Shimyur; podpis - Ja
Tytuł pozafabularny: Junior Admin

to jest z "The Imaginary Okai", z tego co wiem to w ten piątek wychodzi.
[Obrazek: CXahL1L.png]
Bring me the head of the lion king
Let me see the things he's seen
Odpowiedz
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#53
13-09-2016, 13:56
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Kto oprócz mnie jest na bieżąco? ;d Mnie się nawet podobają te najnowsze odcinki z lampartami, są przewidywalne (serial dla przedszkolaków w końcu), ale nie aż tak sztampowe. Odcinek "Janja's new crew" był całkiem ciekawy, a przy "piosence" mocno śmiechłam. :D Ogólnie mocno humorystyczny, kreskówkowy odcinek, polecam.
Odpowiedz
Jeanette
Samotnik
*

Gatunek:Żeneta Afrykańska Płeć:Samica Wiek:Dorosły Liczba postów:131 Dołączył:Lip 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 36
Zręczność: 41
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 17

#54
13-09-2016, 16:32
Prawa autorskie: Asura

Jestem jak najbardziej na bieżąco ^^ Troche irytuje mnie sprawa z odcinkiem Never Roar Again ale spoko poczekam (Australia już ma grrr). Z nowych odcinków, poza hienami jak to zwykle, to ukochałam postać Badiliego (tak sie to chyba pisze :V) Ma głos Wandera z Wander Over Yonder i świetnie on do niego pasuje. Po prostu nie mogłam się nie uśmiechać xa każdym razem jak coś mówił xD Nie sądziłam że można mieć tak pozytywne skojarzenia z voice aktorem C:
Odpowiedz
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#55
14-09-2016, 00:23
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Racja, Badili jest świetny. :D Co prawda voice aktora nie znam, ale rzeczywiście brzmi fajnie.
Odpowiedz
Kuanza
Samotnik
*

Gatunek:Krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:Młoda dorosła Liczba postów:152 Dołączył:Paź 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 67
Zręczność: 41
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 12

#56
15-10-2016, 22:36
Prawa autorskie: Tło avatara: Disney Głos: Hearthstone Sygnatura: Zephyr, Vasante Vei & Soren

Dwa ostatnie odcinki: "Baboons" i "Beware the Zimwi" według mnie były... średnio porywające. Nie złe, ale przeciętne.
Za to 11 listopada wyjdzie odcinek "Lions of the Outlands", jest już opis:
The Lion Guard must choose whether to side with the hyenas or the lions when Jasiri, the good hyena, asks for help.
Lwy ze Złej Ziemi i powrót Jasiri! :O Czy tylko mi się zdaje, że to może być najlepszy odcinek w ogóle? :D
[Obrazek: kuanza4_by_salvathi_db96lqf_2_by_maisha_...b97sti.png] 
Umoja ni nguvu.
GŁOS
Odpowiedz
Ava
Wtajemniczony
*

Gatunek:Hiena cętkowana Płeć:Samica Wiek:Młoda Dorosła Znamiona:3/4 Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:230 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 66
Zręczność: 56
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 43

#57
15-10-2016, 22:42
Prawa autorskie: Ghalib

Osobiście mnie odcinek Beware the Zimwi podobał się szczególnie mocno, bo były tam żenety i dostały mówioną rolę. No i piosenka Rafikiego C: Od czasów Upendi mi brakowało ^^ No i żenet na szczęście nie spaprali tak mocno, jak serwali [*] chociaż samce wyglądały tak "meh".

Co do nadchodzącego odcinka to nie oczekuje zbyt wiele. Zapewne nie będzie aż tak dobry jak się wszyscy spodziewają, patrząc gdzie serial jest wypuszczany. A no i jeszce był Never Roar Again. Ten odcinek był całkiem dobry, jak na standard tej serii.
Bo ja jestem bogiem
Uświadom to sobie
Słyszysz słowa, od których włos jeży się na głowie
O, rany, rany
Jestem niepokonany

Odpowiedz
Nuria
Konto zawieszone

Gatunek:Gazela tomi Płeć:Samica Wiek:4 lata Liczba postów:36 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 25
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 55

#58
13-11-2016, 21:46
Prawa autorskie: Avatar: Ja | Podpis: www.pbase.com (Rob Ragtegaal)

Ugh, nie jestem jeszcze na bieżąco, bo nagle serial eksplodował tymi odcinkami, ale z tego co wyrywkowo obejrzałam parę odcinków to animacja pyszczków coraz bardziej mnie zachwyca. Ta okapi chociażby i lamparty są genialne *^*
Makucha uwiódł mnie głosem x3
Biedni mięsożercy, nigdy nie pozwolą im nic zjeść, jak oni tam żyją to ja nie rozumiem xD

Nadal mnie denerwuje, że wszystko taką łatwizną załatwiają, a przy Zirze, która wydawała się mieć przewagę tylko dlatego, że była lwem już zupełnie mnie to zasmuciło. No chociaż jedna rzecz, żeby im było trudniej >:I....

Poza tym dlaczego protel był tam taki duży i przypominał hienę pręgowaną? Dlaczego postacie nie potrafiły odróżnić protela od zwykłej hieny, czy oni są upośledzeni @_@?
Czy to jest coś takiego jak paradoks łosia z hobbita? Wszędzie jest napisane, że to łoś, a to przecież jeleń, a tutaj była hiena pręgowana, ale wszyscy mówili, że to protel?
[Obrazek: zK3Is0x.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-11-2016, 21:46 przez Nuria.)
Odpowiedz
Huntrees
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:młodzik Liczba postów:212 Dołączył:Wrz 2016

STATYSTYKI Życie:
Siła: 65
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 30

#59
20-01-2017, 14:35
Prawa autorskie: lineart: Malaika4, kolory: Fileera, cienie: Salvathi

Słuchajcie gdzie można oglądnąć wszystkie odcinki?
Smukła, mała lwica. Zielone  oczy.
Odpowiedz
Kuanza
Samotnik
*

Gatunek:Krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:Młoda dorosła Liczba postów:152 Dołączył:Paź 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 67
Zręczność: 41
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 12

#60
20-01-2017, 15:03
Prawa autorskie: Tło avatara: Disney Głos: Hearthstone Sygnatura: Zephyr, Vasante Vei & Soren

Po angielsku:
https://watchtlg.netlify.com/ - szybko po premierze i od razu z angielskimi napisami, ale czasem niektóre odcinki są przez jakiś czas niedostępne (teraz widzę że 2)
http://kisscartoon.se/Cartoon/The-Lion-Guard/ - wolniej i bez napisów, ale można pobierać.

Po polsku:
http://www.kreskowkazone.pl/odcinki-onli...straz-2015
http://www.baje.pl/category-6648-1-1.html
http://kreskowki-online.pl/lwia-straz
Coś z tego powinno działać xD
[Obrazek: kuanza4_by_salvathi_db96lqf_2_by_maisha_...b97sti.png] 
Umoja ni nguvu.
GŁOS
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości