♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#61
11-09-2012, 22:56
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

czy ja wiem? ktoś się poranił/zachorował -> znikł, żeby zaleczyć rany -> wraca dopiero, jak wyzdrowieje. dla mnie to też ma sens - w końcu w tym czasie forum się nie zatrzymuje, tylko idzie dalej, dni płyną. nie ma zamrożenia całej czasoprzestrzeni :)

no ale ok, mogłoby być tak: jako dzień liczy się dzień rzeczywisty, w którym napisano posta fabularnego, i niech na taki dzień rzeczywisty leczy się maksymalnie 5 HP. zdrowienie samoistne jest możliwe od 60 HP w górę, poniżej potrzeba pomocy medyka.

co Ty na to?
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Miyuki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni. Znamiona:Dawnej Lwiej Ziemi na szyi, pod lewym uchem. Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 10

#62
11-09-2012, 23:13
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

Sądzę, że gdy gracz napisze ten jeden, dwa posty fabularnie, może podleczyć sobie raz na dzień o te 3-5 HP (zależy też od rangi rany, czy to zwykłe draśnięcie, czy rana cięta, czy co). Wtedy powinien wyraźnie zaznaczać w fabularnym poście, że dodaje sobie HP, żeby nie było potem z tym za dużo bałaganu i aby nie było oszustw.

Zaś zwrócę jeszcze uwagę, że takie coś powinno być dopiero po tym, jak postać sama zadba o siebie. To byłoby nienaturalne, gdyby rana, o którą się nie zadba, nawet nie przeliże tym ozorem, sama się leczy. Nawet same umycie tego itd. idzie z tym, że te HP można by było dodać.
[center][Obrazek: miyukiobrazek1.png]
[Obrazek: miyukipodpistekst2.png]
[Obrazek: miyukiobrazek2.png]
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#63
12-09-2012, 00:37
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Tsa może sobie leczyć.. a jak zniknie? Lol- gracz czy postać? Bo to istotne ;P
Licza się dni w których pisało się posta.
Co do regeneracji, zależy ona w pewnym stopniu od tego jak ranny był dany osobnik, im ciężej tym gorzej sobie organizm radzi, zalezy to tez od warunków w jakich znajduje sie postać.

Regeneracji powinna być możliwa tylko i wyłącznie gdy postać wypoczywa i posila się.
99-75 2hp na dzień
74-51 1hp na dzień
Poniżej i włącznie z 50 HP potrzebny medyk
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#64
12-09-2012, 23:30
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Mi się podoba wersja Kami. No i plus to, co napisała Miyuki o pisaniu w poście, ile HP się sobie dodało.
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#65
13-09-2012, 00:46
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

oferuję zapisanie tego w postaci jednego lub dwóch punktów, które wystarczy dodać do obecnego tematu o HP i medykach (czyli gotowca do przeklejenia). ale nie dzisiaj, nie chce mi się, jest późno :P - jutro albo pojutrze.
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Vinity
Gość

 
#66
14-09-2012, 01:06
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

To jak to zostanie zapisane zostaw administracji która dogada ten system u siebie w temaciku ;p
Kerra
Gość

 
#67
16-09-2012, 14:23
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

A ja to tak z innej beczki. Chciałabym zrobić sobie avka z lineartu, i mam pytanie. Czym mogę po prostu znaleźć lineart w np. google, czy musi być z legalnej galerii?
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#68
16-09-2012, 14:25
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Musi być z legalnej. Najlepiej poszukaj czegoś na deviantarcie. Zresztą od nas Kami i Malaika mają pełno tzn. wolnych linertów. :)
Ingo
Gość

 
#69
16-09-2012, 14:26
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

W google nie warto. Nic ladnego nie znajdziesz ;P
Ale linearty z reguły są legalne. Tak czy siak musisz podac autora, a w google rzadko kiedy można znaleźć jego nick czy coś, bo ludzie nieraz chamsko je kradną.
Kerra
Gość

 
#70
16-09-2012, 14:32
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Nom właśnie przez google znalazłam coś z devian art. Ale poszukam jeszcze. Dzięki za odpowiedź :)
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#71
18-09-2012, 17:56
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

czy avatarem może być zdjęcie?
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#72
18-09-2012, 18:05
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Może
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#73
18-09-2012, 18:18
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

luf, dzięki.
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Shun
Gość

 
#74
19-09-2012, 23:48
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Co to to za mediator to ten co ma Yaal?
Mogrim
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:a pomyka 5 lat po świecie Liczba postów:324 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 38

#75
20-09-2012, 13:58
Prawa autorskie: Av-KamiLionheart, Obróbka&Cieniowanie-RagDrawer,Color-ja |Sygnatura-Malaika

Tytuł Yaal jest opisany w rangach stada SN. Nic dodać nic ująć.
[Obrazek: 2ednsk9.jpg]
JESTEM JAGUAREM !
I jak masz coś do mnie to napisz, a cię zmiażdżę!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości