♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Chikja
Poszukujący
*

Gatunek:Hydra vulgaris Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Szaman Liczba postów:766 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 63
Zręczność: 83
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 10

22-04-2018, 11:21
Prawa autorskie: Vegava/ Koseki-L/Lioden
Tytuł pozafabularny: VIP

Będę aktywnie upierdliwa sorri.
1. Co z Peryklesem?
2. Czy paczac na szkolenie Chiki mam prawo zbierać te zioła które przedstawił jej nauczyciel?
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

23-04-2018, 11:26
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

1. To już chyba ogarnięte, jest zielony, czy o co jeszcze pytasz?
2. Może je rozpoznawać, ale nie może wiedzieć, do czego co służy, bo tego jej nauczyciel nie powiedział.
Taka
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo Płeć:Samiec Wiek:Podrostek Liczba postów:45 Dołączył:Kwi 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 50
Zręczność: 40
Spostrzegawczość: 40
Doświadczenie: 10

23-04-2018, 21:18
Prawa autorskie: Gunter ; Yasumu

och nie zauważyłem, już mam statystyki xD
Sunkeyru
Samotnik
*

Gatunek:Pyton południowoafrykański Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:77 Dołączył:Kwi 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 80
Zręczność: 30
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 10

24-05-2018, 12:35
Prawa autorskie: avatar: flyugeen

Czy moje konto może zostać "ożywione" ? :)

[Obrazek: sES7UNb.png]
●●Głos●●KP●●


Kykczor
Konto zawieszone

Gatunek:Moręgówka Płeć:Samiec Wiek:dorosły(3 lata) Liczba postów:173 Dołączył:Paź 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 10
Zręczność: 55
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 10

24-05-2018, 14:20
Prawa autorskie: Samiya
Tytuł pozafabularny: Junior Admin / Mistrz Gry / Duch shoutboxa

Może być :3

(a tak na przyszłość to tuuuu: http://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=66&page=16)
Chikja
Poszukujący
*

Gatunek:Hydra vulgaris Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Szaman Liczba postów:766 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 63
Zręczność: 83
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 10

27-05-2018, 21:17
Prawa autorskie: Vegava/ Koseki-L/Lioden
Tytuł pozafabularny: VIP

A jako Chikita nie dostane opali z okazji dnia matki? :'vc po co ja te wszystkie dzieci kraduam soooob!?
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

28-05-2018, 14:13
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Aaa jasne, zaraz to naprawiamy. :D
Kamui
Wódz
*

Gatunek:Lew Tsavo Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Towarzysz:Nietoperz borsuczy Liczba postów:496 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 86
Siła: 81
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 15

05-06-2018, 20:05
Prawa autorskie: Ian Hinley/kosekiasai/XylaX

Dwa pytanka szybkie.
1. Co z sprawą Marginesowych wątków poruszaną przeze mnie około miesiąca temu? Czy będzie jakiś punkt do regulaminu? Cokolwiek?
2. Co z akcja w śnieżnym lesie :/? Nie ukrywam czekamy na jednego gracza juz kupę czasu, wiem że była zgłaszana nieobecność, ale czy nie trwa to juz aby zbyt długo? W wątku jest trochę postaci i są strasznie zblokowane :U
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

05-06-2018, 21:50
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

1. Mój pomysł jest taki, żeby każdy miał obowiązek założenia tematu (w nowym subforum), w którym miałby listę swoich nowo rozpoczętych wątków wraz z datami rozpoczęcia. Na wątki wsteczne potrzebna by była zgoda administracji, no i takie wątki byłyby pod obserwacją: jakieś dziwne knowania = ban na wątki wsteczne. Ale jeszcze musimy omówić ten i inne koncepcje, a teraz jest na to beznadziejny okres, bo w zasadzie cała administracja ma sesję. Wrócimy do tego najpóźniej po sesji. Dzięki za przypomnienie o tym problemie.

2. Nie blokuje was jeden gracz, tylko trzech, bo może odpowiedzieć każdy "z tamtej strony", niemniej zgadzam się, że są jakieś granice przyzwoitości. Padł nawet pomysł, żeby wprowadzić limity czasu na odpis w walce, no ale to i tak do tej już by się ich nie stosowało - teraz można by najwyżej napisać pw do osób blokujących z jakimś z góry wyznaczonym terminem, do którego mają odpisać, bo inaczej przepadnie. I ja bym tak to rozwiązała.
Osoba bardziej zajmująca się tą akcją niż ja wypowie się tu jutro.
Kamui
Wódz
*

Gatunek:Lew Tsavo Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Towarzysz:Nietoperz borsuczy Liczba postów:496 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 86
Siła: 81
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 15

08-06-2018, 11:43
Prawa autorskie: Ian Hinley/kosekiasai/XylaX

1. Ok rozumiem. Ale będę wam czasem przypominać jak przylepiona żółta karteczka do ekranu.

2. Ktoś konkretny ma to napisać do tej trójki? Also minęły 3 dni i nima odpowiedzi osoby zajmującej się tym wątkiem x'Dc
Ua
Weteran
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:Młoda dorosła Tytuł fabularny:Posłaniec Liczba postów:283 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 96
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 35

08-06-2018, 16:46
Prawa autorskie: ja
Tytuł pozafabularny: Mistrz Gry

Tak jak już pisałam w nieobecnościach - dzisiaj wyjeżdżam, na 99% nie będę miała internetu. Przed wyjazdem nie będę w stanie odpisać. Wiem, że to opóźnia wszystko o ponad tydzień, ale byłam przekonana, że mam odpisać jako ostatnia z tej strony, jako że jako ostatnia wpisana byłam w poście mg. Gdybym wiedziała, że mogę odpisywać, odpisałabym już dawno. Od wtorku miałam natłok spraw związanych z pakowaniem, końcem roku itd. (tak, wiem, pisałam z Tamu, ale były to odpisy z komórki pisane na szybko w tramwaju, ze Śnieżnym Lasem chciałam poczekać, aż będę miała okazję na prawdę nad tym usiąść, przemyśleć i zrobić w miarę ambitny odpis). Od Hakiego dowiedziałam się, że mamy czas do niedzieli. Na 99% do niedzieli nie będę miała nawet możliwości, żeby odpisać, a bardzo bym nie chciała, żeby Ule coś się z tego powodu stało. Nie mam teraz ani głowy ani czasu na dyskusje, mam jednak nadzieję, że administracja zrozumie i uszanuje moją sytuację.
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

08-06-2018, 20:16
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

Cytat:Mój pomysł jest taki, żeby każdy miał obowiązek założenia tematu (w nowym subforum), w którym miałby listę swoich nowo rozpoczętych wątków wraz z datami rozpoczęcia. Na wątki wsteczne potrzebna by była zgoda administracji, no i takie wątki byłyby pod obserwacją: jakieś dziwne knowania = ban na wątki wsteczne
zaraz, chwila, co xDDD
to ma się tyczyć całego forum?
Przecież to jakaś straszna formalizacja forum o bajkowych lwach, naprawdę chcecie wnieść obowiązek spisywania wszystkich swoich wątków? Geez, czy to jest jeszcze zabawa i rozrywka, czy już poważny biznes, za który zaraz trzeba będzie płacić podatki?
Jak ktoś nagina zasady to mu dajcie po łapkach i przemówcie do rozumu, a nie produkujcie milion formułek i papierków na forum, ja wiem, że czasem to jest fajna sprawa, przydatna i potrzebna, i sama wprowadzałam, ale no nie przeginajmy, plz.


i to nie moja sprawa, ale w sumie to mnie też takie rzeczy dotykały, i ja już dawno postulowałam limity czasu na odpisy w takich wątkach, bo naprawdę, jak ma się zwaloną fabułę i zablokowaną możliwość gry na parę miesięcy bo ktoś postanowił się poklepać po ryjkach i nagle mu się odwidziało częste odpisywanie, to jest to marność nad marnościami, prędzej tu umierają chęci do jakiekolwiek gry niż postacie w tego typu wątkach
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Sin
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera Leo Leo Płeć:Samica Wiek:Dorosła Zezwolenia:Możliwość zbioru imbiru. Liczba postów:20 Dołączył:Maj 2018

STATYSTYKI Życie:
Siła: 70
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 64

09-06-2018, 16:19
Prawa autorskie: xylax/lioden

Znaczy lepszy to chyba byłby wpis w regulaminie żeby nie wykorzystywać info z toczonych wątków przed ich ukończeniem, czy to wstecznych czy przyszłościowych.

A co do pomysłu Vei to chyba padł on po tych miliona wątków toczonych przez CD i ja się nie dziwię, bo chronologia tam zawiła strasznie, ciężko dojść czy coś zostało spartolone. Acz zgodzę się z Sam że to admini są tu władzą ich zdanie się liczy i nie na wszystko trzeba przepisów zapisów itp. 

Also odnosząc się jeszcze do Uy. Tez myślałam że kolejność jest wedle podanych nickow xP co nie zmienia faktu.. czy ktoś poza mną- aka w roli delegata ze strony KO interesował się tym zastojem? =3="
[Obrazek: 1.png]
Dobrze zbudowana duża lwica. Całe jej ciało pokrywa mieszanka szarociemnej glinki i popiołu. 
Na łapach, pysku i karku nosi bandaże ze skórki, które znakomicie chronią jej prawie gołą skórę w przedniej części. 
Oczy samicy mają barwę tajemniczego lazurowego jeziora o poranku, 
gdy słońce skieruje swe pierwsze promyki wprost na jego tafle. 
[Obrazek: 2.png]

Zevran
Konto zawieszone

Gatunek:Lew (mieszanka tsavo i wschodnioafrykańskiego) Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Tytuł fabularny:Uczeń Medyka Liczba postów:260 Dołączył:Gru 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 67
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 30

09-06-2018, 16:45
Prawa autorskie: Ale-Tie, nukotek

Ale subforum na tematy z chronologią mogłyby być. Nie jako obowiązkowe, ale coś jak karty postaci, że jak ktoś chce to sobie zrobi. Raczej to nie zaśmieci forum lD

A marginesy powinny być tylko w przeszłości. Takie em... retrospekcje. Bo inaczej to po co nam blokada, że możesz być w jednym miejscu na raz, skoro możesz założyć 20 fabuł w marginesie i być w zasadzie w 20 stu miejscach na raz. A potem wychodzą kwiatki z chronologią wydarzeń, bo jeden wątek ciągnie się 2 miesiące, drugi jest zrobiony w tydzień, potem miesza się sobie sesje, bo skoro ta pierwsza trwała dwa miechy to można użyć "wątku" z równoległego drugiego wątku i tak dalej i tak dalej.

A wątki z mg powinny mieć ograniczenia czasowe, jak się nie zmieścisz z lenistwa to odpadasz :y Przynajmniej te na fabule :y


Edit: Sami, to forum dawno przestało być bajkową sielanką chciałbym zauważyć, bo parę osób dawno temu spróbowało ulogicznić to forum to granic bliskich absurdowi, to nie dziwota, że znaleźli się ci, którzy to wykorzystują i trzeba się przecież jakoś przed tym bronić lD
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-06-2018, 16:48 przez Zevran.)
Vari
Cesarzowa
*

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:Dorosła Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:458 Dołączył:Mar 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 16

09-06-2018, 16:59
Prawa autorskie: owlyblue / Malaika + KamiLionheart
Tytuł pozafabularny: Mistrz Gry

Dopszzz ;3 Byłam przekonana, że odpisuje się w kolejności spisania przez MG nicków, więc sama nic tam wolałam nie pisać. Dzisiaj się jakiś odpis powinien pojawić.
[Obrazek: Dulw2MX.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości