♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Shujaa
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:3 lata Liczba postów:87 Dołączył:Paź 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 74
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 73
Doświadczenie: 10

12-06-2017, 23:33
Prawa autorskie: Lioden/Disney/Koseki

No teraz zamknęłam kompa i jestem na Hatari mimo ze z Shu pisze e3e
Xenia
Samotnik
*

Gatunek:Lew Afrykański Płeć:Samica Wiek:Młoda dorosła Towarzysz:Pliszka siwa Liczba postów:226 Dołączył:Gru 2015

STATYSTYKI Życie: 95
Siła: 60
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 82
Doświadczenie: 10

13-06-2017, 10:41
Prawa autorskie: Avatar - ja, obrazek w podpisie - Vasanti Vei
Tytuł pozafabularny: Mistrz Pióra

Nie wiem gdzie mam o tym napisać, więc piszę tu. Zauważyłam pewien błąd, jak wchodzę na Xenie to widzę dział "Administracja" i "Dział Mistrzów Gry", co chyba nie powinno być widoczne, sprawdzałam na pozostałych kontach i jest wszystko w normie, tylko na Xeni to mam.
[Obrazek: SLSoZK4.png] 


Ma malunek na prawej łopatce przedstawiający jak na razie tylko dwie żyrafy, młoda i dorosła, stojące naprzeciwko siebie.
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

13-06-2017, 11:46
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Ktoś czegoś nie dopatrzył przy ustawianiu uprawnień grup. Już to poprawiam, dzięki za info. :)
Chikja
Poszukujący
*

Gatunek:Hydra vulgaris Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Szaman Liczba postów:766 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 63
Zręczność: 83
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 10

19-06-2017, 19:28
Prawa autorskie: Vegava/ Koseki-L/Lioden
Tytuł pozafabularny: VIP

Pytanie odnośnie duchów. Duchy nie uczą się nowych rzeczy? W sensie zadnych nowych wspomnień po śmierci nie są w stanie nabyć? 
Bo mnie to nurtuje o3o
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

22-06-2017, 00:57
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Widzę, że coś nikt nie chce się podjąć wyjaśnienia, więc spróbuję napisać, jak ja to widzę.
Dla mnie duchy na forum powinny się zachowywać analogicznie do większości duchów znanych nam z popkultury czy legend, czyli nie wiem, duszka Kacpra, Białej Damy, Prawie-Bezgłowego-Nicka, co tam wam się kojarzy. Czyli: duch pozostaje w tym samym stadium, w którym umarł. Jeśli był dzieckiem, no to pozostaje dzieckiem z umysłem dziecka i nie może się rozwinąć nawet psychicznie, to chyba jest jasne. Jak dla mnie duch powinien też zachowywać stały charakter, poglądy etc. Może rozmawiać z żyjącymi, ale nie bardzo sobie wyobrażam, żeby miał nawiązywać przyjaźnie (tu możecie powiedzieć, że duszek Kacper tak robił - k, ale w każdym odcinku z kim innym, nie ma tu jednej rozbudowanej relacji) czy uczył się nowych rzeczy. Powinien jednak wyraźnie odstawać od świata żywych, móc się z nim komunikować, mieć chęć dokończenia swoich spraw, ale to tyle, żadnych nowych relacji ani nic. Duch już patrzy na świat z innej perspektywy i zwyczajnie nie powinna go interesować np. polityka międzystadna czy to, która lwica jest ładniejsza. Może go co najwyżej interesować los osób, które były mu bliskie za życia albo to, czy jego oprawca poniósł karę.
Zresztą Mufasa interesował się po śmierci tylko swoją rodziną, nie wbijał z "no elo Rafiki, naucz mnie rysować".

Innymi słowy, w moim odczuciu duchy powinny móc nabywać nowe wspomnienia, ALE w zasadzie nie powinno ich to interesować, nie powinny się angażować w nic, co nie ma związku z ich dawnym życiem i zarazem nie powinny się niczego nowego uczyć, bo dla nich świat żywych to i tak wszystko marność.
Z tym że to jest moja opinia, nie mogę napisać w temacie "duchy mają inne podejście do świata niż żywi i nie mogą X", bo to by było zbyt duże ingerowanie w cudzą postać. Ja piszę, jak to, moim zdaniem, powinno wyglądać na idealnie spójnej fabule, ale jak kto sobie gra tym duchem, to już nie moja rzecz, byle nie łamać regulaminu i zasad z ABC.
Chikja
Poszukujący
*

Gatunek:Hydra vulgaris Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Szaman Liczba postów:766 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 63
Zręczność: 83
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 10

04-07-2017, 21:08
Prawa autorskie: Vegava/ Koseki-L/Lioden
Tytuł pozafabularny: VIP

Moge prosić dla Kami zielony kolor i z powrotem rangę wiedźmy?
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

04-07-2017, 21:20
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Proszę.
Yasumu
Duch
*

Gatunek:Lew Berberyjski Płeć:Samica Wiek:Trup :v Liczba postów:266 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 63
Doświadczenie: 10

10-07-2017, 21:25
Prawa autorskie: Levis/Lioden

Proszę o kolor ducha dla Yas~ u3u
[Obrazek: evil_kopia_by_koseki_leonheart-dao14lh.png] 
Athastan
Radca
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody Dorosły Tytuł fabularny:Posłaniec / Młodszy Szaman Liczba postów:384 Dołączył:Paź 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 61
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 81
Doświadczenie: 8

11-07-2017, 10:35
Prawa autorskie: Subi-cub(generator) Ja (edycja)
Tytuł pozafabularny: Mistrz Gry / Przodownik pracy

Duchów ciąg dalszy.
Czy postać (szaman) mająca podpiętego ducha może go na pewien czas wysłać do Jeziorka/ w inne nieokreślone miejsce w rzeczywistości duchów celem odszukania i porozmawiania z konkretnym zmarłym?
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

11-07-2017, 11:26
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Szaman generalnie może rozkazywać duchom, więc nie widzę przeszkód. Choć to już jest trochę wyższa szkoła jazdy, więc nie widziałabym tego u początkującego szamana, a raczej u takiego bardziej doświadczonego.
Athastan
Radca
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody Dorosły Tytuł fabularny:Posłaniec / Młodszy Szaman Liczba postów:384 Dołączył:Paź 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 61
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 81
Doświadczenie: 8

11-07-2017, 13:22
Prawa autorskie: Subi-cub(generator) Ja (edycja)
Tytuł pozafabularny: Mistrz Gry / Przodownik pracy

Dobra, a czy duch podpięty pod zwykłą postać może się tak samoistnie przemieszczać czy to tak nie zadziała?
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

11-07-2017, 13:37
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

No nie, właśnie dlatego jest podpięty, że może być tylko tam gdzie ona + przy jeziorku duchów. Tylko szaman może przepiąć ducha do czegoś innego (do miejsca, rzeczy lub innej osoby). Ja to widzę w ten sposób, że szaman może np. przepiąć ducha do innego miejsca, a potem z powrotem do tej osoby.
Athastan
Radca
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody Dorosły Tytuł fabularny:Posłaniec / Młodszy Szaman Liczba postów:384 Dołączył:Paź 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 61
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 81
Doświadczenie: 8

11-07-2017, 14:35
Prawa autorskie: Subi-cub(generator) Ja (edycja)
Tytuł pozafabularny: Mistrz Gry / Przodownik pracy

A to też, ale chodziło mi właśnie o Jeziorko Duchów. Czyli tak jednak można.
Messiah
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody Dorosły (2 lata) Tytuł fabularny:Książę Liczba postów:53 Dołączył:Lip 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 5

13-07-2017, 01:13
Prawa autorskie: Rudranee

Posiadam skromne pytanie czemu w postach jak piszę jak najeżdżam na statystyki to pole życie mam puste? bo inni co ja widzę posiadają życie: 100. Mam to tak na trzech kontach
Cytat:Mrithi: MAM BARDZO PILNE PYTANIE!
Mrithi: Czy duchy mogą płakać?
Vasanti Vei: Niematerialnymi łzami
Mrithi:  A, jak tak to spoko
Davien: XDDDD
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

13-07-2017, 01:18
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

Ponieważ domyślną wartością życia na forum jest 0. Nie należy się tym przejmować, traktujcie to jak 100, zazwyczaj przy zmienianu czegoś w profilu wrzucamy też 100 do życia, ale wyszukiwanie wszystkich userów i poprawianie im tego byłoby męczące :p
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości