♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

22-06-2016, 00:10
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

-nie tylko ty miałaś takie paskudne dzieciństwo. - odparł na to wszystko. Wiadomo że nigdy nie interesowała go czyjaś przeszłość.
- musisz dorosnąć o towar szybko moja droga. Życie będziesz od ciebie wymagało dorosłości. - usiadł na zadzie rozglądając się po grocie jakby pierwszy raz ją widział.
- ja ci ojcem niej zostanę... Ale mogę Ci pomóc przystosować się do życia. I nie mówię tu o polowaniu....
Amai
Wtajemniczony
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:młoda dorosła Znamiona:1/4 Liczba postów:306 Dołączył:Sty 2014

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 65
Zręczność: 87
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 20

22-06-2016, 20:19
Prawa autorskie: ja

-Fakt, jest wiele rzeczy których nie potrafię i chętnie się czegoś nauczę...-
Amai dalej nieco spłoszonym wzrokiem patrzyła na herszta lecz jej pazury dotąd wbite w ziemi dla lepszej przyczepności podczas ruszania, nieco się schowały
-A ty? Jakie ty miałeś dzieciństwo?-
Zapytała nieco zainteresowana i uważnie patrzyła na kolorowookiego
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

22-06-2016, 22:13
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

- Ja równie nie miałem lekko, byłem mały i samotnym... Ale to moja sprawach i jest to już przeszłość. - wyjaśnił samicy.
- mogę Cię kilku rzeczy nauczyć, pokazać to czego nie znasz. Ale przypominam że ojca ci nie zastąpię. - zbliżył się znów by pokazać że oni tu wykłada karty. Spojrzał jej w oczy zbliżając się do jej ucha tak blisko że mogła dokładnie usłyszeć jego oddech.
- wszystko zależy od ciebie. - wyszeptał do niej cicho.
Amai
Wtajemniczony
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:młoda dorosła Znamiona:1/4 Liczba postów:306 Dołączył:Sty 2014

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 65
Zręczność: 87
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 20

25-06-2016, 19:46
Prawa autorskie: ja

Amai lekko się zaśmiała i zaczerwieniła
-Dobrze. Rozumiem, nie zastąpisz mi ojca-
Amai Uśmiechnęła się i nagle pocałowała Beliala w policzek.
-Ja będę już lecieć bo się będą martwić o mnie-
Po tych słowach lwica która już wcześniej siedziała przy wyjściu, wybiegła z jaskini. Lew jej się podobała i jeszcze obróciła się by mu pomachać
-Jeszcze tu wrócę na nauki. Pa-
Wybiegła radosnym krokiem
z/t
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

25-06-2016, 20:59
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Nawet nie zdążył zareagować... Szybka byłą, ale to nic... Jeśli faktycznie wróci to popamięta. Sam Beli zaś sam wstał i wyszedł z groty.

ZT
Karati
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:Podrostek Liczba postów:102 Dołączył:Gru 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 25
Zręczność: 30
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 20

02-01-2017, 22:50
Prawa autorskie: Autor: Salvathi, tło Disney, kropki ja

Tuż przy wylocie groty można było dostrzec małą, śpiącą postać. Nie trudno było ją zauważyć, gdyż jasne futro wyraźnie odcinało się od otoczenia. Jeśli ktoś akurat tędy by przechodził, załważyłby ją i podszedłby bliżej, z pewnością załważyłby namalowane na czole, piersi i piętach czerwone okręgi. Dostrzegłby też świeżo wybrudzone i rozczochrane futro.
Ale na razie nikt tędy nie szedł.
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

04-01-2017, 14:28
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Belial wolno zamierzał do swojego starego legowiska, wiedział że już nie jest już jego. Ale to nic...  Może się to opłaci. Zauważył jasny kłębek zwinięty przy grocie... 
- szukasz tu czegoś? - od razu po tych słowach stanął nad lwicą... Całkiem jeszcze młodą lwicą.
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

07-01-2017, 16:28
Prawa autorskie: ja-Dirke

Patrolowałem nasze ziemi jak to w zwyczaju miałem. Czułem różne wonie, większość była taka sam jak naszych nowych członków rodziny ale w nich czułem też coś innego. Ten zapach znałem. Skierowałem się zatem do miejsca skąd ów zapach czułem. Był intensywniejszy niż pozostałe. Zauważyłem samca i coś śpiącego. Czyżby sobie Belial chciał tutaj założyć rodzinkę?
-Salve- Powiedziałem zatrzymując się kilka kroków od samca. Nie jestem typem, który rzuca się od razu do gardła innej osobie.
Karati
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:Podrostek Liczba postów:102 Dołączył:Gru 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 25
Zręczność: 30
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 20

07-01-2017, 18:39
Prawa autorskie: Autor: Salvathi, tło Disney, kropki ja

Lwiczka powoli otworzyła oczy i zmarszczyła brwi, jakby nad czymś się zastanawiała. Powiodła wzrokiem po okolicy, po czym przeniosła go na swoje ciało. Oczy jej się rozszerzyły. Podniosła się żwawo i lekko się zataczając podeszła do rzeki. Spojrzała w taflę wody i zupełnie nagle odskoczyła z szybko bijącym sercem i wielkimi oczyma. Po chwili znów ruszyła w stronę rzeki, tym razem powoli, na trzęsących się łapach. Zanim jeszcze dotarła do wody, położyła się na ziemi i wyciągnęła jak najdalej przednią łapę. Zacisnęła mocno powieki, zamoczyła łapę i zaczęła zmywać czerwone koło, wymalowane na jej czole. Przez cały ten czas zdawała się nie zauważać ani Beliala ani Myra.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-01-2017, 18:40 przez Karati.)
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

08-01-2017, 01:50
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Belial nie przejmował się samcem, skupił się na lwiatku.  Ciekawiło go każde młode, były przyszłością. Po chwili dopiero zwrócił się w stronę samca.
-Andora...  Miło że ktoś patroluje te tereny. - uśmiechnął się cwaniacko. 
- masz zamiar mnie przepędzić?  Weź daj spokój... Krzywdy wam nie robię. - zamyślił się na chwilę i dodał. 
- Kami jeszcze żyje? Mam taką nadzieję... - ciągle obserwował lwiątko, te było ciekawe dla szarego.
Karati
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:Podrostek Liczba postów:102 Dołączył:Gru 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 25
Zręczność: 30
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 20

12-01-2017, 21:45
Prawa autorskie: Autor: Salvathi, tło Disney, kropki ja

Po pewnym czasie, wypełnionym namaczaniem łapy i gładzeniem czoła okrężnymi ruchami, znak wreszcie dał się zmyć. Lwiczka westchnęła i zajęła się zmywaniem znaków na piersi i piętach. Gdy i one wreszcie zeszły z jej futra, zbliżyła się bardziej do rzeki, nsbrała w łapy błota i nałożyła je sobie na twarz. Potem odeszła na drżących łapach kilka kroków od rzeki i położyła się, a z oczu pociekły jej łzy.
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

13-01-2017, 07:05
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Szary choć szanował lwa, to postanowił jednak swoją uwagę skupić na lwiątku. Znacznie bardziej interesowały go młode umysły, które choć czasem uparte to nadal były miękkie i można było je kształtować. Podszedł więc ku niemu i spokojnym tonem odparł 
- co tu robisz? Gdzie masz opiekuna? - delikatnie musnął łapą po łebku lwiątka po czym spojrzał na swoją łapę ubrudzoną błotem. 
- a to? Co to ma na celu?
Karati
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:Podrostek Liczba postów:102 Dołączył:Gru 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 25
Zręczność: 30
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 20

13-01-2017, 09:42
Prawa autorskie: Autor: Salvathi, tło Disney, kropki ja

Gdy poczuła na łebku czyiś dotyk, wzdrydnęła się lekko i spojrzała prosto w oczy brązowego lwa. W jej spojrzeniu można było dostrzec mieszaninę strachu, smutku, zaciekawienia i jakieś dziwnej głębi. Zamrugała i spuściła wzrok.
- To znak żałoby - odezwała się niskim, cichym głosem.
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

13-01-2017, 12:58
Prawa autorskie: ja-Dirke

-Ty i twoje młode powinniście opuścić te ziemie, to nie jest teren wolny- odrzekłem do samca. Nie miałem zamiaru robić jakiś wyjątków dla niego. Jeśli chce tutaj być jest tylko jedna możliwość ku temu. Na to jednak wątpiłem aby sie on zgodził.
-Żyje i ma sie bardzo dobrze- Odpowiedziałem an pytanie o Kami jak widać ten nie wiedział jeszcze, że oboje panujemy an tych ziemiach.
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

13-01-2017, 19:48
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Myr pewnie nie wiedział, że Beli ma z Kami układ... Ale może to i lepiej. Belial spojrzał na samca i pokręcił łbem... 
- Dobrze więc...  - schylił się do lwiątka. 
- słuchaj mała...  Nie wolno nam tu być, tu jest niebezpieczne, znajdziemy lepsze miejsce. - powiedział cicho po czym złapał lwiątko w zęby i ruszył w drogę. 

ZT, z Katari.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości