♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Genbu
Konto zawieszone

Gatunek:Ursus arctos crowtheri Płeć:Samiec Wiek:5lat Liczba postów:73 Dołączył:Sty 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 100
Zręczność: 66
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 20

#46
18-03-2016, 19:12
Prawa autorskie: Color; Kami Lineart; IgniteTheBlaize

/Mistrzu gry zapomniales o Duchu i Genbu. Oni tez walcza/
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Płeć:Samiec Liczba postów:1,683 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#47
18-03-2016, 19:40

//Genbu: "(...)Niski gardłowy warkot wydobył się z jego gardzieli. Opadł z głuchym łoskotem przednimi łapami na ziemię i zaszarżował w stronę Ducha. Zamierzał nakłonić go do ucieczki i dopaść go w trakcie, jeśli jednak to nie poskutkuje, chce wpaść na niego z całym impetem chcąc go obalić. W oczach płonęła już tylko żądza mordu."
Duch: "Stało się tak jak przewidywał, wielki zwierz rzucił się na niego przez co od razu Duch począł się cofać cały czas do tyłu zmuszając wszystkie swoje mięśnie do większego wysiłku. (...) Dlatego miał cały czas podkulony ogon, oklapłe uszy i warczał gardłowo. Choć pewnie po jego słowach i tak domyśli się co takiego zamierzali zrobić."

Z całym szacunkiem, ale nie dostrzegam tutaj wzmianki o walce. Jedynie o zamierzeniach ze strony Genbu, a ze strony Ducha jedynie cofanie i podkulanie ogona. Dlatego nie dałam żadnej wzmianki o Was.
Genbu
Konto zawieszone

Gatunek:Ursus arctos crowtheri Płeć:Samiec Wiek:5lat Liczba postów:73 Dołączył:Sty 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 100
Zręczność: 66
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 20

#48
18-03-2016, 23:54
Prawa autorskie: Color; Kami Lineart; IgniteTheBlaize

// Przepraszam ale czego nie rozumiesz? Rozpocząłem walkę, zaszarżowałem chcąc dopaść go w trakcie ucieczki albo obalić. Skąd mam wiedzieć czy ta akcja mi się powiodła? No fakt, ja biegnę a on się cofa do tyłu. A może rzucając kośćmi wyszło, że biegnąc potknął się o korzeń i obalił na ziemię? Po to prosiłem o mg by rozstrzygnął sprawę, nie tylko kopytnych.

P.S Po to się pisze co chce się zrobić a nie w wersji dokonanej, by mg sam zadecydował.//
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Płeć:Samiec Liczba postów:1,683 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#49
19-03-2016, 00:08

//Przepraszam najmocniej. Faktycznie mój błąd. Nie doczytane kilka kwestii. Mam nadzieję, że grzech odpuszczony. Naprawione, poprawione - i raz jeszcze przepraszam.
Genbu
Konto zawieszone

Gatunek:Ursus arctos crowtheri Płeć:Samiec Wiek:5lat Liczba postów:73 Dołączył:Sty 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 100
Zręczność: 66
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 20

#50
19-03-2016, 17:57
Prawa autorskie: Color; Kami Lineart; IgniteTheBlaize

Nie przejął się tym, że z wielkiego rozpędu nie wpadł na lwa. Choć zapewne znacznie ułatwiłoby mu to sprawę w dalszej potyczce. Dał jeszcze dobre dwa kroki i odbił się z całych sił łapami odpychając od ziemi. Chciał naskoczyć na bok lwa z wysuniętymi ku niemu łapami. Pazurami zaczepić o jego bok rozcinając skórę.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości