♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Miyuki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni. Znamiona:Dawnej Lwiej Ziemi na szyi, pod lewym uchem. Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 10

#46
09-09-2012, 15:24
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

Bagera napisał(a):Co z konkursem na loga i odstającymi od reszty obrazkami terenów Strażników Niebios?


Wydaje mi się, że konkursu nie ma co dalej ciągnąć. Jedyny rzetelny serwis (tak, galeria Króla Lwa HD), z którego dało się zrobić naprawdę porządne loga i nie trzeba było się nad tym napracować w poszukiwaniu ładnych screenów padł (w sensie, nie wpłacono na niego) i sam autor jeszcze nie wie, kiedy wróci. A skoro są tam tylko loga Kami i Oxeny, a nikt inny nie robi - nie ma co czekać.

A co do obrazków SN (Sn niemalże jak Cyna, tak na marginesie; dla niekumatych - Mendelejew się kłania :D). Kami, nie mogłabyś ich obrobić? Co to dla Ciebie, takie jedno coś zajmuje góra 5 minut, a Tyś obeznana w Photoshopie. Mam namiary na obrazki, z których zostały zrobione ([KLIK][KLIK][KLIK). Twoim stylem będzie wszystko jednolite, a o to w forum chodzi - jednolitość to podstawa. Po prostu, zastąpi się te loga Kosavy Twoimi - na nią nie ma co czekać, i tak nie uda jej się tym samym stylem tego zrobić. Nie żebym dyskwalifikowała. Po prostu uważam, że z czekania i tak nic nie wyjdzie, a ponadto szatę graficzną powinna robić jedna osoba, bo wszystko było jednolite.
[center][Obrazek: miyukiobrazek1.png]
[Obrazek: miyukipodpistekst2.png]
[Obrazek: miyukiobrazek2.png]
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#47
09-09-2012, 15:41
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Ja jeszcze pogadam z Oxeną, bo ona jeszcze się zastanawiała, czy by swoich nie poprawić. Jak już będę wiedzieć, co i ja, to zrobimy głosowanie.

Chyba że ma je zapisane w psd.
Hatima
Duch
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:4 lata Znamiona:0/0 Liczba postów:325 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 73
Doświadczenie: 20

#48
09-09-2012, 16:13
Prawa autorskie: SixNewAdventures (Avatar) | Obróbka: Moja || HydraCarina (Sygnatura) | Obróka: Moja

Jeszcze można ewentualnie z tego serwisu korzystać. Wystarczy w wyszukiwarce wpisać np. the lion king i wyskoczą ci odnośniki do obrazków z każdej części. Jakość jak dla mnie dobra jest. Ja zawsze właśnie z tego serwisu korzystam, gdy chcę użyć obrazka do tła. ;)

http://disneyscreencaps.com/
[Obrazek: hatimahydracarinasygnat.png]
Miyuki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni. Znamiona:Dawnej Lwiej Ziemi na szyi, pod lewym uchem. Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 10

#49
09-09-2012, 17:16
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

Jasne, rozumiem. :)

Hatima - te, które widziałam z tej strony, to właśnie też jest HD. :)
[center][Obrazek: miyukiobrazek1.png]
[Obrazek: miyukipodpistekst2.png]
[Obrazek: miyukiobrazek2.png]
Hasira
Konto zawieszone

Gatunek:Tygrys Płeć:Samica Wiek:4 lata i 3 miesiące Liczba postów:298 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 92
Siła: 78
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 21

#50
09-09-2012, 22:28
Prawa autorskie: księżna hakerów Ragnar

czy opale można przekazywać między postaciami, np. podarować je komuś w prezencie?

zaznaczam, że interesuje mnie przekazanie ich cudzej postaci, a nie własnej :)
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#51
09-09-2012, 22:46
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Można, czemu nie? Zdobywa się je fabularnie, są własnością twojej postaci, więc możesz z nimi zrobić co chcesz - zostawić w trawie, zjeść, wyrzucić... Oddać też.
Hasira
Konto zawieszone

Gatunek:Tygrys Płeć:Samica Wiek:4 lata i 3 miesiące Liczba postów:298 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 92
Siła: 78
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 21

#52
09-09-2012, 22:50
Prawa autorskie: księżna hakerów Ragnar

znaczy dostaje się je w fabule, ale zwykle zdobywa pozafabularnie - w konkursach między użyszkodnikami... ;)
tak precyzuję, bo lubię.

dzięki za info :)
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#53
09-09-2012, 23:28
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Ty akurat zdobyłaś je na fabule, bo tak chciały kostki. :'D
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#54
09-09-2012, 23:33
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

z marabuta wypadły, ja wiem. <3

no ale stąd jest "zwykle", nie?

w ogóle to nie temat na takie rozmowy, ale to znajdowanie opali można by było ciutkę urozmaicić - każdy post na ten temat, który widzę, to "błyszczą w trawie" albo "czujesz pod łapą". ile można :P
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#55
10-09-2012, 01:13
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Mi Miyuki raczej chodzi o fakt że wszystkie obrazki na Kl poza tymi ze stada Niebios pochodzą z filmu disneya xd i to widać że obrazki Niebios są inne.

No to czebaby by ten konkurs na loga wreszcie zorganizować.
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Sambor
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:2 lata Liczba postów:20 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 95
Zręczność: 64
Spostrzegawczość: 60

#56
10-09-2012, 15:14
Prawa autorskie: Korrida

Czy mogę przenieść zgłoszenie do innego stada? W końcu jak wszystko już gotowe, żeby grać to NP coś niespecjalnie wydaje się rozwijać..
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#57
10-09-2012, 17:26
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Has, Shaidowi kiedyś spadły na głowę. :D Ale okej, postaramy się teraz być bardziej kreatywne.

Sambor - tak, możesz, nie ma problemu.
Padme
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:Dorosła. Znamiona:0/0 Liczba postów:662 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 34/20pd

#58
10-09-2012, 19:32
Prawa autorskie: Malaika4

A nie można by wziąc tych obrazków z MF? Większość osób się do nich przyzwycziło, są ładne i pasują do reszty.
Nie wiem na wet po kiego one były zmieniane.
GŁOS
Legend says, when you can't sleep at night, It's because you're awake in someone else's dream.
So you've never felt the attraction that comes when someone who is capable of doing terrible things, for some reason, cares O N L Y about you?
[Obrazek: rd_login?IMToken=f03816050003720936aa120...6vz6rr.png]
[center]Crazy or not. That kind of love never dies[center]
Hasira
Konto zawieszone

Gatunek:Tygrys Płeć:Samica Wiek:4 lata i 3 miesiące Liczba postów:298 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 92
Siła: 78
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 21

#59
11-09-2012, 18:38
Prawa autorskie: księżna hakerów Ragnar

czy punkty życia po jakimś czasie wracają (przy małych ubytkach), czy to zależy wyłącznie od wizyty u medyka?

widzę to tak: każdy organizm się regeneruje w stopniu takim, jak potrafi. skoro mamy na forum starzenie się, to czemu nie samodzielną naprawę/zdrowienie?
mocno uszkodzony organizm (np. poniżej 50% życia) będzie wymagał pomocy medyka, inaczej upływ czasu zakatrupi postać. ten słabiej mógłby odzyskiwać zdrowie sam, tak jak dzieje się w to rzeczywistości - jednak w tempie mniejszym, niż gdyby był pod opieką medyka (np. połowa punktów od medyka - 7/8 dziennie).

wartości podałam bez namysłu, chodzi mi o sam mechanizm :)
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#60
11-09-2012, 22:07
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Nie ma czegoś takiego, ale słuszna uwaga - warto byłoby to wprowadzić, to ma sens. Tylko że ja bym to rozłożyła raczej na liczbę postów fabularnych albo dni, w których ktoś napisał chociaż jednego posta (tak jak przy porywaniach). No bo sorry, ktoś będzie miał 60 życia, nie będzie nic pisał, wróci za jakiś czas i będzie już całkiem zdrowy? To trochę nie fair.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości