♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Genbu
Konto zawieszone

Gatunek:Ursus arctos crowtheri Płeć:Samiec Wiek:5lat Liczba postów:73 Dołączył:Sty 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 100
Zręczność: 66
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 20

11-01-2018, 14:47
Prawa autorskie: Color; Kami Lineart; IgniteTheBlaize

Proszę o zdjęcie perma bana z sb. A jeśli nie to prosz o wyjaśnienie, który punkt regulaminu złamałam, že takowy otrzymałam.
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

11-01-2018, 14:53
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

3._ Wszelkie spory dotyczące interpretacji zasad panujących na forum rozstrzygane są przez administrację. Zastrzega się, że shoutbox nie jest miejscem rozstrzygania poważnych wątpliwości, składania skarg na działalność użytkowników ani proponowania poważnych zmian na forum. W takim celu należy kierować się odpowiednio do tematu PytaniaSkargi i zażalenia lub do działu Propozycje.

Ponadto zastrzega się, że shoutbox nie jest miejscem załatwiania osobistych sporów pomiędzy użytkownikami. 
Genbu
Konto zawieszone

Gatunek:Ursus arctos crowtheri Płeć:Samiec Wiek:5lat Liczba postów:73 Dołączył:Sty 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 100
Zręczność: 66
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 20

11-01-2018, 15:12
Prawa autorskie: Color; Kami Lineart; IgniteTheBlaize

Mhm, czy to jest jednak podstawa do perma bana? Tym bardziej, że nie obraziłam nikogo zapytałam dlaczego tak nieładnie potraktowaliście użytkownika, który wygrał dwa konkursy.
Czy ciężko było przyznać się, że się nawaliło bo od zeszłego roku zasady konkursów miały być jasne dla wszystkich a jednak nadal nie są?
Wszelkie moje sugestie, krytykę na błędy odbieracie strasznie personalnie. A od momentu, w którym powstało inne forum o podobnej tematyce do kla zrobiliście się jeszcze bardziej zawzięci. (Na tyle zawzięci, że były nieudane próby popsucia go, bo było dla was niczym sól w oku)
Bardzo miło wiedzieć jakie macie o mnie zdanie. Pisałam wielokrotnie, ze mną się da pójść na ugodę, dogadać ale wy tego nie chcecie. Wolicie zamieść wszystko pod dywanik.
Czemu również bana na sb nie otrzymała Samiya, która podała nazwę drugiego forum co jest w regulaminie również zakazane (reklamowanie).
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

11-01-2018, 16:04
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

(11-01-2018, 15:12)Genbu napisał(a): Czy ciężko było przyznać się, że się nawaliło bo od zeszłego roku zasady konkursów miały być jasne dla wszystkich a jednak nadal nie są?

Jak wspomniałam, parę dni przed eventem wspomniałam, że w sumie przydałoby się spisać zasady. Nie zrobiłam, inni też, tak, to jest nasza wina. Tego, o czym piszesz, nie pamiętam, ale nie zaprzeczam, bardzo prawdopodobne, że mogło tak być. Rozwiązanie? Spiszemy je.

Rozumiem, że pytasz, aczkolwiek... To niepisana zasada. Xenia dostała zasłużenie heada za obrazkowe, która jako jedynie rozwiązała poprawnie. W wykreślance tych osób jest więcej. KAŻDA z nich się równie napracowała, nikt nie miał gotowców, każdy musiał poświęcić swój czas, aby rozwiązać. Zwycięzca jest losowany. Nie mam pojęcia czemu losowania nie zrobiono wspólnie za wszystkie gry, ja tu byłam takim czynnikiem opóźniającym, no ale są sprawy ważne i ważniejsze, o czym lojalnie wszystkich uprzedziłam. Wydaje mi się, że jeszcze bardziej niesprawiedliwym jest, gdyby Xenia zgarnęła dwa heady, a pozostałe osoby z wykreślanki obeszłyby się smakiem. Argument o włożonym wysiłku zatem jest trochę... Nietrafny? Ponadto, drugie losowanie było jawne, na konfie facebookowej.
Po drugie. Xenia nie logowała się od 7 stycznia na forum. Ona nie wie o żadnej nagrodzie, o co więc ma się burzyć? I na tym sprawę zamknę, mogę się jej zapytać, czy takie rozwiązanie jej odpowiada, ale to przede wszystkim sprawa między nią a nami, a nie nią, nami i Tobą, Vult.

Perm bana masz za zaburzanie spokoju na sb. Nie przeczę, może intencje miałaś dobre, ale sposób wykonania... Jak widać, nie wyszło. Odzyskałaś sb pod warunkiem, że nie będzie sytuacji takich jak kiedyś, mamy nowy rok, a jak dzisiejsza sytuacja pokazuje, któryś raz z rzędu przerabiamy te same, stare problemy. I słowo się rzekło, jest perm ban.

A wspomnienie nazwy forum (swoją drogą dzięki za przypomnienie, usuwam nazwę) nie jest ogromnym przewinieniem i stricte reklamą, nieraz na sb padały nazwy różnych for. Virus, Axis Mundi i inne.
Vult
Duch
*

Gatunek:Sęp uszaty Płeć:Samica Wiek:6 lat Liczba postów:849 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

11-01-2018, 18:29
Prawa autorskie: Dirke, Kami, Rag.

Ja tam nie pamiętałam o tej sytuacji z zeszłego roku ale skoro sama Vei się do tego przyznała osobiście, że miała a tego nie zrobiła to o czym to świadczy?


Każda się napracowała, ja wiem ale drogą losowania nie było mowy o żadnym oszustwie. Jak wysyłasz kupon w totka i wygrywasz milion do tego bierzesz też zdrapkę i okazuje się, że również wygrywasz milion to jedną z nagród ci anulują bo inni też wysyłali kupony i zdrapki a tobie się pofarciło? Wiem, że to nie moja sprawa ale inni mogą poczuć się poszkodowani lub nie potraktowani poważnie zgodnie z zasadami fair play. A tak można o tym pomyśleć gdy jak sama twierdzisz nie ma nigdzie spisanych zasad gry a powinny być by właśnie nie było niejasności.
Xenia i tak się nie będzie burzyła bo to zbyt miłe i spokojne, do tego trochę nieśmiałe dziewczę, przytaknie głową nawet jeśli w środku czułaby się z tym źle.

Z tym banem to powinny i inne osoby dostać bo gdy ja spokojnie zwracam na coś uwagę zostaję obskoczona i napadnięta głupimi uwagami. I weź tu porozmawiaj o czymś gdy tylko jesteś wyśmiewany.

Niedawno mieliście dylemat odnośnie medyków, jak rozwiązać szkolenia.  Zgłosiłam się do Vei, że mogłabym takie szkolenia jako mg ( w końcu nadal wam ich brakuje) dla zainteresowanych poprowadzić.  To był ruch z mojej strony na wyciągnięcie ręki i zażegnania tego konfliktu. (po części też dla tego, że podobało ci się Venety jak przeprowadziłam swoje ostanie szkolenie dla Maru. Dziękuję za docenienie tego). Usłyszałam odpowiedź odmowną bo ustaliliście, że ludzie mają wam oddawać wypracowania do oceny. Ok wasza sprawa. Nie nalegałam.

Do czego zmierzam? A no do tego, że często mając inną opinię na dany temat nie oznacza, że ciągle musicie hodować w sobie tą nienawiść do mnie i pluć jadem. Szczerze to byłam pełna zdumienia ile złości potrafią wywołać jakiekolwiek moje słowa. Nawet gdybym napisała o pogodzie. I jeszcze podtrzymywane po takim czasie!
Ileż razy tez prosiłam by kogoś uspokojono by nie podrzegiwał do kłótni to wiecznie tylko słyszałam odpowiedź "on/ona ma taki charakter musisz to zaakceptować".
Mogę się przyczepić do wielu rzeczy, do tego jak Vei uskarżała się jak bardzo jej KMiP przeszkadzało i przyznała, że utrudniała grę graczom by stado nie przetrwało.
Jak bardzo to całe secret santa nie jest drogą losowania a wybierane przez samą Vei bo niektórzy się mogą obrazić, że dostaną gorsze prace!
Takich kwiatków jest masa.

Proszę a wręcz nalegam o usunięcie moich kont. Wiem, że jako administracja macie tą możliwość. Pozbędziecie się tym sposobem problemu, który wam tak ciąży.
Na bana perma się nie zgadzam, z racji za wkład jaki od siebie dałam w forum.
Uszanujcie moją wolę.

Konta do usunięcia. : Firkraag, Crystalline, Noir, Morena, Vult, Genbu, Kahawa, Sigrun

Zapomniałam dodać, wszystkie opale z konta Morena przelejcie na konto Xenii. Niech ma, za to, że anulowaliście jej druga nagrodę.

Nie mam zamiaru brać udziału w tej przepychance, ale nie mogę tak zostawić zarzutów wobec mnie, bo jeszcze ktoś w nie uwierzy:
1. Czytaj ze zrozumieniem. Pisałam, że wydaje mi się, że już była w praktyce taka sytuacja, że jedna osoba nie dostała drugiego headshota. Kwestia dokładnego spisania zasad eventowych, ogólnych do wszystkich gier, to pomysł Cynki sprzed tygodnia i naprawdę nie kojarzę, żeby wcześniej ktoś go podnosił.

2. W kwestii szkoleń nie bardzo rozumiem, w czym problem.

3. "Vei uskarżała się jak bardzo jej KMiP przeszkadzało i przyznała, że utrudniała grę graczom by stado nie przetrwało."
Tak ordynarnego kłamstwa dawno nie słyszałam. Przecież jak KMiP napadło moje LZ, a ja nawet nie weszłam na fabułę, bo akurat zaczęłam sesję, a jak już weszłam, to też moja postać w ogóle nie była zainteresowana ani LZ, ani KMiP. Wybaczcie, ale ja wam wręcz pomogłam swoim nieinterweniowaniem i później brakiem włączania się w odnowę LZ. 
I na pewno nie jestem tu po to, żeby utrudniać grę komukolwiek, a wręcz przeciwnie. Jakoś nie lubię sobie strzelać w stopę. Ja się "uskarżałam"? Ja "przyznałam, że utrudniałam grę"? Nie każę Ci mnie uwielbiać, ale mogłabyś przynajmniej nie wciskać mi w usta słów, których w życiu nie wypowiedziałam.

4. Secret Santa przeprowadzamy od 2011 r. i to nie zawsze ja prowadzę, a poza tym jak już to nigdy nie wybieram sama, tylko zawsze z kimś jeszcze to konsultuję. Gdyby prowadzić losowania, to byłoby mnóstwo sytuacji, w których userzy rysują te same osoby co rok wcześniej (jak komuś się coś takiego trafia, to zawsze są narzekania), rysują dwa czy więcej razy tę samą osobę w jednym SS (co by było kiepskie), rysują osobę, która rysuje ich (a tego zawsze unikamy, żeby potem nikt się nie czul pokrzywdzony, że "a ja się dla niego starałam, a on dla mnie nie").
I nie oszukujmy się, że 12-latka, która dopiero zaczyna zabawę w rysowanie, ma ten sam poziom co osoba z 10-letnim doświadczeniem w rysunkowych lefkach. A nie chcę robić żadnych dolnych limitów "jakości" rysunków, chciałabym, żeby każdy mógł wziąć udział. Ale z kolei ja np. bym się czuła dziwnie, gdybym dostała rysunek od Kami, a ona od kogoś, kto ledwo umie trzymać ołówek. Myślę, że moje rozłożenia są sprawiedliwe, choć wiadomo, że wszystkiego się nie przewidzi (przy niektórych osobach po prostu nie wiem, jak rysują). Wiem też, że są osoby, które nie brałyby udziału w ss, gdyby było ono całkiem losowane.

~ Vei

BEZ ODBIORU
Jak ktoś chce dyskutować o SS/zasadach gier eventowych/szkoleniach medyków - to zapraszam do działu propozycje.
Jak ktoś chce wmawiać mi, że powiedziałam coś, czego w życiu bym nie powiedziała - to niech tego nie robi, bo nie jest ani kulturalne, ani potrzebne.
Sirisa
Poszukujący
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Młoda dorosła Znamiona:1/4 Towarzysz:Krogulec krótkonogi Liczba postów:113 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 30

13-01-2018, 00:21
Prawa autorskie: Orginał: dukacia, przeróbka: Chawa

/sorki Vei ale musiałam :/  /

Jestem osobą postronną więc może to trochę dotrze do Vult. Jestem na tym forum przynajmniej rok był to już mój któryś tam event z kolei. Po pierwsze na żadnym z nich nie było z zasadami problemów, żadna osoba się na to nie uskarżała.
Po drugie Xeni od kilku dni nie ma a szkoda bo mogłaby się wypowiedzieć. Jestem pewna, że jeśli by jej to przeszkadzało na pewno powiedziałaby Vei i zrobiłaby to w o wiele bardziej kulturalny sposób niż ty. Niestety wchodząc na shoutboxa i czytając w całości rozmowę, twoje wypowiedzi zdecydowanie nie prowadziły do rozwiązania sprawy a tylko pogłębiania konfliktu.
Po trzecie z tego co wiem nie grasz na forum od dobrych kilku miesięcy. Nie bierzesz w niczym udziału i to właśnie tobie przeszkadza coś, na co nikt aktywny na forum sie nie uskarżał. Poza tym forum nie jest obowiązkowe. Aż tak jest tu niesprawiedliwie? Admini są okropni? Droga wolna możesz odejść. Nikt tu siłą nikogo nie przytrzymuje.
Po czwarte potwierdzam, że od odejścia kilku osób z forum atmosfera tu znów jest przyjemna i nie jest jak to nazwałaś skisła. Skisła sie robi kiedy ktoś powoduje sztuczne problemy jak ty teraz ( bez obrazy).
I na koniec. Rozwaliło mnie twoje stwierdzenie, że wiadome forum było dla Vei solą w oczach. Przepraszam ale to nie on pisała po wszystkich użytkownikach wiadomości zachęcających do odejścia z forum w których wyrażała się dość nie miło o innych użytkownikach.

Moja wypowiedź nie ma na celu Cię urazić Vult. Nie wiem dlaczego robisz taki problem i żal mi twoich nerwów na takie błahostki. Nie po to ludzie tworzą pbfy eventy, żeby takie rzeczy prowadziły do kłótni aż takiego rozmiaru. Szkoda, że odchodzisz, myślałam,że może się dogadasz.
[Obrazek: sirisa_eyes_by_lulubabulu-dc5igzl.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-01-2018, 00:23 przez Sirisa.)
Kamui
Wódz
*

Gatunek:Lew Tsavo Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Towarzysz:Nietoperz borsuczy Liczba postów:496 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 86
Siła: 81
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 15

20-01-2018, 12:11
Prawa autorskie: Ian Hinley/kosekiasai/XylaX

Halp pomocy, mam sygnature ale na kamuim mi sie w ogóle nie pokazuje pod postami :I cos pogrzebałam czy jak?
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

20-01-2018, 12:54
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

To pewnie kwestia ustawień którejś z grup, w której jesteś. Zajmiemy się tym.
Chikja
Poszukujący
*

Gatunek:Hydra vulgaris Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Szaman Liczba postów:766 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 63
Zręczność: 83
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 10

20-01-2018, 13:03
Prawa autorskie: Vegava/ Koseki-L/Lioden
Tytuł pozafabularny: VIP

legit uvud
Moyo
Wiarus
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:203 Dołączył:Lis 2016

STATYSTYKI Życie: 77
Siła: 76
Zręczność: 66
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 37

08-02-2018, 15:13
Prawa autorskie: Angelo, disney
Tytuł pozafabularny: Marzyciel

Hej czemu w polu towarzysza mam napisane strażnik? I jego wiek liczy sie od dnia zakupu czy pierwszego posta z nim?
[Obrazek: iTJUvVI.png]
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

08-02-2018, 16:26
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

Od dnia zakupu, czyli posta w sklepie z towarzyszami
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

08-02-2018, 19:14
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Pewnie ktoś się pomylił przy wpisywaniu tytułu, już zmieniłam.
Kamui
Wódz
*

Gatunek:Lew Tsavo Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Towarzysz:Nietoperz borsuczy Liczba postów:496 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 86
Siła: 81
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 15

12-02-2018, 17:13
Prawa autorskie: Ian Hinley/kosekiasai/XylaX

Poproszem kolor Klanu dla Baltazara i Bartoliniego u3u
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

12-02-2018, 19:12
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Już.
Kamui
Wódz
*

Gatunek:Lew Tsavo Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Towarzysz:Nietoperz borsuczy Liczba postów:496 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 86
Siła: 81
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 15

12-02-2018, 19:26
Prawa autorskie: Ian Hinley/kosekiasai/XylaX

Moszna jeszcze przepisac 'Autyste Roku' na to konto skoro zawieszam Kami?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości