♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Ghalib
Zmora | Płomień
*

Gatunek:lew tsavo Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:906 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 90
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 66
Doświadczenie: 26

09-06-2018, 22:42
Prawa autorskie: moje~
Tytuł pozafabularny: Artysta roku

no jak dla mnie te subfora mogłyby być TYLKO jeśli byłyby dowolne
inaczej coś mnie boli w zęby 

ja swoją propozycję już dałam adminom w sumie od samego początku tego bałaganu, jedno proste zdanie "nie wykorzystujemy wiedzy z wątków niezakończonych" ot, wątek zakończony = zapis/save. Koniec~
|MUZYKA| | PIOSENKA | |CAŁE CIAŁO| |GŁOS| |KSZTAŁT DEMONA|
[Obrazek: zalubinypasek_by_owlyblue-dbkpf1p.png]
Nigdy nie chciałem żyć jak wy
Jak wyjeżdżałem wyły psy
Dusze oddałem za sławę i pieniądze blichtr
No blichtr 





Sin
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera Leo Leo Płeć:Samica Wiek:Dorosła Zezwolenia:Możliwość zbioru imbiru. Liczba postów:20 Dołączył:Maj 2018

STATYSTYKI Życie:
Siła: 70
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 64

10-06-2018, 11:24
Prawa autorskie: xylax/lioden

Ej :v jedno pytanie. Dlaczego kolejność jest zmieniona? Dlaczego zamiast dać tam zapis że maja 3 dni na odpis ograbia się nas z 'przewagi' zaskoczenia przeciwnikow w tej kolejce? Teraz my odpiszemy i nagle te 3 osoby się pojawią i mimo kostki k10 nadal mają szanse na lepsze rzuty niż my <:v
[Obrazek: 1.png]
Dobrze zbudowana duża lwica. Całe jej ciało pokrywa mieszanka szarociemnej glinki i popiołu. 
Na łapach, pysku i karku nosi bandaże ze skórki, które znakomicie chronią jej prawie gołą skórę w przedniej części. 
Oczy samicy mają barwę tajemniczego lazurowego jeziora o poranku, 
gdy słońce skieruje swe pierwsze promyki wprost na jego tafle. 
[Obrazek: 2.png]

Mistrz Gry
Mistrz Gry

Płeć:Samiec Liczba postów:1,683 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

10-06-2018, 15:30

Brak odpisów z ich strony wynikał w głównej mierze z nieporozumienia. A zgłosili, że nie dadzą rady odpisać w wyznaczonym przeze mnie terminie trzech dni. Dlatego rozwiązanie jest takie, że druga strona, która czekała tak długi czas może już odpisać, a żeby oni nie byli poszkodowani wyłącznie z powodu niejasnych zasad działania zapisu kolejki, również dostają możliwość odpisu. Mają za to mniejszą szansę na powodzenie ataku/uniku, żeby choć częściowo zrekompensować utratę przewagi Klanu Ognia.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-06-2018, 15:33 przez Mistrz Gry.)
Zuri
Płomień
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Młoda dorosła Liczba postów:159 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 95
Siła: 67
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 5

10-06-2018, 17:24
Prawa autorskie: Ghalib/Xylax <3

Coooooooo x"D? 
Przecież to co teraz piszesz to kupy się w ogóle nie trzyma. 
My damy odpis teraz i tak maja na reakcję 3 dni?
*Tup nogą.* 
Hańba, kpina i dowcip?

Toż to przeciwny team dał ciała-nie umie się zgrać ani otworzyć buzi wtedy kiedy cziba :v 
Wszyscy gnili by tam głównie przez Moyo i 'nieporozumienie', gdybym to ja się nie odezwała, więc dlaczego mamy cierpieć z nimi? JAK to jest niby SPRAWIEDLIWE? 
Kara się sprawców, a nie poszkodowanych. 
A skoro Ua i Vari nie wiedziały to po co im zabieracie to k20? 

To jest jakiś żarcik farcik chyba |Dd
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-06-2018, 17:50 przez Zuri.)
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Płeć:Samiec Liczba postów:1,683 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

10-06-2018, 18:12

Trzy dni od ostatniego z Waszych odpisów. Bo trzy dni od zeszłego czwartku im nie odpowiadały. Ten sam czas na reakcję, tylko w późniejszym terminie. Zabieramy k20, bo odpisują po Was, a nie przed Wami, jak powinni. Z mniejszą szansą powodzenia nie zaszkodzą Wam aż tak bardzo. 
To nie tylko ich wina. To też wina MG, który nie zwrócił im uwagi i wina systemu, który najwyraźniej jest niejasny. Są tak samo poszkodowani, jak Wy. 
Dzięki, że zainterweniowałaś. Teraz nikt nie jest zablokowany :)
Kamui
Wódz
*

Gatunek:Lew Tsavo Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Towarzysz:Nietoperz borsuczy Liczba postów:496 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 86
Siła: 81
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 15

10-06-2018, 18:18
Prawa autorskie: Ian Hinley/kosekiasai/XylaX

Cytat:Trzy dni od ostatniego z Waszych odpisów. Bo trzy dni od zeszłego czwartku im nie odpowiadały. 

Ten cycat rozwala system. Karanym nie odpowiada wymiar kary KWIK! :"Dc ok czill pośmieszkowałam se lecim dalej.

Czyli jak ja teraz odpisze to oni mają 3 dni na odpisanie wszyscy? Czy każda postać z Cesarstwa ma trzy dni na reakcje po poprzedniku?
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Płeć:Samiec Liczba postów:1,683 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

10-06-2018, 18:25

Oni nie są karani. To należy zaznaczyć. Już dwa razy było powiedziane, że ten zastój nie jest w pełni ich winą. Ten zabieg ma na celu jednocześnie odblokowanie wątku i pozwolenie na odpis stronie, która ma na to czas, bez pominięcia osób, które miały na to czas wcześniej, ale o tym nie wiedziały. 

Trzy dni dla całej trójki (jeśli Moyo wróci w międzyczasie) po odpisie ostatniego z Was. Jednorazowy limit.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-06-2018, 18:30 przez Mistrz Gry.)
Kamui
Wódz
*

Gatunek:Lew Tsavo Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Towarzysz:Nietoperz borsuczy Liczba postów:496 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 86
Siła: 81
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 15

10-06-2018, 19:05
Prawa autorskie: Ian Hinley/kosekiasai/XylaX

>^> to ja mówiłam już wyżej że trzeba było zostawić kolejkę i dać im 3 dni od dziś? Bo i tak maja 3 od dziś, a nie jakieś szarady rolady robić.. bo Klanowi 3 dni więcej czekania różnicy by nie zrobiły? 
Czasem nie rozumiem waszej pokrętnej logiki :v
Sköll
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo spelea Płeć:Samica Wiek:Podrostek( ok. 1 rok) Liczba postów:57 Dołączył:Mar 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 52
Zręczność: 40
Spostrzegawczość: 38
Doświadczenie: 10

16-06-2018, 15:34
Prawa autorskie: Koseki/Xylax

Czy moszna dodać jakieś góry wulkaniczne między szarą skałą, a wulkanem?
[Obrazek: 592.png]
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

21-06-2018, 10:57
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Wybacz późną odpowiedź. Ustalenia poczyniliśmy już dawno i byłam przekonana, że ktoś Ci już odpowiedział.

Otóż uznaliśmy, że góry nie mogą sobie same wyrosnąć ot tak. Niby to są słabo "zaludnione" tereny, ale jednak to by była bardzo duża ingerencja w mapkę, a my już od dłuższego czasu staramy się jej nie ruszać, nie dodajemy żadnych nowych lokacji, bo i tak jest ich bardzo dużo. Także wybacz, ale tak jak zwykle nie zgadzaliśmy się na dodawanie nowych terenów, tak teraz też się nie zgadzamy.
Chikja
Poszukujący
*

Gatunek:Hydra vulgaris Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Szaman Liczba postów:766 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 63
Zręczność: 83
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 10

21-06-2018, 23:56
Prawa autorskie: Vegava/ Koseki-L/Lioden
Tytuł pozafabularny: VIP

A jakby tag trzesionko ziemi und erupcja? :vc i przeistoczyć tereny? Hymmmm?
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

22-06-2018, 00:50
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

No ale i tak mamy milion terenów, więc dodawanie nowych nie miałoby wiele sensu.
Chikja
Poszukujący
*

Gatunek:Hydra vulgaris Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Szaman Liczba postów:766 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 63
Zręczność: 83
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 10

22-06-2018, 12:59
Prawa autorskie: Vegava/ Koseki-L/Lioden
Tytuł pozafabularny: VIP

Ale te są już nudne, a jakiś mini kataklizm byłby chociaż namiastką eventu? <:v 
A tso powiecie na to żeby zalać kanion koło KO? Tam i tak mało kto łazi, a jezioro z kilkoma wyspami byłoby na wypasie~
Zevran
Konto zawieszone

Gatunek:Lew (mieszanka tsavo i wschodnioafrykańskiego) Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Tytuł fabularny:Uczeń Medyka Liczba postów:260 Dołączył:Gru 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 67
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 30

22-06-2018, 17:19
Prawa autorskie: Ale-Tie, nukotek

Ja to bym w ogóle upierdolił mapkę od kilimandżaro w górę, bo za dużo tych terenów i tak nie ma komu pisać XD
Chikja
Poszukujący
*

Gatunek:Hydra vulgaris Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Szaman Liczba postów:766 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 63
Zręczność: 83
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 10

22-06-2018, 19:04
Prawa autorskie: Vegava/ Koseki-L/Lioden
Tytuł pozafabularny: VIP

Tyzostaw moje wulkany w spokoju :V


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości