komunikaty

> AUDYCJA 28 <

W tym tygodniu bonus - 5 opali - otrzymuje Mrithi!

UWAGA!
Z okazji dnia ojca każdy fabularny tata dostaje 5 opali od jednego swojego młodego (wiek dowolny)! Wszystkiego najlepszego! :>inne

Cytat czerwca nadesłany przez Bomvu
Idzie sobie Bomvu i nagle mu mg "masz fiva" a on "no nieźle".
~ Ghalib, ShoutBox


Generator statystykCZERWIEC
Opady ograniczyły się do średniej obfitości deszczu raz, czy dwa w tygodniu. Oznacza to początek pory suchej. Temperatura stopniowo się obniża, a jej obecny zakres to 20-29 *C za dnia, w nocy zaś jest o kilka stopni chłodniej. Słońce odzyskało swoją moc, uspokajając rzeki, które niechętnie wróciły do koryt i zwolniły bieg. Kiedy nie przeszkadzają mu chmury, osusza całą krainę, ale póki co nie działa to zbyt szkodliwie na jej mieszkańców i roślinność.
Tirune
Konto zawieszone
GatunekLew PłećSamiec Wiek5 lata Tytuł fabularnyStrażnik Liczba postów:161 Dołączył:Gru 2014

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 87
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 10

23-11-2016, 19:53
Prawa autorskie: Lineart - Malaika4, Kolor - Tirune

Tirune spojrzał w czerwone ślepia obcego po czym się odwrócił i powiedział
-Idź za mną, zaprowadzę Cię do granicy bezpiecznie, dzięki mojej obecnosci masz pewność że nikt Cię nie zaatakuję, lecz jeśłi spróbujesz pójść gdzieś na własna łapę, dasz mi tylko powód do ataku. W dodatku nie radzę ataku od tyłu, nawet jeśli uda Ci się coś zrobić, to zapewniam Cię, na tych ziemiach jest dużo lwów, którzy chronią swoich.
Powiedział, po czym ruszył w stronę północno-wschodniej granicy, ona była najbliżej, a zarazem będzie najbezpieczniejsza do zbliżenia się do granic i swobodnego przepuszczenia tam obcego lwa, który powinien jak najszybciej opuścić te ziemię. Już po pierwszych krokach spojrzał za siebie czy obcy idzie za nim, jeżeli tak było, zaczął powoli przyspieszać, na tyle by bieg był szybki, ale też aby obcy nie został w tyle.

z/t
Odpowiedz
Bomvu
Poszukujący
*
GatunekLew PłećSamiec Wiek3,5 Liczba postów:92 Dołączył:Wrz 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 71
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 72
Doświadczenie: 10

25-11-2016, 15:10
Prawa autorskie: Av: Kami; Podpis: Ja

Nie miał prawa narzekać, w końcu to jego wina, że władował się nieproszony w sam środek ziem nieznanego mu stada. Nie zwlekając ruszył za lwem do granicy.

z.t.
[Obrazek: VOX0cl5.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości